Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294876 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

John

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #465 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 21:18:30 »
Mam honorowy doktorat, jak prezydent Wałęsa. ;)

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #466 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 21:48:00 »
Odnosząc się do dzisiejszej dyskusji na temat usuwania własnych postów, wprowadziliśmy rozwiązanie, które będzie umożliwiało usuwanie i edytowanie postów przez 2 godziny — możemy ten czas zwiększyć, jeśli uznacie, że to za mało. Myślę jednak, że jest to wystarczający czas, aby coś zmienić w swojej wiadomości lub ją usunąć, jeśli ktoś nie odpisał, minimalizując jednocześnie sytuację, w której usuwane będą posty z dłuższej dyskusji.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #467 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 22:02:44 »
I to jest krok w dobrą stronę. Dzięki.

Korzystając z okazji spytam: co zeszłej nocy zmieniliście w regulaminie forum?

Offline Kakesz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #468 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 23:09:06 »
W końcu jakaś dobra zmiana na forum, a zarazem cios w nos dla towarzysza szekaka, który 99% swoich postów edytował  :P

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #469 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 00:30:09 »
Odnosząc się do dzisiejszej dyskusji na temat usuwania własnych postów, wprowadziliśmy rozwiązanie, które będzie umożliwiało usuwanie i edytowanie postów przez 2 godziny — możemy ten czas zwiększyć, jeśli uznacie, że to za mało. Myślę jednak, że jest to wystarczający czas, aby coś zmienić w swojej wiadomości lub ją usunąć, jeśli ktoś nie odpisał, minimalizując jednocześnie sytuację, w której usuwane będą posty z dłuższej dyskusji.

A co z wątkami, w których ktoś na bieżąco uzupełnia pierwszy post i można tam znaleźć wszystkie informacje? Usuwanie po 2 godzinach na plus, ale osobiście edycji bym nie zabraniał, co najwyżej szedł w kierunku historii zmian. Takie wątki jak np. https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/30-miedzynarodowy-festiwal-komiksu-i-gier-27-29-09-2019 są bardzo przydatne na forum.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #470 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 09:00:34 »
Odnosząc się do dzisiejszej dyskusji na temat usuwania własnych postów, wprowadziliśmy rozwiązanie, które będzie umożliwiało usuwanie i edytowanie postów przez 2 godziny — możemy ten czas zwiększyć, jeśli uznacie, że to za mało. Myślę jednak, że jest to wystarczający czas, aby coś zmienić w swojej wiadomości lub ją usunąć, jeśli ktoś nie odpisał, minimalizując jednocześnie sytuację, w której usuwane będą posty z dłuższej dyskusji.
Jak Mateusz coś zarządzi to nie ma ch** we wsi! Idealne rozwiązanie imo.
Piękno jest w oczach patrzącego.

JanT

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #471 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 09:10:37 »
Mi wystarczy kilka minut bo ja strasznie dużo literówek poprawiam :)

Offline Koalar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #472 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 09:53:13 »
Rzeczywiście przy braku możliwości edycji postów odpada aktualizacja posta informacyjnego. Pewnie nie jest możliwe, żeby edytowalny był tylko pierwszy post. Jakimś rozwiązaniem jest aktualizowanie takich informacji poza forum (dokumenty Google, blog itp.).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Eyeless

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #473 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 13:38:01 »
Mi wystarczy kilka minut bo ja strasznie dużo literówek poprawiam :)
Abstrahując od literówek, nic nie przebije autokorekty :)

Offline Kakesz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #474 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 13:40:20 »
Mi wystarczy kilka minut bo ja strasznie dużo literówek poprawiam :)

Przy okazji zmieniając sens wypowiedzi :)

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #475 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 13:55:51 »
Rzeczywiście przy braku możliwości edycji postów odpada aktualizacja posta informacyjnego. Pewnie nie jest możliwe, żeby edytowalny był tylko pierwszy post. Jakimś rozwiązaniem jest aktualizowanie takich informacji poza forum (dokumenty Google, blog itp.).

W takim przypadku proponuję napisanie nowego posta w tym temacie i zgłoszenie go od razu do moderatora z adnotacją: do wklejenia w poście otwierającym. Jeśli zmiany są duże, to najlepiej wkleić cały pierwszy post z poprawkami, a ja go podmienię.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #476 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 12:53:09 »
Serio? Za nagminne wyzwiska typu "szczekak" tylko post do kosza?

Offline admin

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #477 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 13:40:41 »
Użytkownik otrzymał również ostrzeżenie za ten post.

Offline admin

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #478 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 16:51:27 »

No to teraz mi wyjaśnij w jaki sposób narusza to regulamin forum?

Wyjaśnienie ostrzeżenia jest w powiadomieniu.

@xanar, powstrzymaj się od personalnych wycieczek w stosunku do innych użytkowników. Możesz jeszcze zedytować posta, w przeciwnym razie wyląduje on w koszu.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #479 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 19:07:40 »
@UP
Za przeproszeniem, ale to nie jest pierwsza wycieczka osobista @xanara. On je robi wobec różnych użytkowników często. Te posty które były wobec mnie zgłaszałem.