Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294915 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

John

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #555 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 16:58:28 »
Żebyś mógł sobie któreś wytatuować na klacie Parsom, i robić reklamę forum na polskich plażach. Imo środkowe najlepsze, tylko trzeba by było poprawić jakość i usunąć tło, by było przezroczyste (kanał alpha bodajże w Gimpowym żargonie).

Offline PJP

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #556 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 17:21:21 »
Wytłumaczę się nieco ;) Co do postaci są czysto przypadkowe bo brnięcie w większą liczbę rozmazałoby logo i byłoby ono nieczytelne. Równie dobrze mógłby być Tytus z kompanią, jeśli Papcio czy wydawnictwo udzieliliby zgody na korzystanie forumowe. Czcionka tytułowa jest tłusta, żeby z daleka forum było rozpoznawalne a jednocześnie czytelne. Cytat bo... lubię Baranowskiego. I tyle. To tylko luźne sugestie i cieszyłbym się, gdyby ktoś dał bardziej profesjonalne.
« Ostatnia zmiana: Pn, 09 Wrzesień 2019, 17:23:42 wysłana przez PJP »

Offline parsom

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #557 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 22:20:40 »
Żebyś mógł sobie któreś wytatuować na klacie Parsom

Na klacie to ja tatuuję gołe baby i kotwice. Takie napisy to jak w starym dowcipie marynarzu i pozdrowieniach z Konstantynopola.

John

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #558 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 22:22:06 »
Uuu, wtopa. Każdy prawdziwy grypser wie że kotwicę się tatuuje na nodze ;)

Offline parsom

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #559 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 22:26:00 »
No na nodze - tej gołej baby.

Offline roble

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #560 dnia: Śr, 11 Wrzesień 2019, 09:54:00 »
Panie Mateuszu, czy miesięczne komiksowe top listy upadły?
Dla mnie to był ciekawy wątek i jest to duża strata dla forum..

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #561 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 14:23:49 »
Nie upadły. Mamy małe opóźnienie, ale w ten weekend powinno się udać nadrobić lipiec i sierpień i wystartować z głosowaniem na najlepsze tomy WKKDC.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

John

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #562 dnia: So, 14 Wrzesień 2019, 19:25:37 »
Mateuszu, dlaczego wyciąłeś posty moje i PJP z tematu nieudanych zakupów, skoro można było je przenieść do Shout Box? Trochę mineliśmy się z celem tematu Szekaka, ale naprawdę to nie były śmiecio-posty o niczym, normalna rozmowa na tematy "inne" która nikomu nie szkodziła. Mogła trafić do Shout Box, a nie Kosza.

Nie mówiąc już o tym, że obaj zawarliśmy w postach też wątek komiksowy.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #563 dnia: So, 14 Wrzesień 2019, 20:29:20 »
Posty masz już w Shout Boxie. Następnym razem możecie od razu przenieść się do właściwszego tematu. I tak na przyszłość, to, że post w jakiejś mniejszej części odnosi się do tematu, to wcale nie oznacza, że nie jest offtopem.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

John

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #564 dnia: So, 14 Wrzesień 2019, 20:54:11 »
Wina jest po mojej stronie, bo z telefonu rzuciłem oko na temat, przeczytałem post Szekaka, ale na małym ekranie nie miałem tak dobrze widocznego działu w którym jest (na komputerze widać to lepiej, jest ciąg znaków na górze) i napisałem swoje, PJP uznał przeze mnie że to temat "ogólnych zażaleń", Murazor dobrze nam zwrócił uwagę, ja tylko chciałem dodać swoje w temacie i od razu przeszedłem do komiksów.

Cytuj
to, że post w jakiejś mniejszej części odnosi się do tematu, to wcale nie oznacza, że nie jest offtopem.

Nie przesadzaj. Mój drugi, dłuższy post miał jeden akapit "offtopowy" a reszta to już było pisanie tylko i wyłącznie o komiksach, dwa akapity. Wiec mniejszą częścią był offtop, ale to nie ma znaczenia, cieszę się że przeniosłeś je nam do Shout Box.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #565 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 17:12:35 »
Informuję również tutaj, bo więcej osób zapewne zagląda:

Wprowadziliśmy własne rozwiązanie umożliwiające włączenie ciemnego motywu forum. „Tryb nocny” do włączenia/wyłączenia znajduje się w górnym menu (obok opcji Wyloguj się). Jeszcze będziemy go dostosowywać, bo nie wszystkie elementy mają ciemny kolor — jak znajdziecie coś bardzo irytującego, to zgłaszajcie.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline OokamiG

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #566 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 17:15:17 »
Na pierwszy rzut oka wyglada naprawdę bardzo fajnie. Może nawet przesiądę się na stałe na ciemny kolor.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #567 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 17:28:35 »
Wygląda fajnie, ale nie dla mnie niestety. Biała czcionka na czarnym tle o wiele szybciej męczy oczy.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

John

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #568 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 17:35:22 »
Coś wspaniałego. Mateusz, wielki szacunek że w przeciwieństwie do adminów Gildii słuchasz forumowiczów i wychodzisz im naprzeciw, mimo że nie masz z tego zbytnio zysku. Od razu lepiej. Co za ulga, nie muszę już męczyć oczu gdy przeglądam forum wieczorem.

Online nocny

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #569 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 18:50:15 »
Ja przełączam chyba na stałe. Nie jest super ale lepiej niż oczojebny biały.