Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 58602 razy)

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #645 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 16:26:43 »
Czy tylko mi zniknęły u góry "Ostatnie nieprzeczytane wątki"? Bo zamiast tego mam teraz na dole "Ostatnie wiadomości" - dla mnie zamiana bez sensu, bo co mi po dziesięciu wiadomościach w nieinteresującym mnie wątku...
« Ostatnia zmiana: Wt, 23 Czerwiec 2020, 16:28:23 wysłana przez Pawel.M »
seczytam.blogspot.com

Offline Kapral

« Odpowiedź #646 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 16:40:02 »
A ja wolę tak jak jest teraz.

Offline stachel

« Odpowiedź #647 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 16:42:49 »
Ja mam "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty." i to jest widok, z którego korzystam od zawsze (wątki z nowymi postami).

Offline Mateusz

« Odpowiedź #648 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 16:44:08 »
Czy tylko mi zniknęły u góry "Ostatnie nieprzeczytane wątki"? Bo zamiast tego mam teraz na dole "Ostatnie wiadomości" - dla mnie zamiana bez sensu, bo co mi po dziesięciu wiadomościach w nieinteresującym mnie wątku...

Nie, nie było żadnych zmian. Pod "Witaj [nazwa użytkownika]" powinno być dokładnie "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty.", jeśli o to chodzi. Można też spróbować wejść bezpośrednio w link: https://forum.komikspec.pl/index.php?action=unread
Zapraszamy na http://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Pawel.M

« Odpowiedź #649 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 16:47:02 »
Ja mam "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty.
No właśnie, takie coś było u góry, a teraz tego nie mam - gdzieś zniknęło wczoraj pod wieczór. Zamiast tego pojawiło mi się na dole "ostatnie wiadomości" - ale pokazuje nie wątki, a pojedyncze wiadomości.

Mateusz
OK, już mam. Wcześniej pojawiało mi się z "automatu" u góry po lewej, a teraz widzę, że muszę kliknąć u góry po prawej.
seczytam.blogspot.com