Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294831 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #480 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 20:00:21 »
Ja protestuję przeciwko temu że znowu dostałem 20% ostrzeżenia za offtop w temacie o WKKM. Ale tylko ja. Odpowiadałem na nieusunięty (czyli legalny) post JanaT  i znowu tylko ja dostaję osta a on nie. Choć potem były też posty @ramireza82 i JanaT ("Bom c$#@^") I on za taki dwuzdaniowy post znowu nic nie dostaje, a ja za normalny post o porównaniu szycia WKKM i Egmontu mam 20%. To jest niesprawiedliwe. Dlaczego tak jest??

Uniemożliwia się mi normalna forumową dyskusję.
« Ostatnia zmiana: Cz, 05 Wrzesień 2019, 20:03:33 wysłana przez Bazyliszek »

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #481 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 20:09:01 »
Skończy się to identycznie jak na innych forach. Wąż pożre własny ogon.

John

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #482 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 20:14:56 »
Znów zaszczuwacie Bazyla, a Kapral odbiera kolejny doktorat, i śmieje się Wam w twarz.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #483 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 20:26:04 »
Uniemożliwia się mi normalna forumową dyskusję.

Normalna dyskusja na forum nie polega na zamieszczaniu w każdym z możliwych tematów aluzji do jednego wydawnictwa.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #484 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 20:30:35 »
Pytam się uprzejmie i pokornie dlaczego jak posty trzech userów idą do kosza to tylko ja dostaję za to ostrzeżenie? JanT zadał mi pytanie -na nie tylko odpowiedziałem. A potem napisał tego dwuwyrazowca. ramirez82 też napisał w stosunku do mnie kolejny taki sam post. JanT podobnie - zgłaszam te jego spamy i nic. To co on napisał niby nie jest off top? I to już jego nie pierwszy raz. Ale znowu tylko ja i to 20%.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #485 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 20:39:54 »
Po pierwsze. Żadne posty nie wyleciały do kosza. Dostałeś ostrzeżenie za notoryczny offtopic na temat Egmontu, który rozsiewasz po kilku tematach na forum. Ile razy jeszcze będziemy prowadzić tę wymianę zdań?
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #486 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 20:49:19 »
Ale tylko ja dostałem. JanT pisał to samo a znowu nic nie dostał. Dlaczego jego dwuwyrazowy post, któryś tam z kolei się już do off topu/spamu nie zalicza.

I to nie moja wina że uważam szycie WKKM za lepsze niż Egmontu. To było moje osobiste porównanie w temacie o WKKM. Napisałem że kadrowana wylejka jest lepsza niż puste czarne kartki. To techniczna strona WKKM.

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #487 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 22:03:22 »
Bazyl, zrozum, że tutejszy admin jest nowy, więc musi uwiarygodnić się w oczach swoich własnych użytkowników. Oni Cię nienawidzą, zatem i on musi Cię nienawidzić. Proste jak konstrukcja cepa. Ciekawe co wymyśli, kiedy wreszcie uda mu się zbanować wszystkie czarne owce? A może wcale nie zbanuje, bo przecież nie chodzi o to, by złapać króliczka, ale by gonić go (i udawać swojego chłopa). Tak że spoko, nie bój nic :)

Itachi

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #488 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 22:17:22 »
Admin nie jest nowy. Co jak co ale Mateusz ma doświadczenie, forum filmożerców działa od lat. I tak podziwiam że tak długo toleruje pewne zachowania, ja bym już dawno zbanował pewną trójkę.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #489 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 22:21:06 »
I pewnie na tych innych forach też admini byli nowi.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #490 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 22:22:48 »
Admin nie jest nowy. Co jak co ale Mateusz ma doświadczenie, forum filmożerców działa od lat. I tak podziwiam że tak długo toleruje pewne zachowania, ja bym już dawno zbanował pewną trójkę.

Jak nie jest nowy, jak jest? Filmożercy to kompletnie inna bajka i inne towarzystwo. A Ty koniecznie zgłoś swój akces na moderatora, skoro tak lubisz banować :)

I pewnie na tych innych forach też admini byli nowi.

Na jakich innych forach?

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #491 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 22:26:52 »
Z tych, który pewnie użytkownik został permanentnie usunięty, zapytaj się go na pewno ci powie jakie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #492 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 22:31:00 »
Z cyklu "a dziad wiedział, nie powiedział" :) Fajnie się rozmawiało :)

A propos niedomówień:

ja bym już dawno zbanował pewną trójkę.

Jaką trójkę?
« Ostatnia zmiana: Cz, 05 Wrzesień 2019, 22:33:08 wysłana przez Kapral »

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #493 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 22:59:44 »
Weź sobie w Googlach poszukaj, to nie jest jakaś wiedza tajemna.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #494 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 23:16:48 »
Aż tak mnie twoje insynuacje nie interesują.