Autor Wątek: Amazon.pl  (Przeczytany 30192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline starcek

Amazon.pl
« dnia: Wt, 02 Marzec 2021, 08:15:04 »
Czas na nowy wątek, skoro już można tak kupować - to zaraz będą opinie o pakowaniu. 8)

Kto podejmie wyzwanie jako pierwszy? O proszę - tani omniak:

https://www.amazon.pl/Conan-Barbarian-Original-Marvel-Omnibus/dp/1302915126/ref=sr_1_47?dchild=1&qid=1614671552&refinements=p_27%3ARoy+Thomas&rnid=20657314031&s=books&sr=1-47
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Marzec 2021, 08:53:43 wysłana przez starcek »
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Bender

  • Gość
Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 02 Marzec 2021, 08:54:09 »
Najważniejsze, że paczkomaty działają. 2 razy jakieś error wyskoczył przy zamówieniu, ale to zwykłe bóle porodowe i poszło. ;)


sum41

  • Gość
Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 02 Marzec 2021, 08:58:17 »
Jak ceny panowie w porownaniu z ATOM  czy Multiversum bo dawno  tam nic nie kupowalem?

Offline starcek

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 02 Marzec 2021, 09:01:06 »
Ja sobie tylko buszuję, ale co chwila wyskakuje error. Nie mam chyba aż tak mocnych nerwów żeby kupować u tego molocha.



@sum41
Ten Conan to zdecydowanie tańszy.

Ceny wyglądają na żywcem przeniesione z amazon.de po przeliczeniu z ojro.
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Marzec 2021, 09:06:46 wysłana przez starcek »
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

sum41

  • Gość
Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 02 Marzec 2021, 09:03:14 »
Conan the Barbarian: The Original Marvel Years Omnibus

Bookdepository ceny od 391
Multiversum od 412
Atom  469

Jak narazie warto ciekawe jak inne pozycje, no i czy kupowac to czy jest szansa ze egmont wyda te serie :)

sum41

  • Gość
Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 02 Marzec 2021, 09:06:30 »
Deadman Omnibus  277

Z grupy komiksowej mialem propozycje 295 i leciutko uszkodzony za 250 ktory wziąłem.

Trzeba będzie poprostu sprawdzać :)

Captain America: Heroes Return

Atom 155
Azyl 132  platna dostawa
Amazon 134 darmowa dostawa
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Marzec 2021, 09:09:25 wysłana przez sum41 »

Offline starcek

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Wt, 02 Marzec 2021, 09:12:54 »
[...]

Jak narazie warto ciekawe jak inne pozycje, no i czy kupowac to czy jest szansa ze egmont wyda te serie :)
A to warto czekać na skopane kolory?

No to się porobiło. Marzec źle się zaczął dla polskich sklepów.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline xanar

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 02 Marzec 2021, 09:18:01 »
Zależy, niektórym to chyba nie zależy na sprzedaży, np. korpo Multiversum ostatnio mi powiedziało, żebym sobie na Ebay kupił, gdyż stwierdził, że oni nie mają usługi żeby sprawdzić jakie mają książki na stanie - pytałem o Wolverina omnibus i Spider JMS vol.2, czy mają z prostokątnym grzbietem czy nie. To już w instocktrades są w stanie sprawdzić co mają na stanie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Wt, 02 Marzec 2021, 09:21:03 »
Zależy, niektórym to chyba nie zależy na sprzedaży, np. korpo Multiversum ostatnio mi powiedziało, żebym sobie na Ebay kupił, gdyż stwierdził, że oni nie mają usługi żeby sprawdzić jakie mają książki na stanie - pytałem o Wolverina omnibus i Spider JMS vol.2, czy mają z prostokątnym grzbietem czy nie. To już w instocktrades są w stanie sprawdzić co mają na stanie.

Moze z Multi bedzie jak kiedys z TPSA dopóki byli monopolista mieli ludzi w d..pie teraz walacza o klienta, moze wejscie Amazona to jest ten sam moment na poprawe podejscia do klienta w Multi:)

Offline xanar

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #9 dnia: Wt, 02 Marzec 2021, 09:32:31 »
Musieliby w tym Amazonie nauczyć się pakować i dać niższe ceny, z cenami to może jeszcze by coś zrobili, na pewno mają większy rabat niż Multiversum (pewnie funkcjonują na innych warunkach niż normalnie sklepy), za to z pakowaniem pewnie nic się nie da zrobić.
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #10 dnia: Wt, 02 Marzec 2021, 09:40:27 »
Ciekawe jak bedzie z preorderami bo kilka razy bralem w preorderze na amazon uk lub de i wtedy zwlaszcza na marvela spory rabat byl.

Offline xanar

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #11 dnia: Wt, 02 Marzec 2021, 09:43:31 »
Ja to na tym Amazonie dwa razy kupowałem, raz jednego omnibusa odsyłałem ze 3 razy aż w końcu dałem sobie spokój i raz jak była ta mega promocja - omnibus za 100.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Murazor

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #12 dnia: Wt, 02 Marzec 2021, 09:53:12 »
Z niemieckiego Amazona zamawiałem kilka razy i dochodziło ładnie spakowane z folią. I szybciej, niż z multiversum. Paczka z Niemiec w 3 dni robocze :)

Z amazona uk dochodziło różnie, więc też odpuściłem (chociaż rabat do 50% za uszkodzenia nie jest też taki zły jak komuś obite rogi nie przeszkadzają).

Offline starcek

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #13 dnia: Wt, 02 Marzec 2021, 10:45:57 »
Jeśli dla niektórych polskich dystrybutorów lub wydawców warunki amazona będą lepsze niż dotychczasowe w polskich sieciach, to szykuje się niezłe trzęsienie ziemi w dyskontach, sklepach internetowych i na alledrogo. Empik też może czuć oddech na plecach.

Trzeba robić popcorn i obserwować jak rynek zareaguje.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline eyesore

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #14 dnia: Wt, 02 Marzec 2021, 11:07:43 »
Jeśli dla niektórych polskich dystrybutorów lub wydawców warunki amazona będą lepsze niż dotychczasowe w polskich sieciach, to szykuje się niezłe trzęsienie ziemi w dyskontach, sklepach internetowych i na alledrogo. Empik też może czuć oddech na plecach.

Trzeba robić popcorn i obserwować jak rynek zareaguje.

Sorry ale nie kumam, jakie lepsze warunki?
Stała cena 40% niższa niż okładkowa, na polskie wydania, no raczej nie wierzę w takie coś.
Bardziej wydania zagraniczne, tylko jak widzę wpisy powyżej  że to dość spora loteria w jakim stanie to przyjdzie.