Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294827 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #405 dnia: So, 17 Sierpień 2019, 15:00:59 »
Jeśli nie chcesz, to nie musisz odpowiadać na zaczepki. Wrzucając tego typu obrazki i filmy na nie odpowiadasz i przy okazji obrażasz innych.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline parsom

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #406 dnia: So, 17 Sierpień 2019, 15:05:46 »
Słowem mam pozwolić, żeby ktoś używał mnie do udowadniania swoich dziwacznych tez? Mam nie reagować na w gruncie rzeczy pomówienia?

Online misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #407 dnia: So, 17 Sierpień 2019, 17:23:04 »
Jeśli nasz użytkownika zablokowanego i nie widzisz jego postów - to tak. Ja nie mam pojęcia co mogą wypisywać o mnie osoby, na których założyłem blokadę. Gdyż w sumie don't care.

Offline Danio

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #408 dnia: So, 17 Sierpień 2019, 18:09:52 »
Witam! Teraz dopiero odkryłem, że jeszcze istnieje gdzieś ta dawna społeczność z forum gildii. Strasznie słabo te przenosiny zrobiliście, moje główne forum na którym głównie siedzę (o grach komputerowych) zrobiło to dużo lepiej, dużo ludzi w podpis wsadziło duży banner z linkiem do nowego forum i nie sposób tego nie zauważyć.

A jakby ktoś pytał jak was znalazłem, to pamiętałem, że ktoś gdzieś kiedyś mówił o jakichś filmożercach, wystarczyło wpisać "filmożercy forum" i tu trafiłem. To cześć! ;)

Itachi

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #409 dnia: So, 17 Sierpień 2019, 18:49:53 »
@Danio to nie było przejście tylko zmiana, najbanalniej pisząc inny właściciele dbają o te miejsca. Także ciężko aby na starej gildii pojawił się baner w stylu "niedobitki które pozostały informujemy że pojawiło się nowe forum - komikspec! " ;)

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #410 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 13:06:18 »
Czyli obraźliwe zaczepki są w porządku, a obraźliwe odpowiedzi już nie?
Powyższa odpowiedź doskonale pokazuje co to za typ.

No takie tu niestety panują zwyczaje. Ja dostałem ostrzeżenie w bardzo podobnych okolicznościach. Kapral napisał coś, że dostaje stanów depresyjnych po przeczytaniu moich wypowiedzi i żeby w związku z tym inni użytkownicy mnie nie cytowali, bo ma mnie zablokowanego, a jak ktoś mnie cytuje, to on to widzi. W związku z tym ja napisałem jajcarsko, żeby mnie cytować jak najwięcej, skoro on od tego dostaje stanów depresyjnych. I bam, ostrzeżenie :) A za co? Za § 1 regulaminu forum, który jest tak obszerny i ogólny, że podciągnąć pod niego można cokolwiek. W ramach sugestii na temat forum proponuję jego uproszczenie i napisanie po prostu, że admin przyznaje ostrzeżenia wg własnego widzimisię, co jest zresztą zgodne ze stanem faktycznym.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #411 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 13:48:45 »
Jakoś nie widziałem byś zgłaszał pretensje do admina, że cię nie ukarał gdy pisałeś o upośledzeniu umysłowym innych. Osobiście jestem dla niego pełen uznania za to co robi, jaką cierpliwością i dystansem się wykazuje, wielki szacunek.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline amsterdream

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #412 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 14:57:05 »
Da się jakoś ustawić żeby po kliknięciu "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" nie pojawiały się posty z działu "Pozostałe"?

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #413 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 15:32:44 »
Jakoś nie widziałem byś zgłaszał pretensje do admina, że cię nie ukarał gdy pisałeś o upośledzeniu umysłowym innych.

Może dlatego, że nie pisałem o upośledzeniu umysłowym innych?

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #414 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 15:38:01 »
Aha.
rozmowa z tobą przypomina dyskusję z osobą niedorozwiniętą umysłowo.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #415 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 16:03:50 »
Jest subtelna różnica między określeniem kogoś mianem upośledzonego umysłowo, a stwierdzeniem, że rozmowa z kimś przypomina dyskusję z osobą niedorozwiniętą umysłowo. Ale nie oczekuję, że akurat ty tę różnicę wychwycisz, gdyż jw. :)

I na tym już kończę ten offtop :)

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #416 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 16:07:30 »
Jest subtelna różnica między pisaniem o upośledzeniu umysłowym, a określeniem kogoś mianem upośledzonego umysłowo, ale nie oczekuję, że akurat ty ty tę różnicę wychwycisz, skoro po raz kolejny potwierdziłeś to, że nie tylko nie umiesz czytać ze zrozumieniem, ale i pisać.
« Ostatnia zmiana: Wt, 20 Sierpień 2019, 16:09:43 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #417 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 16:17:53 »
Da się jakoś ustawić żeby po kliknięciu "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" nie pojawiały się posty z działu "Pozostałe"?

Na SMF nie ma takiej opcji i też nie widzę wtyczki, która by to umożliwiała.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #418 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 16:22:16 »
Według mnie nie ma żadnej różnicy: "rozmawia się z tobą jak z debilem" = "jesteś debilem".
Nie ma co udawać niewiniątka, panie Apaszu.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #419 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 16:52:00 »
Osobiście jestem dla niego pełen uznania za to co robi, jaką cierpliwością i dystansem się wykazuje, wielki szacunek.

No ty tak możesz pisać, bo mimo paru twoich ostrzejszych postów o Batman Noir, ostrzeżenia nie dostałeś. :)