Autor Wątek: Amazon.pl  (Przeczytany 30933 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #105 dnia: Cz, 28 Październik 2021, 14:01:13 »
Ale kto płacze ? Wkleję ci to co napisałem stronę wcześniej pod podobnym komentarzem jak twój.

Ja jestem świadomy jak oni pakują, kupując tam brałem pod uwagę, że będą sobie reklamował do skutku :)
99% rzeczy zamawiam w preorderach w polskich sklepach żeby na socjal było.
Zdjęcia wstawiłem nie dla siebie bo ja to wiem i nie po to aby sobie wbić kolejnego posta, tylko dla kogoś kto może nie wie i może ma ochotę tam zamówić.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline fragga

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #106 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 13:35:03 »
jeszcze trzy egzemplarze big damn sin city za 199 pln - atakujcie:-)

Offline Toranga

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #107 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 14:21:53 »
Cały czas się waham. ???

Edit: o, już nie muszę.  ;D

Offline Midar

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #108 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 16:11:12 »
Znów się pojawiły 4 sztuki.

Offline gashu

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #109 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 19:09:19 »
Damn. Dla mnie już nie starczyło  :(

Offline perek82

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #110 dnia: Pn, 13 Grudzień 2021, 13:47:03 »
Kilka dni temu mi napisali że wysyłają zamówienie i dali nr paczki inpostu. InPost jednak nie może jej odnaleźć. To tak jakoś ma być? Nie kupuję tutaj nie wiem jakie są zwyczaje...
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline muaddib

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #111 dnia: Pn, 13 Grudzień 2021, 13:50:30 »
Kilka dni temu mi napisali że wysyłają zamówienie i dali nr paczki inpostu. InPost jednak nie może jej odnaleźć. To tak jakoś ma być? Nie kupuję tutaj nie wiem jakie są zwyczaje...
Mam tak samo. Wejdź sobie w śledzenie paczki na koncie amazona i kliknij w "zobacz wszystkie aktualizacje" - wygląda na to, że póki co przerzucają tę paczkę między swoimi magazynami.

EDIT: dwie minuty temu paczka pojawiła mi się w aplikacji ze statusem "przygotowana przez nadawcę" a informację o wysyłce dostałem w piątek
« Ostatnia zmiana: Pn, 13 Grudzień 2021, 13:53:00 wysłana przez muaddib »

Offline perek82

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #112 dnia: Pn, 13 Grudzień 2021, 14:08:06 »
Dobry hint. Paczka w Barcelonie się tłucze. Zaczynam mieć obawy w jakim stanie tutaj dotrze...
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline roble

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #113 dnia: Pn, 13 Grudzień 2021, 14:08:26 »
te paczki idą do Was z zagranicznego Amazona, pojawia się w systemie jak przekroczą granice i je zeskanuja w inposcie..  :)

Offline JohnyQuiet

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #114 dnia: Pn, 13 Grudzień 2021, 18:08:00 »
Odebrałem właśnie paczkę z Amazona, w której znajdował się Big Damn Sin City. Cholera jasna, jakie to jest wielkie. Nie do końca byłem pewien, co to za paczka i odbierając ją od kuriera miałem jedną rękę zajętą, więc odebrałem paczkę jedną ręką... i o mało mi jej nie urwało, tyle to waży. Komiks przyszedł w nieskazitelnym stanie, więc jestem bardzo zadowolony. To jest mój pierwszy omnibus i tym bardziej obawiam się, że trudno to będzie przebić. Cóż za mutant...

Offline overseer

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #115 dnia: Wt, 14 Grudzień 2021, 08:53:30 »
Dziękuję wam za cynk.
Udało mi się zamówić, paczka też jedzie z Barcelony i ma dotrzeć we czwartek - mam nadzieję że dojdzie w całości :)

Offline LukCook

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #116 dnia: Wt, 14 Grudzień 2021, 14:49:49 »
U mnie paczka z Big Damn ruszyła w niedzielę z Zaragozy, dzisiaj opuściła Gernsheim w Niemczech. System pokazuje, że ma być u mnie w piątek ale wydaje mi się, że będzie wcześniej.

Offline Midar

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #117 dnia: Wt, 14 Grudzień 2021, 16:11:49 »
Moja ruszyła z Madrytu, od rana jest wydana w Warszawie do doręczenia (miała być w czwartek), obecnie ma status W drodze do odbiorcy
Warszawa, PL
A jednocześnie dostałem maila: Dzień dobry,
Przewoźnik UPS nie mógł dostarczyć paczki. Przesyłkę możesz odebrać w jego placówce. Przepraszamy za niedogodności.
Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z przewoźnikiem UPS.

Kur…ca mnie wzięła, bo od rana 3 osoby są w domu i zwracają uwagę na domofon, nikogo nie było. UPS nie pierwszy raz odwalą mi taki numer. Najgorszy kurier z jakim miałem do czynienia.

Offline Rodrigues

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #118 dnia: Wt, 14 Grudzień 2021, 16:14:10 »
Kilka razy miałem takie przygody z DPD. Przestałem korzystać z ich usług.

Offline Dracos

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #119 dnia: Wt, 14 Grudzień 2021, 16:33:21 »
Kilka razy miałem takie przygody z DPD. Przestałem korzystać z ich usług.
To samo miałem w tym tyg ostatni raz kiedy korzystałem z DPD