Autor Wątek: Amazon.pl  (Przeczytany 30191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online misiokles

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #30 dnia: Pt, 05 Marzec 2021, 13:15:07 »
Dla kogoś pracującego za biurkiem to zdjęcie może wydawać się przerażające, choć przedstawia typową halę produkcyjną.

Offline death_bird

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 05 Marzec 2021, 13:17:05 »
Tu nie chodzi o halę i jej rozmiary tylko o normy, które muszą wyrobić ci biedni ludzie.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline eyesore

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 05 Marzec 2021, 13:32:36 »
Podobno, w Sadach pod Poznaniem, już zmienili ofertę zatrudnienia do 20 zł brutto (kiedyś, podobno  ;) płacili nawet 40zł).

Online misiokles

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #33 dnia: Pt, 05 Marzec 2021, 17:37:59 »
Tu nie chodzi o halę i jej rozmiary tylko o normy, które muszą wyrobić ci biedni ludzie.

Pracownicy banków, przedstawiciele medyczni, telemarketerzy również. A tylko amazon ma czarny PR, bo klient się wścieka jak ma dzień zwłoki w dostawie paczki.

sum41

  • Gość
Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #34 dnia: Pt, 05 Marzec 2021, 17:38:02 »
Znajomi z pracy sobie tam w weekndy dorabiali. Dostajesz zegarek na reke, ktory w sekundach pokazuje ci ile ci zostalo na zrbienie czegos lub przeniesienie czegos. W autobusie glowny temat to byly odciski i bol nog.

W weekendy nie narzekali ale gdyby mieli robic tam caly tydzien to mimo iz dobra kasa to by sie nie podjeli a byli to ludzie na codzien pracujacy na magazynie tyle ze rolniczym.

Offline xanar

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #35 dnia: Pt, 05 Marzec 2021, 18:34:49 »
Kazali pracować i się nie spodobało  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #36 dnia: Pt, 05 Marzec 2021, 18:50:18 »
Bardziej bym powiedzial ze kazali sie zachowywac jak idealnie zsynchronizowane roboty. 3 pomylki i wylatujesz...

Offline xanar

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #37 dnia: Pt, 05 Marzec 2021, 19:03:16 »
Jak to pracować w takich warunkach, jak pracowałem ze 20 lat temu w magazynach to z 1h dziennie się na fajku spędzało  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #38 dnia: Pt, 05 Marzec 2021, 19:06:59 »
Jak to pracować w takich warunkach, jak pracowałem ze 20 lat temu w magazynach to z 1h dziennie się na fajku spędzało  :)

Wiem bo na moim magayznie bylo podobnie dopóki nie bylo fuzji z holenderska firma i nie nastapila wymiana kierownicta, wtedy dla fajkowych zlote czasy sie skonczyly i byli rozliczani co do minuty :)

Offline turucorp

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #39 dnia: Pt, 05 Marzec 2021, 19:11:35 »
Tu nie chodzi o halę i jej rozmiary tylko o normy, które muszą wyrobić ci biedni ludzie.

Zaraz, chwileczkę, spokojnie, 500m od fabryki, w której pracuję jest najnowszy magazyn Amazona, praca fizyczna zredukowana do minimum, większość funkcji wykonują roboty, zarobki porównywalne z tym co ja mam po 20 latach stażu na moim stanowisku. Amazon ma magazyny i magazyny, to pod Poznaniem i Wrockiem to prawie manufaktura.

Offline death_bird

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #40 dnia: Pt, 05 Marzec 2021, 20:14:27 »
Pracownicy banków, przedstawiciele medyczni, telemarketerzy również. A tylko amazon ma czarny PR, bo klient się wścieka jak ma dzień zwłoki w dostawie paczki.

Ciekawe porównanie. Szczególnie w przypadku siedzących przed monitorami bankierów i telemarketerów.
"Sto lat temu" na studiach dorabiałem w wakacje w magazynie z książkami. Nikt tam nie pilnował nikogo ze stoperem w ręku i kamerą na ścianie, ale jak zamówienia spływały szybciej niż zwykle to należało się wyrobić i tyle bez względu czy na koniec zmiany powłóczyło się nogami.
Więc jeżeli jest prawdą to co się czyta o tym jakie "zasady" tam się stosuje to moje wakacyjne przygody magazynowe wydają się być wakacjami a nie pracą.

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online Leyek

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #41 dnia: Pt, 05 Marzec 2021, 20:39:09 »
Są na Ziemi bezkresne pola, gdzie ludzie się nie rodzą, lecz są uprawiani...

To z Matrixa cytat? ;)

Offline Chmurny

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #42 dnia: Pt, 05 Marzec 2021, 21:04:40 »
To z Matrixa cytat? ;)

Tak, się mi skojarzyło.

Offline starcek

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #43 dnia: Pt, 05 Marzec 2021, 23:35:37 »
Tak jak pisał sum41, masz „stoper” odliczający czas do zrealizowania zamówienia. Normy wyśrubowane, a jak uda się coś uciąć, to... Norma jest podnoszona. A jakże.

Kurde, wygląda na to, że moja praca wakacyjna u badylarzy to była fiesta – choć po zamknięciu ocząt wieczorem potrafiłem widzieć stosy cebulek tulipanów lub żonkili. :-D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #44 dnia: Nd, 07 Marzec 2021, 14:05:35 »
Pierwsze zamówienie z amazon.pl już za mną. Bardzo dobre pakowanie. Wprawdzie forumowi narzekacze byliby niezadowoleni, bo komiks zapakowany wyłącznie w tekturową kopertę, ale doszedł nienaruszony. Co za tym idzie - pakowanie skuteczne, czyli bardzo dobre.