Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #135 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 16:45:13 »
Jestem na tak, ale ograniczyłbym listę do pięciu pozycji. Będzie prościej komuś to zliczać. Co innego jak mamy kilka tygodni na oddanie głosu, a co innego jak nagle kilkadziesiąt osób go odda w ciągu powiedzmy dwóch czy trzech dni.

Offline Murazor

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #136 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 18:04:11 »
No ale mozna pociagnac plebiscyt do np konca marca. Chyba nie ma pospiechu, no nie?

Ja bym byl nawet za 20 glosami, bo duzo ciekawych pozycji znajduje sie dla mnie poza pierwszymi miejscami, ktore zazwyczaj sa oczywiste. Moze nie kolejnosc, ale sklad topu mozna przewidziec.

Offline wonap

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #137 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 21:32:18 »
zdecydowanie jestem za takim plebiscytem zwłaszcza, że sugerując się opinią bardziej doświadczonych i więcej komiksów czytających, często na podstawie takiej listy dokonuję zakupu komiksów na które wczesniej jakoś nie zwróciłem uwagi;)

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #138 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 21:56:57 »
W takim razie stworzyłem poddział, w którym można zakładać tematy z topkami.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline wonap

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #139 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 22:02:32 »
i to się nazywa szybka reakcja;)

Offline szulig

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #140 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 22:29:22 »
Jakis czas temu pytalem czy mozna ustawić na forum tak zeby nie  byly widoczne tematy ktore mnie nie interesują. Nie ma takiej możliwości.
Moze jest ktoś na forum, kto potrafi napisać taki skrypt do przegladarki, ktory by blokował wyświetlanie wskazanych tematów. Nie znam sie na pisaniu skryptów, nie wiem czy cos takiego da sie zrobic, czy duzo czasu by to zajelo. Zalezy mi na takim czyms ponieważ w morzu tematów (fajnie ze forum jest roznorodne) jest mniej tematow ktore mnie interesują i czasem przejrzec cala liste i wyszukac to co mnie interesujace jest czasochłonne

Offline roble

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #141 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 10:19:46 »
W takim razie stworzyłem poddział, w którym można zakładać tematy z topkami.

Teraz trzeba by znaleźć moderatora do tego poddzialu..
Dla mnie dni są za krótkie i nie mogę..

Offline wonap

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #142 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 16:56:12 »
tez zglaszalem problem enterów, tez korzystam tylko z firefoxa
Niestety z Firefoxa nie zamierzam przestawać korzystać a rzeczywiście chyba tylko w tej przeglądarce ten objaw;)

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #143 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 13:15:24 »
Na podstawie poprzednich topek z Gildii stworzyłem tematy do głosowania na najlepsze komiksy z 2018 roku oraz najlepsze wydawnictwo. Jeśli macie jakieś uwagi, propozycje, to dajcie znać w tym temacie. Wprowadzimy ewentualne zmiany.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #144 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 14:16:41 »
Pomysł: wprowadzenie ostrzeżeń za cytowanie całych postów tuż pod cytowanym postem.

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #145 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 14:23:28 »
Zwłaszcza z pakietem zdjęć

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #146 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 14:44:50 »
Używajcie opcji "Zgłoś do moderatora" przy takich postach, to będę usuwał cytat i upominał autora (na początku bez dawania ostrzeżenia).
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #147 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 17:03:32 »
Jest system ostrzeżeń?  :o A można je dostać za sprzedawanie niesprawdzonych plotek pod przykrywką potwierdzonych faktów?  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #148 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 17:11:54 »
Takie posty lecą od razu do kosza. ;) A jak już poruszyliśmy ten temat, to skorzystam z okazji i zaapeluje o śmiałe korzystanie z opcji "Zgłoś do moderatora", w przypadku gdy zobaczycie jakiś post, który warto wydzielić do innego wątku lub do kosza. Oczywiście nie na wszystkie takie zgłoszenia reagujemy, ale łatwiej nam będzie ogarnąć wszystkie zakątki forum i podjąć ewentualne działania.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Murazor

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #149 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 19:44:32 »
Dokładnie. To nie (zawsze  ;) ) jest podpier**anie :P a pomoc w ogarnianiu porządku w tematach.