Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Red Fury

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #90 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 12:23:23 »

Jeśli jest możliwość czy można prosić o opcję indywidualnego wyłączenia w panelu użytkownika opcji like it.
Nie zależy mi na niej, a nawet zauważyłem że lakuje się wypowiedzi  trzy zdania i kropka, kompletnie nic nie wnoszące do tematu. Czy ta opcja ma na celu jakieś za przeproszeniem ( tylko się nie obrażajcie) wzajemne lizanie się po jajach bo serio na ten moment tak to wygląda. Jestem całkowicie nowym userem nie znam Gildi nie udzielałem się tam. Dla mnie lajkowanie to najdziwniejsza forma na forum z jakim się do tej pory spotkałem.
I czy jest możliwość ustawienia przeglądania swoich postów, czyli tematów w którym dany user się wypowiadał?
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline Murazor

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #91 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 12:42:52 »
U góry koło awatara masz:
Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki.

Co do lajków, można wejść w polubienia i wtedy widzisz, które posty polubiłeś i łatwo je odnaleźć. Ja tak sobie dodaję coś co jest dla mnie ważne, np: odpowiedź w liście animacji, czy wyjaśnienie Deatha co do Usagiego.

Offline Arion Flux

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #92 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 12:47:22 »
[...]  Czy ta opcja ma na celu jakieś za przeproszeniem ( tylko się nie obrażajcie) wzajemne lizanie się po jajach bo serio na ten moment tak to wygląda.
Tak, w pewnym sensie. Dokładniej rzecz ujmując, celem lajków jest danie do zrozumienia autorowi posta, że społeczność go widzi, że go lubi i docenia bez względu na to, ile i jakie głupoty wypisuje, że nie jest już tak beznadziejnie sam, jak to ma miejsce w rzeczywistości poza-netowej.

Cóż, życie komiksowego geeka jest przeraźliwie smutne: jedno wielkie nurzanie się w samotności, dla którego jedyną ulgą jest komiksowy eskapizm i własnie te lajki, szepcące z tyłu głowy "choć jesteś beznadziejny, to i tak cię kochamy, bo jestes taki jak my".

Do "jedyną możliwą ucieczką jest ucieczka w kolejny komiks" można śmiało jeszcze dodać ucieczkę w forum z lajkami. Dlatego zabranie tego to śmierć w połowie.   

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #93 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 14:31:59 »
Jeśli jest możliwość czy można prosić o opcję indywidualnego wyłączenia w panelu użytkownika opcji like it.
Nie widzę takiej opcji.
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Luty 2019, 14:39:43 wysłana przez admin »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Nawimar III

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #94 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 15:24:20 »
KukiOktopus: "Cóż, życie komiksowego geeka jest przeraźliwie smutne: jedno wielkie nurzanie się w samotności, dla którego jedyną ulgą jest komiksowy eskapizm i własnie te lajki, szepcące z tyłu głowy "choć jesteś beznadziejny, to i tak cię kochamy, bo jestes taki jak my".

A propos lizania się po przyrodzonym nabiale to nie potrafię powstrzymać się od stwierdzenia, że brakowało mi tego humoru :)

Offline Eragon

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #95 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 02:36:08 »
Mateusz tylko co z działem komiksowym na forum filmozerców? To forum i  tamte to jedna ,,firma'' więc czy jest sens dublowania ? Może tam zamknąć(lub ograniczyć do jednego działu, a nie taki szeroki podział) i dać odnośnik do tego forum? Tak tylko pytam :)
Fan ,,majtek na głowie'' ;)

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #96 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 08:48:12 »
Jasne. Tak jak zapowiedziałem gdzieś w tym temacie, na forum Filmożerców damy przekierowanie tutaj. Jeszcze została nam kwestia pozycjonowania tematów, które zdążyły tam powstać, ale myślę, że już dzisiaj całość zrealizujemy. Od kilku dni forum jest już pozycjonowane przez Google, więc jego pozycja będzie rosła z dnia na dzień. Będzie też baner na głównej Filmożerców z odnośnikiem do KOMIKSpeca.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Gazza

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #97 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 12:58:53 »
(...) a także tych zupełnie nowych, i na forum, i w ogole w komiksach - szczególnie wypowiedzi tych ostatnich czytam z wielkim zainteresowaniem, bo czesto oglądają dziedzinę z zupełnie innej perspektywy i rzucają (nomen omen) nowe, niekiedy "bluźniercze" światło na rzeczy zdawałoby się o ugruntowanym statusie krytycznym. No i bardzo dobrze.
(..)

Sorry za lekki offtop ale dziś konsumując śniadanie przeglądałem fb i na jednej z grup komiksowych jakiś mistrz napisał (cytuję z pamięci więc wybaczcie jeśli przekręcam, ale sens zachowany): "kolekcja Conan i Transformers to nie pierwsza liga jak WKKM czy Superbohaterowie Marvela". :o :o :o

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #98 dnia: Pt, 15 Luty 2019, 14:30:03 »
Tylko nie piszcie, że Bazyl ma carte blanche na minimum miesiąc śmiecenia na forum...  >:(
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #99 dnia: Pt, 15 Luty 2019, 14:39:41 »
Nie ma. Jego nieodpowiednie posty wylądowały już w koszu
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Online misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #100 dnia: Pt, 15 Luty 2019, 17:57:02 »
Sorry za lekki offtop ale dziś konsumując śniadanie przeglądałem fb i na jednej z grup komiksowych jakiś mistrz napisał (cytuję z pamięci więc wybaczcie jeśli przekręcam, ale sens zachowany): "kolekcja Conan i Transformers to nie pierwsza liga jak WKKM czy Superbohaterowie Marvela". :o :o :o


Mogę się założyć, choć nie będziemy mieć możliwości weryfikacji zakładu - ale nakłady WKKM i WKKDC są o wiele większe od kolekcji Conana i Transformes.

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #101 dnia: So, 16 Luty 2019, 00:07:06 »
Na początek gratulacje dla ekipy, która zrobiła porządną robotę stawiając nowe forum. Sam prowadzę inne forum i wiem, że nie jest to łatwe zadanie. Nauczony własnymi doświadczeniami, mam dwa pytania:


1. Czy forum jest postawione na komercyjnym hostingu?
2. Jaki jest roczny koszt utrzymania forum (hosting + domena)?


Na koniec proszę administratorów o szybkie i zdecydowane działania w przypadku osobników, którzy nie dostosują się do regulaminu. Próbowałem być u siebie wyrozumiały dla takich typów, dawać ostrzeżenia, banować na miesiąc, ale efekt końcowy był taki, że oni zawsze wracali, a wartościowi i bardziej wrażliwi ludzie odchodzili.


Powodzenia!
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Offline roble

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #102 dnia: So, 16 Luty 2019, 01:02:05 »
Nie ma. Jego nieodpowiednie posty wylądowały już w koszu

i kolega bazyl ma kolege widmo rekina co laikuje kazdy jego post, dziwne to jak dla mnie..

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #103 dnia: So, 16 Luty 2019, 11:35:38 »
@tomsawyer odpowiadając na Twoje pytania. Forum jest oczywiście postawione na profesjonalnym i sprawdzonym hostingu, z którego korzystamy już od dłuższego czasu za sprawą portalu i forum Filmozercy.com. Koszty rocznego utrzymania nie są jakieś astronomiczne. W przyszłości na pewno wzrosną, ale nawet wtedy nie będzie problemu z jego opłaceniem.

Co do pytania o administratorów, które padło w innym miejscu na forum, to już wcześniej gdzieś wspominałem, ale wiem, że pojawiło się sporo nowych użytkowników, dlatego warto powtórzyć. Forum zajmują się aktualnie dwie osoby, czyli ja w roli moderatora i administratora oraz drugi administrator techniczny. W takim zespole od lat rozwijamy też Filmożerców.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline wonap

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #104 dnia: So, 16 Luty 2019, 11:42:24 »
czy nie warto wrzucić reklam na forum?;) Nie będą to pewne póki co kokosy ale zawsze trochę wpadnie za poświęconą pracę, która wymaga czasu. Nigdy nie rozumiałem czemu na Gildii nie ma;) a nie wszystkie reklamy są mocno inwazyjne;)