Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294773 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline perek82

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #345 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 14:07:55 »
Chodzi o telefon
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #346 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 14:44:47 »
Forum nie jest dostosowane do urządzeń mobilnych. Pomóc może jedynie korzystanie z Tapatalka na telefonie.
« Ostatnia zmiana: Cz, 01 Sierpień 2019, 14:48:35 wysłana przez Mateusz »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline OokamiG

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #347 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 14:56:06 »
Mi skaluje się na telefonie czy na iPadzie bardzo dobrze. A tego Taptalka nawet na oczy nie widziałem.

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #348 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 15:00:38 »
A nie chodzi o wątki, w których ktoś wrzucił szerokie obrazki? Wtedy taka strona ni czorta nie chce się skalować, na komputerze chyba też.

Offline perek82

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #349 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 15:13:21 »
Właśnie nie ma zadnej reguły. Niektóre strony idealnie inne nie. Na gildii też tak miałem.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Online gashu

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #350 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 20:20:53 »
Proponuje utworzenie nowego działu pt. „Na spince” i przeniesienie tam tematu „Dyskusje światopoglądowe”.

Offline perek82

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #351 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 21:07:10 »
I zmianę nazwy na popisowskie napierdzielanki bo kwestii światopoglądowych tam z latarka trzeba szukać.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #352 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 21:20:28 »
Nie kojarzę tych ludzi z wyglądu.

Ty tylko Bazyla  ;)

Jego tym bardziej z wyglądu nie kojarzę  ;)

Post JanaT zgłoszony, ale to tylko jeden z przykładów. Jakby więcej takich prawdziwie spamowatych postów leciało do kosza i autorzy wrzucający je nagminnie dostawali procenciki ostrzeżeń, to może byłoby mniej bałaganu na forum.

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #353 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 21:28:52 »
Bazyl mimo wszystko nie prowokuj. Nie pierwszy raz, to na Tobie spoczęło oko Saurona.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #354 dnia: Cz, 08 Sierpień 2019, 17:58:47 »
To są szykany. Ja znowu dostaję ostrzeżenie za off top bo napisałem że w moim saloniku był uszkodzony egzemplarz WKKDC. Dlaczego to jest ostrzeżenie i od razu 20%? Czy tak bardzo odbiega od postów wyżej o tym że komuś prenumerata przyszła czy nie przyszła? A nawet jeśli to był off top, to można to było po prostu usunąć. Dlaczego znowu tylko ja dostaję tu ostrzeżenia? A jawnie spamowate posty innych użytkowników sobie wiszą bez reakcji. To jest szykanowanie - nie mogę normalnie pisać na forum. Proszę o usunięcie ostrzeżenia, albo egzekwowanie tak ostro regulaminu również wobec innych.

Właśnie patrzę jeszcze na forum i dziś w temacie o Conanie Gazza, Bossman i inni piszą że nie mogli kupić Conana w Empiku. To są normalne posty na tym forum a ja dostaję za taki sam 20% ostrzeżenia. Dlaczego??? To jawna niesprawiedliwość.
« Ostatnia zmiana: Cz, 08 Sierpień 2019, 18:02:50 wysłana przez Bazyliszek »

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #355 dnia: Pt, 09 Sierpień 2019, 09:41:37 »
Zgadza się, admin jest stronniczy i rozdaje ostrzeżenia wg własnego widzimisię - jednych za coś karze, innych za to samo nie. Ale cóż, jego piaskownica, jego zabawki. Natomiast ode mnie dostanie za to po łapach i szkoda będzie dla niego większa, niż dla mnie, gdy dostanę bana. Bo w sumie niestety to forum przekształciło się w forum Gildii bis, czyli dużo narzekania na pakowanie komiksów, mało ciekawych informacji. Dlatego ja żegnam się z tym miejscem bez żalu, ale świnię mateuszkowi podłożę. Dla zasady :)

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #356 dnia: Pt, 09 Sierpień 2019, 10:27:33 »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline donT

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #357 dnia: Pt, 09 Sierpień 2019, 16:10:47 »
Dlatego ja żegnam się z tym miejscem bez żalu, ale świnię mateuszkowi podłożę. Dla zasady :)
Polska Chrystusem narodow.
Apasz Marianem Pazdziochem polskiego komiksowa.

You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #358 dnia: Pt, 09 Sierpień 2019, 17:52:59 »
Szczerze? Rozumiem powściągliwość Mateusza, ale za takie groźby to kolega A. powinien dostać bana z miejsca.

Offline MiLes

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #359 dnia: Pt, 09 Sierpień 2019, 17:57:44 »
Czasami dochodzi na forum do takiego kopania się po jajach, że zahacza o czysty masochizm [sadyzm?], ciekawe jak by z was zwierz wyszedł gdyby był jeden punkt regulaminu "Wolna amerykanka & Fight club"