Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 43764 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #600 dnia: Pt, 07 Luty 2020, 14:51:54 »
ale nie rozdaje banów i jest liberalny.
I to akurat skutkuje tym, że wszelkie trolle musza bardzo się postarać, żeby ich spotkały jakiekolwiek konsekwencje. Osobiście nie jestem zwolennikiem takiego podejścia, sam robiłem na różnych forach za moderatora i zazwyczaj uskuteczniałem podejście tego pana :>
i tego pana:
ale tutaj to nie przejdzie :P

Kapral - weźmiesz to na siebie?
Mocny kandydat na podium w kategorii najgłupszy pomysł roku :P
« Ostatnia zmiana: Pt, 07 Luty 2020, 15:04:19 wysłana przez Gieferg »

Offline Kapral

« Odpowiedź #601 dnia: Pt, 07 Luty 2020, 15:17:50 »
A ja proponuję ta dyskusję przenieść do kosza. Forum działa ok i strach pomyśleć co się stanie jak adminowi siadzie Internet..  :)

Tak jest! Nie dyskutować! Nie warcholić!
Najlepiej żeby było tak jak było!

Offline xanar

« Odpowiedź #602 dnia: Pt, 07 Luty 2020, 15:37:12 »
No w sumie lepiej już było  :) teraz to już chyba nawet nikt ostrzeżeń nie dostaje  :)

Offline Kapral

« Odpowiedź #603 dnia: Pt, 07 Luty 2020, 21:42:29 »
No patrzcie, mimo oporów starszyzny, Mateusz zabrał się jednak za robienie porządków :)
Zuch!

Offline Krakers

« Odpowiedź #604 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 19:46:23 »
Proszę o przywrócenie możliwości edytowania i usuwania własnych komentarzy. Na otwarcie forum była taka możliwość, a dziś zauważyłem, jak chciałem wyedytować poranny wpis, żeby go poprawić, że już się nie da.

Offline stachel

« Odpowiedź #605 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 20:21:12 »
Usuwania bym nie przywracał, ale edycja z historią by się przydała.

Offline Antari

« Odpowiedź #606 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 23:50:22 »
A ja bym przywrócił. Są tematy w których powstają podwójne posty, bo np. jestem ostatnią osobą, która coś napisała (a reszta nie kwapi się do napisania czegokolwiek w temacie) i chcę napisać kolejnego posta (np. po jakimś czasie). W takim przypadku usuwało się starego i było po problemie. A tak to co? Czekać w nieskończoność aż ktoś coś napisze albo walić podwójnego.

Offline Mateusz

« Odpowiedź #607 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 23:57:51 »
Po dłuższym czasie można śmiało odświeżać temat nowym postem.
Zapraszamy na http://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline LordDisneyland

« Odpowiedź #608 dnia: Śr, 12 Luty 2020, 06:32:21 »
Bardzo dobra decyzja, wreszcie będę mógł zauważone poniewczasie literówki korygować ;)

Offline Kapral

« Odpowiedź #609 dnia: Nd, 01 Marzec 2020, 14:32:58 »
Panie adminie, czy mógłbym się dowiedzieć który punkt pańskiego regulaminu złamały moje dowcipy o slipach? Czy na tym forum jest od dziś zakaz opowiadania sucharów? A może będzie pan teraz kasował wszystkie moje komentarze, bo do tej pory kasował pan nie wszystkie? Czekam na odpowiedź, żeby wiedzieć co robię nie tak jak należy. :D
« Ostatnia zmiana: Nd, 01 Marzec 2020, 15:04:13 wysłana przez Kapral »

Offline KukiOktopus

« Odpowiedź #610 dnia: Nd, 01 Marzec 2020, 14:49:19 »
Nie doczekasz się, bo Pan Administrator w ogóle nie rozumie, że w komiksowie wyraża się przyjaźń poprzez nieustane prztyczki w nos i przytyki. Mysli, że jak dwaj komiksiarze wyrażają sobie wzajemnie sympatię kopiąc sie po tylkach, to robią sobie krzywde. Po prostu nie rozumie klimatu Komiksowa, bo nie pochodzi stąd, tylko z jakichs pretensjonalnych filmozerców, co to tylko "ą" i "ę" jak jakies korvace albo i co gorszego. Przykre ale prawdziwe.

Żegnam ozięble.   
« Ostatnia zmiana: Nd, 01 Marzec 2020, 14:52:58 wysłana przez KukiOktopus »

Offline Mateusz

« Odpowiedź #611 dnia: Nd, 01 Marzec 2020, 15:25:01 »
Panie adminie, czy mógłbym się dowiedzieć który punkt pańskiego regulaminu złamały moje dowcipy o slipach? Czy na tym forum jest od dziś zakaz opowiadania sucharów? A może będzie pan teraz kasował wszystkie moje komentarze, bo do tej pory kasował pan nie wszystkie? Czekam na odpowiedź, żeby wiedzieć co robię nie tak jak należy. :D

Posty, które nie odnoszą się do tematu, lądują w koszu.
Zapraszamy na http://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Kapral

« Odpowiedź #612 dnia: Nd, 01 Marzec 2020, 23:41:25 »
Posty, które nie odnoszą się do tematu, lądują w koszu.

Rozumiem, że WSZYSTKIE takie posty. Trzymam za słowo.