Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 295014 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #120 dnia: Nd, 17 Luty 2019, 12:26:32 »
Prośba o sprawdzenie opcji ignorowania uzytkowników. Mam dodanego jednego jegomościa do listy ale ku mojemu zdziwieniu widze jego posty.

Z tego, co widzę, to ignorowanie działa poprawnie. Sprawdź, czy na pewno dodałeś użytkownika do listy ignorowanych, a nie do listy znajomych.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #121 dnia: Nd, 17 Luty 2019, 12:46:33 »
Nie chce być kąśliwy, ale niektórzy przychodzą tu z takimi pierdółkami, że mi wstyd było o nich choćby wspominać. Wciskanie 2 razy Enter to taka męczarnia?

Męczarnia nie, ale jeżeli coś nie działa tak jak powinno może warto się temu przyjrzeć.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #122 dnia: Nd, 17 Luty 2019, 12:50:04 »
Problem, o którym wspominałeś, też jest nam znany i podobnie, jak uwagi Amera związany jest z edytorem SMF. Szukamy jakiegoś zamiennika.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline szulig

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #123 dnia: Nd, 17 Luty 2019, 17:43:50 »
X-Ray Man to Ty? A tak na serio, to wyczyść cache przeglądarki. Na pewno, posty jegomościa, który ma z Tobą na pieńku będą widoczne w cytowaniach. O to idzie?
Nie chodzi mi o cytaty ignorowanych. Czysty post byl widoczny. Chociaz teraz juz mnie trochę zbiłeś z tropu. Na 95% jestem pewien ze to byl oryginalny post.
O co chodzi z tym X-Ray man?

Offline szulig

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #124 dnia: Nd, 17 Luty 2019, 17:45:16 »
Z tego, co widzę, to ignorowanie działa poprawnie. Sprawdź, czy na pewno dodałeś użytkownika do listy ignorowanych, a nie do listy znajomych.

Przed wyslaniem posta sprawdzilem, jeszcze raz prześledze tematy gdzie pisze ten gosc i sprawdze czy widac czy nie. Typa nie cierpie wiec nie ma szans zeby byl w ulubionych

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #125 dnia: Nd, 17 Luty 2019, 18:29:47 »
Jeśli problem nadal występuje, to sprawdź, czy nie masz przypadkiem wyłączonej w ustawieniach profilu opcji: Ukryj wiadomości wysłane przez ignorowanych przeze mnie użytkowników. Znajdziesz to w: Profil --> Modyfikuj profil --> Opcje wyglądu.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline szulig

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #126 dnia: Nd, 17 Luty 2019, 19:00:51 »
ok, juz widze gdzie jest blad. Wszystko dziala tak jak powinno. Błąd z mojej strony

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #127 dnia: Nd, 17 Luty 2019, 19:55:50 »
W kwestii wiadomości prywatnych.
Proponuję tak zmodyfikować szablon aby w powiadomieniach email nie było treści wiadomości. Jak priv to priv.
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Offline R~Q

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #128 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 09:36:53 »
Taka sprawa: przy pisaniu posta jeżeli chcemy zakończyć akapit "w pół linijki" i przejść do następnej należy de facto dwa razy wdusić enter. Jednorazowy enter praktycznie nie daje rezultatu w postaci zejścia o linię niżej, tzn. o ile taki efekt pojawia się w trakcie pisania to po wysłaniu efekt "pojedynczego enter" znika i tekst jest kontynuowany w tej samej linii. Z kolei żeby uzyskać linijkę przerwy należy go wcisnąć nie dwa a trzy razy.
Da się z tym coś zrobić?

To. Bardzo to przeszkadza

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #129 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 09:41:21 »
Taka sprawa: przy pisaniu posta jeżeli chcemy zakończyć akapit "w pół linijki" i przejść do następnej należy de facto dwa razy wdusić enter.

A na czym piszesz?  U mnie, pc winda7 ani razu coś takiego nie wystapiło.

Offline jsm

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #130 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 12:25:11 »
A na czym piszesz?  U mnie, pc winda7 ani razu coś takiego nie wystapiło.

makówka, Safari - wszystko OK, enter przechodzi do kolejnej linii.

Offline KubciO

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #131 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 13:04:29 »
Na Firefox mam problem z tym enterem. Na Chromie nie.

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #132 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 13:37:40 »
Może masz zainstalowane jakieś rozszerzenie na Firefoxie, które powoduje ten problem.
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Offline szulig

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #133 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 15:34:46 »
Na Firefox mam problem z tym enterem. Na Chromie nie.
tez zglaszalem problem enterów, tez korzystam tylko z firefoxa

Offline roble

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #134 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 16:40:17 »
Chciałbym podjąć temat komiksowej Top Listy za rok 2018. Jest początek roku i chyba byloby warto utworzyc taki dział. Nowe forum i pierwsze glosowanie.
Co myślicie?