Autor Wątek: Amazon.pl  (Przeczytany 31013 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #150 dnia: Wt, 05 Lipiec 2022, 20:19:20 »
pobrali moment przed wysyłka. z tego co widzę to wysłali dpd - oszczędności zapewne bo do tej pory raczej był dhl.

Online Darth_Simon

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #151 dnia: Śr, 06 Lipiec 2022, 18:25:11 »
Planowałem kupić na Amazonie 2 ostatnie tomy Hala Jordana i Korpusu Zielonych Latarni w oryginale ale mam wielkie obawy czy przyślą mi te komiksy w jednym kawałku.

Kupowaliście w tym sklepie jakieś wydania zbiorcze w miękkiej oprawie ?
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline OokamiG

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #152 dnia: Śr, 06 Lipiec 2022, 18:45:38 »
O miękką raczej nie ma co się martwić.

Offline xanar

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #153 dnia: Śr, 06 Lipiec 2022, 18:57:52 »
Pewnie w tekturowej kopercie ci wyślą.
Coś jak tutaj:
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Random_Hero

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #154 dnia: Pn, 25 Lipiec 2022, 09:09:12 »
Ja ostatni kupiłem przez Amazon Weapon X Gallery Edition i byłem pełen obaw w jakim stanie przyjdzie. Było ok (z drobnymi ubytkami, ale do zaakecptowania), ale pakowanie pozostawia wiele do życzenia. Dla mnie to stanowcze NIE - zamawiam jedynie jeśli na prawdę nie mam innego wyboru

Offline freshmaker

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #155 dnia: Cz, 13 Październik 2022, 13:08:22 »
pytanie do znawców amazon.pl - tyczasowy brak towaru jest faktycznie tymczasowy? komiks dostepny jest np na amazon.com.

Offline OokamiG

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #156 dnia: Cz, 13 Październik 2022, 13:37:25 »
Na amazon.com może być dostępny u jakiegoś innego sprzedawcy.

Offline raurer

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #157 dnia: Cz, 13 Październik 2022, 17:55:00 »
Różnie bywa. Kilka razy mi doszło, kilka razy anulowali. Ale warto zaryzykować, bo jeśli nie zrealizują, to dają 20 zł rabatu na kolejne zamówienie. Do tego, gdy podłączy się kartę, to pieniądze schodzą dopiero po wysyłce

Offline freshmaker

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #158 dnia: Cz, 13 Październik 2022, 18:33:27 »
ok zamówię. na amazon.com jest normalnie in stock.

Offline Roszadok

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #159 dnia: Śr, 26 Październik 2022, 23:23:41 »
Chciałem się podzielić obserwacją, co prawda z .co.uk a nie .pl, ale ze standardu nie pasującego kartonu dotarłem do papierowej koperty bez bąbelków.


Offline dreamer36

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #160 dnia: Cz, 27 Październik 2022, 14:42:43 »
Chciałem sobie zamówić Anima Man'a Lemire'a. Amazon ma najkorzystniejszą cenę i do tego darmową wysyłkę, ale jak czytam Wasze opinie o pakowaniu to mam obawy (zwłaszcza, że to omnibus HC). Na Atomie 50zł drożej i w sumie sam nie wiem co mam robić... Może ktoś zamawiał jakieś HC na amazonie i może się wypowiedzieć jak w końcu z tym pakowaniem?

Offline freshmaker

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #161 dnia: Cz, 27 Październik 2022, 15:28:19 »
amazon to zawsze loteria. ale można bez problemu zwracać.

Offline xanar

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #162 dnia: Cz, 27 Październik 2022, 15:31:45 »
Zazwyczaj to tak wygląda :

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline indyk1983

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #163 dnia: Cz, 27 Październik 2022, 15:43:42 »
Ja zamawiałem ostatnio (była dobra cena na omnibus 52) i przyszło w paczce dokładnie takiej jak na filmie powyżej. Strasznie wtedy padało i karton był przemoczony i się rozpadał ale omnibus bez szwanku :).

Offline Bushiken

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #164 dnia: Cz, 27 Październik 2022, 16:03:33 »
Chciałem sobie zamówić Anima Man'a Lemire'a. Amazon ma najkorzystniejszą cenę i do tego darmową wysyłkę, ale jak czytam Wasze opinie o pakowaniu to mam obawy (zwłaszcza, że to omnibus HC). Na Atomie 50zł drożej i w sumie sam nie wiem co mam robić... Może ktoś zamawiał jakieś HC na amazonie i może się wypowiedzieć jak w końcu z tym pakowaniem?

Ja bym na Twoim miejscu zaryzykował.
Czasem jak oferta jest korzystniejsza tam zdarza mi się zamówić. Łącznie może z 5 omnibusów oraz 7 Tomów Blade of the Immortal Deluxe w HC.

Może ze 2 razy miałem sytuację, że przedmioty były lekko puknięte.
Co najważniejsze zawsze kontaktowałem się telefonicznie i przez chat i prosiłem o częściowy zwrot pieniędzy zamiast wysyłki kolejnego. Argumentowałem to tym, że kolejny może dojść jeszcze gorszy. Zazwczaj zwrot to około 10% wartości.
Ostatnio dotarły do mnie 2 Omnibusy American Vampire. Datę wydania dzielił tydzień ale z powodu opóźnienia dotarły dzień po dniu. Oba zamawiane na adres domowy.





1 tom wysłany kurierem Inpostu. Zapakowany w duży karton z wypełnieniem aby nie obił się.
2 tom wysłany kurierem poczty polskiej który nie raczył mnie poinformować ze zostawił na ziemi za bramą. Niestety też  chyba rzucono nim a nie położono. Zapakowany na ścisk w ten ciasny amazonowski kartonik. Gdyby było tak jak z 1 zapewne uderzenie o ziemie nie dokonałoby zniszczeń.

Oczywiście zgłosiłem to do nich i o dziwo tym razem po raz 1 poprosili o fotki uszkodzeń. Zawsze wierzyli w ciemno. Przynajmniej zwrot wyniósł dużo więcej. Za tom 1 który kosztował 350 zł  zwrot 49,80 zł a za tom 2 kosztujący 360  54 zł zwrotu.
Daje to w sumie zadowalające ceny za delikatnie uszkodzone lub nie.
Warto ryzykować, w przypadku poważniejszego uszkodzenia można  wymienić na nowy.
« Ostatnia zmiana: Cz, 27 Październik 2022, 16:05:28 wysłana przez Bushiken »