Autor Wątek: Amazon.pl  (Przeczytany 30917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #45 dnia: Nd, 07 Marzec 2021, 14:15:10 »
No nie bardzo, jak zwykle piszesz głupoty na temat pakowania, ale co zrobić.
A jakby ci przyszło uszkodzone a zapakowane było tak samo, to też byłoby bardzo dobre pakowanie, czy już nie. ::)
Bardzo dobre pakowanie ale nieskuteczne  ::)  ;D  ;D  ;D
Właśnie straciłem parę minut ze swojego życia na odpowiadanie na jakiś głupi komentarz, zaczynam rozumieć ludzi co pokasowali tu konta ostatnimi czasy.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Bender

  • Gość
Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #46 dnia: Nd, 07 Marzec 2021, 14:34:04 »
Po co w ogóle reagujesz na ewidentny trolling? Ten typ tak ma, trzeba to zaakceptować jak muchy w lecie i nie zwracać uwagi.

Online Crono

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #47 dnia: Nd, 07 Marzec 2021, 15:09:06 »
Co do pakowania, to z tego co wiem to pracownik Amazonu przez godzinę winien spakować 60 paczek, co daje jedną na minutę. I weź tu spakuj komiks inaczej niż wrzucenie go do kartonu.

Online jotkwadrat

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #48 dnia: Nd, 07 Marzec 2021, 15:20:42 »
Powinni wymyślić coś w stylu paczki z poduszką powietrzną. Wkładałoby się komiksy do paczki, zamykało ją a następnie pompowało powietrze do poduszki powietrznej dopasowującej się do kształtu i objętości zawartości. Chyba nie byłoby to zbyt trudne technicznie.

sum41

  • Gość
Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #49 dnia: Nd, 07 Marzec 2021, 15:47:26 »
Pracowalem 10 lat na magazynie, mielismy do dyspozycji szary papier ktory maszyna zamieniala na cos w rodzaju pofalowanego cylindra, folie bombelkowa oraz poduszki powietrzne. Wszyscy kladli co chcieli i jak chcieli bo byly normy i kazdy mial wywalone na jakosc. Tym bardziej ze firma miala comiesieczny budzet na zwroty. Kazdy z nas byl slupkiem na kompie, jesli zielonym fajowo, zolty trzeba sie poprawic a gdy czerwonym to lipa bo kierownik z moralnym wykladem mogl cie odwiedzic i swoje bl bl bla...

Bender

  • Gość
Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #50 dnia: Nd, 07 Marzec 2021, 17:25:31 »
Powinni wymyślić coś w stylu paczki z poduszką powietrzną. Wkładałoby się komiksy do paczki, zamykało ją a następnie pompowało powietrze do poduszki powietrznej dopasowującej się do kształtu i objętości zawartości. Chyba nie byłoby to zbyt trudne technicznie.

Taki juz było w amazonie, dawno temu.  Np były kartony z dodatkową unieruchamiającą produkt folią. To se ne vrati.
« Ostatnia zmiana: Nd, 07 Marzec 2021, 17:27:07 wysłana przez Bender »

Offline Tymon Nadany

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #51 dnia: Pn, 08 Marzec 2021, 19:28:16 »
W sumie komiksów tam nie planuje kupować ale powiedzcie czy zabezpieczenia od nich wystarczą do bezpiecznego dojścia płyty dvd w pudełku?

Offline gashu

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #52 dnia: Pn, 08 Marzec 2021, 19:55:08 »
W moim przypadku zdarzyło się z raz czy dwa, że płyta wypadła z widełek, a odłamane plastikowe "ząbki" latały po pudełku.

EDIT: Powyższa wypowiedź dotyczy płyt CD, z DVD/BR takich przejść chyba nie miałem.

Bender

  • Gość
Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #53 dnia: Pn, 08 Marzec 2021, 21:51:24 »
W sumie komiksów tam nie planuje kupować ale powiedzcie czy zabezpieczenia od nich wystarczą do bezpiecznego dojścia płyty dvd w pudełku?

W wiekszości tak, ale w przypadku opakowań wielopłytowych juz gorzej. Często połamane mocowania wewnętrzne.

Offline Rafa

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #54 dnia: Pn, 08 Marzec 2021, 23:14:44 »
A winyle ktoś brał?

Bender

  • Gość
Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #55 dnia: Pn, 08 Marzec 2021, 23:42:31 »
A winyle ktoś brał?

Przychodzą zawyczaj w dużym pudełku a w środku drugie typowo winylowe. W sumie jeszcze zaden nie przyszedł mi uszkodzony. Z polskiego przyszedł tak samo zapakowany ale to w sumie żadna niespodzianka bo te same fulfillment centers.

Offline KzT

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #56 dnia: Śr, 10 Marzec 2021, 22:50:18 »
Pierwsze zamówienie w polskim Amazonie i komiks przyszedł uszkodzony. Ale nie była to wina pakowania, tylko ewidentnie wysłano komiks z rysą przez całą okładkę. Na szczęście zwrot i wymiana bezproblemowe.

Offline rzodkiew

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #57 dnia: Cz, 11 Marzec 2021, 07:15:34 »
ja wobec deklaracji o braku dodrukach "Rogatego Boga" ze strony Studia Lain skusiłem się na "zagramaniczne" wydanie i choć przyszło w zwykłej kopercie, to stan nienaganny.

Offline starcek

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #58 dnia: Cz, 11 Marzec 2021, 09:00:05 »
Czyli loteria pełną gębą.

Z ciekawości mam w koszyku kilka tytułów. Wszystkie w ciągu tygodnia dzielnie podrożały ok. 10%.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Online jotkwadrat

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #59 dnia: Cz, 11 Marzec 2021, 13:03:50 »
Ceny potrafią zmienić się kilka razy w ciągu jednego dnia. Ostatnio jednak tylko w górę. Niektóre pozycje, które śledzę skoczyły o ponad 30%  :(