Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 295096 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #495 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 14:49:53 »
Z przykrością muszę się zgodzić z kapralem. Zresztą już jakiś czas temu postawiłem adminowi zarzut, że łatwo daje sobą manipulować. A dziś dostałem kolejny argument w tej sprawie. Niejaki szekak nie potrafi dyskutować bez opluwania adwersarzy, a jak mu się kończą argumenty, to puszczają nerwy i zaczynają się obelgi głównie z nawiązaniem do jednej z partii politycznych, na punkcie której chłopak ewidentnie ma obsesję. Taki post, bardzo agresywny i zawierający wulgaryzmy, pojawił się dziś (lub wczoraj) w temacie o gospodarce. Natychmiast go zgłosiłem, mając w pamięci bardzo wyraźną obietnicę admina, złożoną przy okazji zamknięcia tematu o dyskusjach światopoglądowych, że wszelkie kłótnie polityczne będą traktowane surowiej i karane ostrzeżeniami. I co? Post poleciał, bo w oczywisty sposób wypełniał przesłanki "treści: uznanych powszechnie za wulgarne, obraźliwe, oszczercze wobec innych" oraz uporczywego trollowania (naruszenia regulaminu forum), ale ostrzeżenia nie było.

A za sarkastyczne nazwanie szekaka "szczekakiem", co w żaden sposób wulgarne przecież nie jest, a trafnie oddaje zachowanie tego delikwenta, ostrzeżenie z marszu.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #496 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 15:16:12 »
Wow, widzę, że mój post z tematu o gospodarce bardzo cię zabolał skoro znów przybiegłeś tutaj donosić. Jako osoba rozwodząca się na temat upośledzenia rozmówców nie powinieneś tego robić, no ale ja cię przyzwoitości uczyć nie będę, sprostuję tylko, że nigdzie nie opluwam adwersarzy co często sam robisz i co widać po twoim poziomie ostrzeżeń. Dodam też, że ostatnimi czasy popijam sobie meliski, skołatane nerwy mam ukojone i stan wzburzenia jest mi obecnie obcy, więc znów błędnie oceniłeś sytuację, tym bardziej ten post bardzo agresywny i zawierający wulgaryzmy jest troszkę absurdalną interpretacją rzeczywistości przez ciebie, nie pierwszą zresztą. Z bazylem jakąś grupę wsparcia powinniście założyć.
« Ostatnia zmiana: Pt, 06 Wrzesień 2019, 15:26:48 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #497 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 15:43:27 »
W ogóle mnie nie zabolał. Irytuje mnie jedynie, że za coś dokładnie tego samego ja dostałbym ze 20% ostrzeżenia. Zresztą nie tylko ja, bo jak widać nie jestem jedynym, który dostaje ostrzeżenia za coś, co innym użytkownikom uchodzi na sucho. I nie "donoszę" tutaj, postanowiłem natomiast upubliczniać takie rzeczy, żeby inni użytkownicy mieli pełen obraz stronniczości admina. W pełni natomiast rozumiem dlaczego akurat ty jesteś traktowany w sposób SPECJALNY :)

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #498 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 15:51:08 »
To zdecyduj się czy ty jesteś traktowany w sposób specjalny, czy to ja jestem traktowany w sposób specjalny. No i jak już rozumiesz czemu tak się dzieje to się cieszę, mam tylko nadzieję, że masz jakąś fajniejszą teorię niż ta ostatnia gdzie miałem być bratem czy kimś tam admina, najlepiej by miała jakiś związek z rzeczywistością, wtedy byłby dla ciebie jeszcze jakiś ratunek. Dalej - to, że w twoich oczach dostałeś za coś takiego samego ostrzeżenie nie oznacza, że tak faktycznie było, jest to jedynie twój punkt widzenia, ja na przykład żadnej symetrii nie widzę i się dziwię, że ty jeszcze bana nie wyłapałeś, ale też nie mam za to żadnych pretensji do admina, wręcz przeciwnie, jestem dla niego pełen uznania. Co do pełnego obrazu innych użytkowników, to inni użytkownicy mają raczej pełen obraz twojej osoby, bo poprzednio jak się skarżyłeś, to padł taki oto post z twoim cytatem w którym chwaliłeś się, że dla zasady lubisz podłożyć komuś świenię:
Cytat: donT
Tak tylko przypomne w kwestii plucia jadem na lewo i prawo, obrazania innych i trolowania, panie konfituro.
i z miejsca wyłapał kilkanaście lajków zanim trafił do śmieci. ;)
« Ostatnia zmiana: Pt, 06 Wrzesień 2019, 15:55:44 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #499 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 16:04:06 »
i z miejsca wyłapał kilkanaście lajków zanim trafił do śmieci. ;)

Naprawdę? Nie zwróciłem uwagi. Bawi mnie natomiast twoja presja na te lajki, ciągle o tym piszesz. Jeśli to dla ciebie takie ważne to porównaj sobie ratio lajków/posty moich i twoich :) Boli, nie? :) Ale wiesz, walka na lajki to już jest poziom przedszkola, więc zostawię cię w tej piaskownicy samego :)

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #500 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 16:14:18 »
No niesyty użytkowniku Apasz, ty jesteś traktowany w sposób "SPECJALNY", pojawiasz się forum a później grozisz adminowi, że go podasz tam gidze trzeba, już nawet dwukrotnie, ostatnio napisałeś, że musisz zdwoić siły bo mu kanał jeszcze działa czy coś w tym stylu. Odnoszę jakieś dziwne wrażenie, że tych użytkowników z ostrzeżeniami łączy jedno, nie rozumieją dlaczego je podostawali.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Arion Flux

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #501 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 16:15:50 »
Pisałem właśnie tego posta w wątku "Którego z użytkowników Admin powinien zbanować?", który trwał ok. 2 minut, po czym w trakcie tego mojego pisania został zamknięty i wyrzucony do kosza. Dlatego mojego posta umieszczam tutaj. A post idzie, jak następuje:

Prawdziwe forum nie istnieje bez buzującego fermentu, bo tylko z niego ma szansę wyłonić się interesująca dyskusja, pobudzająca adrwersarzy do merytorycznego sporu - niechaj nawet ten spór jechałby po bandzie z punktu widzenia przyjętych norm savoir-vivre'u. To nie forum dla pensjonarek, ale dla szalonych komiksowych nerdów (przynajmniej mam taką nadzieje). Tak było w dobrych czasach forum gildii.   

Duszenie wszelkiego fermentu w zarodku poprzez natychmiastowe wywalanie postów do kosza i "nierównomierne" rozdawanie ostów demotywuje ludzi do podejmowania dyskusji i tym samym zabija forum, sprowadzając je do w dużej mierze do nudnej, bezpłciowej miernoty informacyjnej o znikomej wartości poznawczej.   

Dlatego myślę, że Admin powinien zbanować użytkownika @Mateusz. Potem zobaczy się kogo jeszcze - ja mogę być drugi, bo aktualnie nie chce mi się nawet tutaj logować - robię to niekiedy z przyzwyczajenia, nie mówiąc już o napisaniu czegokolwiek.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #502 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 16:19:56 »
Naprawdę? Nie zwróciłem uwagi. Bawi mnie natomiast twoja presja na te lajki, ciągle o tym piszesz. Jeśli to dla ciebie takie ważne to porównaj sobie ratio lajków/posty moich i twoich :) Boli, nie? :) Ale wiesz, walka na lajki to już jest poziom przedszkola, więc zostawię cię w tej piaskownicy samego :)
Boli trochę, ale co innego - to ile masz lajków i za co je dostajesz świadczy o osobach które je dają i właśnie obraz tych osób mnie boli. Pamiętam masę skandalicznych twoich postów które były lajkowane, w których chamsko obrażałeś czy mówiłeś, że liczysz na to, że pisowska władza będzie fabrykować dowody na opozycję i za to wszystko dostawałeś lajki. Masz wąską grupę prawackich fanów która klepie cię po tyłku za te twoje prawackie wypocinki i stąd masz to swoje ratio. Jest to przykre, no ale co zrobię, nie mam mocy zmieniać ludzi czy wbić im do głowy jakąś podstawową przyzwoitość. ;)
« Ostatnia zmiana: Pt, 06 Wrzesień 2019, 16:31:39 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #503 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 16:32:53 »
W co drugim twoim poście jest mowa o facetach klepiących się po tyłkach.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #504 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 16:33:10 »
Zgodnie z tym, o czym wspominałem jakiś czas temu, temat dotyczący gospodarki został trochę przetrzebiony z postów odnoszących się do polityki lub innych spraw niezwiązanych z wątkiem. Cieszy mnie, że zgłaszacie takie posty, ale nie zawsze będą one usuwane w 5 minut po zgłoszeniu. Proponuję więc wszczynać alarmy po trochę dłuższym czasie.

Co do tematu z ankietą, który został założony, to nie będziemy decydować drogą głosowania o tym, kto powinien dostać bana. Jeśli kogoś nie akceptujecie, to możecie skorzystać z listy ignorowanych.
« Ostatnia zmiana: Pt, 06 Wrzesień 2019, 16:36:00 wysłana przez Mateusz »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Online Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #505 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 16:42:36 »
Ja mam pytanie dlaczego moje posty z miejsca są uznawane za off top/spam i karane ostrzeżeniami a poniższy, wczoraj zgłoszony nie jest

No, bardzo ładnie rozwinąłeś się u siebie na blogu, nie wiem czy ty świadomy jesteś, ale ktoś w końcu może zainteresować się tymi twoimi pomówieniami, chociaż pewnie śpisz spokojnie bo przecież na wszystko masz dowody.

@Kuki Octopus ma rację - duszenie w zarodku trochę luźniejszych postów jest złe. Ale gorsze jest duszenie tylko niektórych użytkowników a innych zostawianie bez żadnego nadzoru. @xanar często puszcza takie spamowate wycieczki osobiste jak powyżej. Nie tylko do mnie. Ale ciągle zachowuje czyste konto.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #506 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 16:48:27 »
Wrzuciłeś na forum link do wpisu ze swojego bloga, więc powinieneś liczyć się z tym, że ktoś się ustosunkuje do jego treści. Nie widzę żadnego powodu, żeby usuwać ten post.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #507 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 16:49:32 »
Boli trochę, ale co innego - to ile masz lajków i za co je dostajesz świadczy o osobach które je dają i właśnie obraz tych osób mnie boli. Pamiętam masę skandalicznych twoich postów które były lajkowane, w których chamsko obrażałeś czy mówiłeś, że liczysz na to, że pisowska władza będzie fabrykować dowody na opozycję i za to wszystko dostawałeś lajki. Masz wąską grupę prawackich fanów która klepie cię po tyłku za te twoje prawackie wypocinki i stąd masz to swoje ratio. Jest to przykre, no ale co zrobię, nie mam mocy zmieniać ludzi czy wbić im do głowy jakąś podstawową przyzwoitość. ;)

Turlam się ze śmiechu  ;D Kiedy ktoś lajkuje przeciwko mnie, to jest to oczywiście w porządku i tylko świadczy o tym jak bardzo forumowicze się ze mną nie zgadzają. Kiedy natomiast ktoś zalajkuje moją wypowiedź, to bardzo źle świadczy to o nim  ;D Dziękuję za ten humorystyczny element na zakończenie (niezbyt) ciężkiego dnia pracy :)

P.S.: oczywiście nie mogło się obyć bez "pisowstwa" w twojej wypowiedzi. Mam dla ciebie złą wiadomość - melisa nie działa. Sugeruję kontakt ze specjalistą :)

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #508 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 16:51:09 »
Ja mam pytanie dlaczego moje posty z miejsca są uznawane za off top/spam i karane ostrzeżeniami a poniższy, wczoraj zgłoszony nie jest

@Kuki Octopus ma rację - duszenie w zarodku trochę luźniejszych postów jest złe. Ale gorsze jest duszenie tylko niektórych użytkowników a innych zostawianie bez żadnego nadzoru. @xanar często puszcza takie spamowate wycieczki osobiste jak powyżej. Nie tylko do mnie. Ale ciągle zachowuje czyste konto.

To była dobra rada.
Dobra dajcie mi to upomnienie, niech on już nie pisze w każdym poście, że coś tam często robię.
Spamowate posty to ty cały czas pisze, 90% jest takich: Egmont zły, Hachette dobre, TK blokuje Hachette i Eaglemoss itp. itd.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #509 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 16:53:18 »
Bazyl przeczytałem ten twój tekst, to nie są żadne wycieczki osobiste Xanara, tylko faktycznie to co tam wypisujesz to obraźliwe słowa pod adresem rednacza Egmontu. Masz szczęście, że Kołodziejczak jest zajęty wiecznie knuciem spisków przeciwko Hachette i ma to głęboko wiadomo gdzie, bo z tymi twoimi wyssanymi z palca teoryjkami mógłby Tobie sprawę założyć. Ciekawe jakbyś się czuł jakby ci zasądzili rok czasu wypisywania na twoim blogu i każdym forum, że Egmont jest najlepszy na świecie?