Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294948 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline gabor2

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #360 dnia: Pt, 09 Sierpień 2019, 19:55:09 »
Dlatego ja żegnam się z tym miejscem bez żalu, ale świnię mateuszkowi podłożę. Dla zasady :)

Trzeba mieć nie po kolei w deklu, żeby "podkładać komuś świnie" i jeszcze się z tego cieszyć :(

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #361 dnia: Wt, 13 Sierpień 2019, 10:43:58 »
Na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy:

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego forum przemęcza, admin Mateusz, naszego forum tęcza.
Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!

To mówiłem ja – Kapral, użytkownik drugiej klasy. Niech żyje nam admin sto lat!

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #362 dnia: Wt, 13 Sierpień 2019, 10:56:07 »
Skoro już wywołałeś ten temat, to skorzystam z okazji. Jeśli ktoś czuje się na siłach i chciałby pomóc przy moderowaniu forum, to proszę zgłaszać swoją kandydaturę tutaj lub do mnie na PW. Każdą rozważymy.  ;)
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #363 dnia: Wt, 13 Sierpień 2019, 11:06:50 »
Skoro już po raz pińcetny przeniosłeś mój post do innego wątku (z czego 90% lądowało w dziale o wdzięcznej nawie "kosz"), czuję się wywołany do odpowiedzi. Otóż żeby wykonywać zadania admina na Twoim forum, to po pierwsze trzeba mieć czas, a po drugie określone predyspozycje, niegdyś wymagane w tak odpowiedzialnych zawodach jak wykidajło czy karbowy. Ponieważ nie posiadam ani jednego, ani drugiego, pozwolę sobie nie wysyłać swojego CV, za co serdecznie przepraszam. Tym niemniej czuję się mile połechtany samą tylko sugestią :)

Offline Arion Flux

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #364 dnia: Wt, 13 Sierpień 2019, 15:51:26 »
Taka tam uperdliwość technicza, dotyczaca wystawiania youtube'owych filmików z markerem czasowym startu '&t=', ktora staje sie istotna, gdy np. filmik jest dlugi, a chcemy go odpalic od wskazanego miejsca. Przykładowy link:

https://www.youtube.com/watch?v=S0UvJZmGTsk&t=0m22s

Otóż nie da sie tego zrobic korzystajac z taga 'youtube', bo implementacja tego taga na tym forum obcina tutaj ten znacznik czasowy 't' w linku, czyli stosując np. cos takiego

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=S0UvJZmGTsk&t=0m22s[/youtube]
 
otrzymujemy w rezultacie to:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=S0UvJZmGTsk[/youtube]

a moze wewnetrznie nawet cos takiego:
[youtube]S0UvJZmGTsk[/youtube]

czyli filmik rusza zawsze od początku.

Co wiecej, chyba sie nie da tego obejść w żaden sprytny sposob z zewnatrz (tzn. nie grzebiąc w kodzie taga), bo nie pomaga ani zastapienie '&' przez '?' lub '#', ani tez ujecie linka najpierw w tag 'url' i dopiero potem zastosowanie na zewnątrz taga 'youtube'.

Jakieś pomysły?

Offline Eyeless

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #365 dnia: Wt, 13 Sierpień 2019, 16:36:31 »
Zakładam, że temat stosownych modów był analizowany, najsensowniej pogrzebać w kodzie.
Znalazłem też taki wątek
« Ostatnia zmiana: Wt, 13 Sierpień 2019, 17:48:03 wysłana przez Eyeless »

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #366 dnia: Wt, 13 Sierpień 2019, 20:15:37 »
Czy ktoś poniósł jakieś konsekwencje dzisiejszej szerokiej dyskusji w temacie o Batman Noir? Bo ja znowu widzę trochę pyskówek i sobie one ciągle wiszą i Szekak czy ktokolwiek inny dalej mają czyste konto. Tam spamu i wycieczek osobistych niby nie ma?

@DOWN
Zgłaszam, ale nie widzę reakcji moderatora.
« Ostatnia zmiana: Wt, 13 Sierpień 2019, 21:00:51 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Murazor

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #367 dnia: Wt, 13 Sierpień 2019, 20:30:05 »
Bazyl zgłaszaj posty przyciskiem [Zgłoś do moderatora] - to działa najlepiej.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #368 dnia: Wt, 13 Sierpień 2019, 22:33:11 »
Czy ktoś poniósł jakieś konsekwencje dzisiejszej szerokiej dyskusji w temacie o Batman Noir? Bo ja znowu widzę trochę pyskówek i sobie one ciągle wiszą i Szekak czy ktokolwiek inny dalej mają czyste konto. Tam spamu i wycieczek osobistych niby nie ma?

@DOWN
Zgłaszam, ale nie widzę reakcji moderatora.
Bazyl, na forach zawsze prawem jest moderator i wedle własnej oceny rozdaje ostrzeżenia. Musisz to po prostu uszanować i się z tym pogodzić, a jak chcesz zaprowadzić własne porządki i sprawić by osoby które oceniasz jako te zasługujące na ukaranie zostały ukarane to zawsze możesz złożyć zgłoszenie do bycia moderatorem, w innym razie po prostu musisz zaakceptować sytuację, bo wieczne jęczenie na niesprawidliwość chyba na nic się nie zda, a wręcz może odnieść odwrotny skutek, jako że może to irytować osobę która stanowi tu prawo. ;)
« Ostatnia zmiana: Wt, 13 Sierpień 2019, 22:35:02 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Kakesz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #369 dnia: Śr, 14 Sierpień 2019, 07:29:46 »
Ja uważam, że moderator nie ma odwagi na to by dawać ostrzeżenia co poniektórym użytkownikom. Może z obawy, że nocą zza rogu wyjdzie jakiś user z tego forum co dostał ostrzeżenie i się odpłaci. Natomiast Bazyliszek to dobry chłopak, więc nie ma ryzyka, że się będzie mścić.

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #370 dnia: Śr, 14 Sierpień 2019, 08:15:39 »
Jeśli ktoś czuje się na siłach i chciałby pomóc przy moderowaniu forum, to proszę zgłaszać swoją kandydaturę tutaj lub do mnie na PW. Każdą rozważymy.  ;)

A w sumie... Ile płacicie za tę pracę?

Offline misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #371 dnia: Śr, 14 Sierpień 2019, 08:19:53 »
Tak naprawdę moderator miałby dużo mniej roboty, gdyby na forum była opcja całkowitej blokady usera i gdybym dał taką blokadę to w ogóle nie widziałbym postów tego użytkownika a nie jedynie zasłonięte. Szkoda że silnik forum tego nie umożliwia.
A Bazyliszek może i dobry chłopak ale z symptomami choroby maniakalnej i nie można w ogóle nie reagować.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #372 dnia: Śr, 14 Sierpień 2019, 23:28:29 »
Moje posty w niczym nie odbiegają od forumowej normy, więc nie wiem czemu aż tyle ostrzeżeń dostaję. Ja lubię pisać zabawne żartobliwe posty takie jak np. dzisiejsza teoria spiskowa w punktach @szczaffa w temacie o Batman Noir.
« Ostatnia zmiana: Cz, 15 Sierpień 2019, 09:11:11 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Arion Flux

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #373 dnia: Śr, 14 Sierpień 2019, 23:32:12 »
Ostrzeżenia dostajesz, bo choć dobry z Ciebie chłopak, to cały czas tutaj na wszystkich donosisz i dlatego nikt Cię nie lubi (oprócz mnie :) )

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #374 dnia: Cz, 15 Sierpień 2019, 00:46:39 »
Eeee tam, ja tez do bazyla nic nie mam, zawsze szybko zapominam kto kiedy czym mnie wkurzyl i ogolnie lubie wszystkich na forum, w tym bazyla. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.