Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294713 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #645 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 16:26:43 »
Czy tylko mi zniknęły u góry "Ostatnie nieprzeczytane wątki"? Bo zamiast tego mam teraz na dole "Ostatnie wiadomości" - dla mnie zamiana bez sensu, bo co mi po dziesięciu wiadomościach w nieinteresującym mnie wątku...
« Ostatnia zmiana: Wt, 23 Czerwiec 2020, 16:28:23 wysłana przez Pawel.M »

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #646 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 16:40:02 »
A ja wolę tak jak jest teraz.

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #647 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 16:42:49 »
Ja mam "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty." i to jest widok, z którego korzystam od zawsze (wątki z nowymi postami).

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #648 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 16:44:08 »
Czy tylko mi zniknęły u góry "Ostatnie nieprzeczytane wątki"? Bo zamiast tego mam teraz na dole "Ostatnie wiadomości" - dla mnie zamiana bez sensu, bo co mi po dziesięciu wiadomościach w nieinteresującym mnie wątku...

Nie, nie było żadnych zmian. Pod "Witaj [nazwa użytkownika]" powinno być dokładnie "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty.", jeśli o to chodzi. Można też spróbować wejść bezpośrednio w link: https://forum.komikspec.pl/index.php?action=unread
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #649 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 16:47:02 »
Ja mam "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty.
No właśnie, takie coś było u góry, a teraz tego nie mam - gdzieś zniknęło wczoraj pod wieczór. Zamiast tego pojawiło mi się na dole "ostatnie wiadomości" - ale pokazuje nie wątki, a pojedyncze wiadomości.

Mateusz
OK, już mam. Wcześniej pojawiało mi się z "automatu" u góry po lewej, a teraz widzę, że muszę kliknąć u góry po prawej.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #650 dnia: Wt, 21 Lipiec 2020, 21:50:21 »
Problemem są tutejsi admini/moderatorzy, którzy zasadniczo ostatnio ograniczyli się do usuwania tematów (aktualnie chyba na wakacje wyjechali), na innych forach takich ludzi, którzy spamują cały czas to samo w różnych tematach (bo coś sobie ubzdurali w głowie, albo mają jakiś problem) po prostu się usuwa, tak jak miało to miejsce na innych forach.

Widzisz słomkę w moim oku, ale już nie to, że większość twoich postów to właśnie prawdziwy spam, wymierzony głównie w moją stronę. Ja sobie piszę swoje uwagi w kilku tematach, którymi się interesuje - Egmont, Kolekcje, Conan, poszczególni bohaterowie.  Reszty się nie czepiam, bo np nie czytam komiksów Studia Lain. I pod prawie każdym postem widzę twoje dogryzanie, tylko wycieczki osobiste, w ogóle nie na temat. Jak ci przeszkadza tak bardzo spam, to może ogranicz swoją produkcję.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #651 dnia: Wt, 21 Lipiec 2020, 22:39:10 »
Tak zgrywaj ofiarę. Ciebie banowali jak mnie na żadnym forum nie było, czy mnie stąd wywalą czy nie nic się nie zmieni ty dalej będzie pisał, że Egmont zły a Hachette wspaniałe tylko w różnych konfiguracjach.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #652 dnia: Wt, 21 Lipiec 2020, 23:03:25 »
Ja nie zgrywam ofiary, bo się już przyzwyczaiłem, że głośne jednostki w internecie nie lubią, gdy ktoś ma inne zdanie niż oni i hejtują odmienne od swoich poglądy. Ktoś chce sobie po mnie jeździć, to niech sobie jeździ, jak mu to ulży. Ja się nie przejmuję, bo mnie ataki takich osób nie ruszają.

Nie podoba mi się jednak to, że mi zarzucasz spam, podczas gdy sam masz ponad tysiąc postów więcej ode mnie. A ponieważ ciągle mi dogadujesz, widzę, że są to głównie krótkie jedno, czy dwuzdaniowce często nie na temat. I w moich oczach tak to właśnie wygląda - oskarżasz mnie o rzeczy które sam robisz.
« Ostatnia zmiana: Wt, 21 Lipiec 2020, 23:20:13 wysłana przez Bazyliszek »

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #653 dnia: Wt, 21 Lipiec 2020, 23:19:48 »
Człowieku siejesz jakaś propagandę niepopartą żadnymi dowodami, że ci Egmont kolekcje blokuje co drugi post, dzisiaj ci się nie podobało, że Daredevila źle wydają bo było już było wydane 7 lat temu.

Mam taką propozycję, żeby nas admini zbanowali i będzie spokój, co ty na to.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #654 dnia: Wt, 21 Lipiec 2020, 23:40:02 »
Ktoś chce sobie po mnie jeździć, to niech sobie jeździ, jak mu to ulży.
A tobie jazda po Egmoncie przynosi ulge?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #655 dnia: Śr, 22 Lipiec 2020, 00:00:23 »
@UP
Nie. Wytykam błędy, które Egmont co chwila robi z kolejnymi komiksami. A ty sobie @Szekak przypomnij jak w zeszłym roku sam narzekałeś, na pakiet Batman Noir przez kilka stron.

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #656 dnia: Śr, 22 Lipiec 2020, 00:19:11 »
  Ale on narzekał w zeszłym roku a nie przedwczoraj skończył po pięciu latach i dzisiaj zaczął od nowa. Nie wytykasz żadnych błędów, tylko pleciesz trzy po trzy, że nie wydali tego żeby tobie było wygodniej. Teraz uwiesiłeś się na Daredevilu, napisałem że z akurat z mojego punktu widzenia wyda to w najwłaściwszej formie, ale nie pobudziło to ciebie to jakichkolwiek refleksji nad tematem, albo wogóle nie przeczytałeś postu, albo może masz to centralnie w dupie. Oczywiście możesz zakładać, że siedzisz w środku wszechświata a wokół ciebie na kryształowych obręczach kręcą się gwiazdy, planety, Egmont i Hachette.

Online michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #657 dnia: Śr, 22 Lipiec 2020, 08:56:01 »
Dajcie spokój bazylowi lepiej wrzucic go do ignorowanych. Od prawie dekady ta sama śpiewka, choć i tak bardziej chamsko zachowywał się na grupie Sfilmowanych, za co słusznie wyleciał. Tu jedzie po bandzie prowokując ale większych granic nie przekracza.

Offline misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #658 dnia: Śr, 22 Lipiec 2020, 20:16:19 »
To nie jest kwestia 'dajcie mu już spokój'. Człowiek z roku na rok wykazuje coraz silniejsze objawy psychozy urojeniowej, a być może to już ten moment, gdy trzeba sugerować użytkownikowi wizytę u lekarza i to bez śmichów-chichów.

Offline Arion Flux

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #659 dnia: So, 05 Wrzesień 2020, 09:36:42 »
Mysle, że Moderator powinien mocno zastanowic sie nad swoja rolą i przede wszystkim swoja kompetencja do pełnienia tej funkcji na forum komiksowym. Usunięcia wielu interesujących postow, niosacych istotny wklad merytoryczny do dyskusji w watku "Scenariusz czy rysunki", takich jak chocby ostanie posty @Wilka

https://forum.komikspec.pl/kosz/odp-scenariusz-czy-rysunki/msg92461/#msg92461

uważam za skandaliczne, by nie powiedziec, ze jest to czysty idiotyzm swiadczacy o ignorancji moderatora w dziedzinie komiksu w ogole.
 
« Ostatnia zmiana: So, 05 Wrzesień 2020, 09:41:59 wysłana przez KukiOktopus »