Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294821 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #570 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 18:42:18 »
Ja pi**le ogarnijcie jakoś to forum, bo coraz mniej chce się tu wchodzić >:( od 2 miesięcy każdy wątek leci w 1 kierunku. Czytam 1 wiadomość i wychodzę, bo ciągle ta sama kłótnia nie związana z komiksami. 2 posty na temat i kilkadziesiąt wyrzutów o tym samym.

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #571 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 19:24:41 »
Koniecznie ogarnijcie to forum, bo jaśnie panu z durnowatym avatarem nie chce się na nie wchodzić.

Offline parsom

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #572 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 19:26:19 »
No, ta ostatnia niestety była jakoś związana z komiksami.

Offline Koalar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #573 dnia: Śr, 02 Październik 2019, 16:54:21 »
Bardzo proszę moderatorów o skuteczniejsze reagowanie na trollowanie. W wielu wątkach jeden troll zaczepia, obraża, pisze nie na temat, dąży do konfrontacji, stara się skupić na sobie uwagę. Przez to korzystanie z forum jest utrudnione (trzeba przewijać zaczepki i kłótnie, nawet wtedy, gdy mam takiego delikwenta w ignorowanych, bo ludzie go cytują). Dlaczego nie są stosowane kary polegające na czasowym wyciszeniu takich osób? Może coś dotrze. Jeśli regulamin takich kar nie przewiduje, proszę o ich dodanie (i stosowanie).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #574 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 19:13:36 »
Cytuj
Dlaczego nie są stosowane kary polegające na czasowym wyciszeniu takich osób?

Pewnemu Kapralowi by się przydało.
Z tym, że Mateusz jest jednak dość pobłażliwym adminem ;)

« Ostatnia zmiana: Pt, 04 Październik 2019, 19:25:59 wysłana przez Gieferg »

Online perek82

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #575 dnia: So, 19 Październik 2019, 17:33:51 »
Nie można już edytować postów? Gdzieś nie mogę znaleźć tej opcji...
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline jotkwadrat

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #576 dnia: So, 19 Październik 2019, 17:42:52 »
Można, ale tylko przez jakiś czas.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #577 dnia: So, 19 Październik 2019, 17:43:21 »
Można edytować posty przez 2 godziny od napisania.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline wonap

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #578 dnia: Wt, 19 Listopad 2019, 15:22:56 »
co to sie stalo15 listopada, że pobito rekord odwiedzin?;)

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #579 dnia: Wt, 19 Listopad 2019, 16:11:01 »
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to uruchomienie sprzedaży na limitowane wydanie z komiksem „W poszukiwaniu ptaka czasu”. Chociaż aż dziwne, żeby akurat ten tytuł wywołał takie poruszenie.  ;)
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Arion Flux

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #580 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 00:32:43 »
Zaintrygowany nagłym skokiem pupularności tego forum wśród użytkowników i gości, liczonym liczbą odwiedzjących forum gości i logujących się użytkowków, skokiem, który miał miejsce jakieś 3-4 tygodnie temu, i która to niebywała pupularność utrzymuje się do dnia dzisiejszego, postanowiłem przyjrzeć się jak zmienia się licznik odwiedzających i zalogowanych użytkowników z niedzieli na poniedziałek.

I skłamałbym, gdybym powiedział, że było dla mnie niespodzianką, że ów licznik po nadejściu nowego dnia, którym jest dzisiejszy poniedziałek, nie tylko się nie zresetował, ale piął się raźnie dalej, 10 min. po północy osiągając liczbę 566 gości i oscylował w granicach 570-600 w zależności od liczby zalogowanych użytkowników, przy czym liczba "Dziś online" również sie nie zresetowała, "startując" po północy od około 600 i osiągając po 25 min. 669.

Co ciekawe na starej gildii 25 min. po północy liczba "Dziś online" wynosiła, bagatela!, 928 :D

Czyżby to była jakaś nowa funkcjonalnośc silnika SMF mająca na celu sztuczne podkręcanie popularności forum na pokaz, czy też po prostu jakiś bug w liczniku?

PS. o już teraz jest 742 online :D   
« Ostatnia zmiana: Pn, 09 Grudzień 2019, 00:36:04 wysłana przez KukiOktopus »

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #581 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 00:51:06 »
Z ciekawości zajrzałem w zainstalowane modyfikacje i znalazłem SMF Fake Users and Guests online © Ricky..

Offline Arion Flux

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #582 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 08:46:48 »
No, to bombka!

Przykładowy kawałek kodu:
function randomGen($min, $max)
{
    // setup our seed
    srand((float) microtime() * 10000000);
    // Generate the number
    $random = rand($min,$max);
   // Return the number
    return $random;
}
/*adjust these numbers to display a random number within a range-
make sure the low number is on the left.*/

$random_number = randomGen(10,25);
echo "<br/>There are " .$random_number. " visitors online";

i rada dla Admina: Podkręćcie sobie wyżej granice licznika odwiedzin, bo stara Gildia ma aktualnie "Najwięcej online" 1226, pomimo że prawie nikt już tamtego forum nie odwiedza, a Komikspec tylko 755, pomimo że realnie rejestrowanych jest tutaj srednio aż 100-160 odwiedzin dziennie.

Ogólnie: Gratulacje! Szczególnie mając na uwadze powyższy post Admina Mateuszem zwanego.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #583 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 19:14:36 »
Tak naprawdę to część stanowią boty i webcrawlery. Ich poziom wzrósł drastycznie po tym, jak zmieniliśmy serwer miesiąc temu.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline R~Q

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #584 dnia: Śr, 15 Styczeń 2020, 23:39:20 »
Czy da się włączyć ignorowanie użytkownika tj. żeby w ogóle nie widzieć jego postów?