Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294731 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #300 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 14:24:28 »
Trudno teraz będzie wyciąć z tamtej dyskusji posty dotyczące tylko Snydera, więc jedyne rozwiązanie, jakie widzę, to założenie nowego wątku dotyczącego twórczości tego reżysera, żeby utrzymać porządek na przyszłość.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #301 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 20:46:08 »
Jak dla mnie nie ma sensu niczego wydzielać. Od Snydera się to uniwersum zaczęło, więc się o nim mówi, bo jest i zawsze będzie jego częścią.

John

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #302 dnia: Śr, 19 Czerwiec 2019, 23:34:20 »
Trochę nie rozumiem dlaczego tematy Spider-Man: Homecoming i Far From Home są osobno, połączyłbym je w jeden i nazwał "Filmy o Spider-Manie", by można było w jednym miejscu dyskutować o wszystkich, również tych z Garfieldem i Maguirem. W naszych dyskusjach o filmach z Hollandem i tak pojawiła się masa odniesień do poprzednich inkarnacji. A jeśli wolicie żeby Spider od MCU miał osobny wątek, to chociaż te dwa przemianować można na "Spider-Man od MCU", a trylogii Raimiego i duologii Webba założyć osobny temat.

Offline Maragast

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #303 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 13:15:08 »
Ostatnie posty dotyczące komiksów Batmana spoza New52 znajdziecie w temacie: https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/batman/330/

Jak to z poza New52?
Większość mojego wpisu dotyczy New52, a tylko dwie dodatkowe linijki są  o czymś innym ale w nawiązaniu do tego co napisałem wcześniej.

Fajny jest ten Batek z New52, bardzo fajny.
Zwłaszcza Wieczny Batman oraz Wieczni Batman i Robin zrobili na mnie ogromne wrażenie. No i oczywiście Trybunał Sów z Miastem Sów, bo to były pierwsze komiksy, które przeczytałem od czasów TM-Semic.

Chociaż i tak chyba najbardziej podobało mi się Długie Halloween i Mroczne Zwycięstwo - to chyba moje ulubione komiksy z Batmanem.

Generalnie nie chcę się czepiać bo bardzo fajnie prowadzicie to forum i super, że staracie się na bieżąco porządkować dane wątki - to naprawdę jest godne podziwu.
Tylko chciałem zauważyć, że nie zawsze przenoszenie wszystkich wątków czy odpowiedzi na inny temat jest dobrem pomysłem. Po prostu czasem te wypowiedzi na inny temat mogą powstawać w odniesieniu do głównego tematu.
Tak ja powyżej chcialem zestawić (i niejako porównać) pozycję z New52 do innych pozycji - to jak najbardziej jest na temat New52 bo przecież porównuje komiksy z tego okresu.

Jak napisałem powyżej nie chcę się czepiać bo odwalacie super robotę przy forum ale chciałem byście się zastanowili czy czasem nie lepiej zostawić odpowiedzi w tym temacie, w którym zostały napisane.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #304 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 14:47:28 »
Odpowiedzi na Twoją wypowiedź już nawiązywały przede wszystkim do komiksów o Batmanie niewchodzących w New52, dlatego wolałem już teraz przenieść je do ogólnego tematu o tym bohaterze. Tam też można dyskutować o komiksach z Nowego DC Comics, a tutaj niekoniecznie taka dyskusja powinna mieć miejsce. Niemniej OK, Twój post wróciłem do tematu o New52. Przy okazji zaapeluję, żebyście unikali łączenia w jednym poście kilku wątków wykraczających poza tematykę danego tematu, bo później pojawia się dyskusja, która w połowie jest off topem, a połowie nie i ciężko znaleźć dla niej w 100% odpowiednie miejsce.
« Ostatnia zmiana: Nd, 23 Czerwiec 2019, 15:03:44 wysłana przez Mateusz »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #305 dnia: Nd, 30 Czerwiec 2019, 12:36:56 »
Przypominam, że jeszcze tylko dzisiaj można głosować na najlepsze komiksy kwietnia.

https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/komiksowa-top-lista-kwiecien-2019/
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

John

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #306 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 12:49:36 »
Mateusz, awansowałeś mnie na Admina i nawet nic nie mówiłeś? Dostałem takiego maila:

Cytuj
belus15@op.pl admin@komikspec.pl

do
    mnie (więcej)

Witam!

Nie wiem, czy to przesada, czy nie; po prostu w żadnym z przypadków nie spoilerowałem i nie robiłem żadnych offtopów - nawet nie wiem co to znaczy, aby robić forum  celowo nieczytelnym. Odnoszę się do innych ludzi z kulturą. Byłbym wdzięczny za odblokowanie mnie na forum, albo jeśli nie jesteś administratorem powiadomienie o tym kogoś kto za to odpowiada. To jest jakiś ewenement.

Pozdrawiam :)

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #307 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 14:13:11 »
Na razie wolnych etatów na admina nie mamy. ;) Co do maila, to widocznie wpisał złych adresatów.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #308 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 13:20:47 »
Ja stanowczo protestuje przeciwko temu że tylko mi są na forum przyznawane ostrzeżenia. Dostałem osta za rzekomy spam w temacie o Ankiecie o Batman Noir. Ale tylko ja. Przecież to jest jawna niesprawiedliwość. Tam z 1/3 postów nadawałaby się na osta, ale karany jest tylko Bazyliszek. Dlaczego moderator interweniuje tylko i wyłącznie w stosunku do mnie? Przecież to są szykany. I to od razu 30% z 0%. No tak się nie powinno robić.

Ja proszę o jasne reguły i stosowanie takich kar w stosunku do wszystkich użytkowników a nie tylko do mnie. Np. sporo postów @xanara też są nie na temat, albo czepiających się to mnie, to Szekaka itp. Zgłaszam je ale jest zero reakcji i dalej sobie wiszą. Dlaczego np. on może pisać wszystko co sobie chce ale regulamin wg moderatorów to łamię tylko i wyłącznie ja?
« Ostatnia zmiana: Nd, 21 Lipiec 2019, 13:24:35 wysłana przez Bazyliszek »

John

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #309 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 14:09:35 »
Czy można gdzieś zobaczyć za co Bazyl dostaje ostrzeżenia? Bo mi też coś tu nie gra.
Zaczynam wierzyć, że Bazyliszek jest traktowany surowiej niż inni użytkownicy.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #310 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 14:13:05 »
Szukaj w koszu.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

John

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #311 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 14:25:02 »
Wziąłem pod lupę pierwszy post z brzegu.

https://forum.komikspec.pl/kosz/odp-batman-noir-ankieta-1324/

Bazyl napisał co by chciał na rocznicę Batmana, co by było ciekawsze niż produkt który Egmont zaproponował. Szekak od razu zaczął się go szepiać, i Xanar musiał dodać swoje. To był powód żeby kasować mu post? Jak rozumiem za to warna nie dostał? Nawet jeśli nie, to kasowanie tego posta jest dla mnie niezrozumiałe. Napisanie o komiksie który powinien się znaleźć w ofercie, jest postem na temat, a nie offtoopem. Wspomniał o tym w kontekście kolekcji Noir jako swoją alternatywę. Gdzie tu problem?

Ciężko zresztą nie przyznać mu racji, że historia której u nas nie było,jest lepsza niż dubel w innej wersji kolorystycznej.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #312 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 14:32:21 »
No proszę mi odpowiedzieć dlaczego do kosza idą 4 posty, ale tylko ja dostaję aż 30% ostrzeżenia?? Na jakiej podstawie? A xanar co chwila wstawia takie jednolinijkowce i to nie jest spam wg moderacji. Dlaczego??

@DOWN
To by było śmieszne, gdyby nie to, że tylko ja jeden na kilkuset użytkowników forum dostaję osty. A jak pokazało pare ostatnich spraw na Forumie (Batman Noir Sklep Egmontu), gdzie się prawie w ogóle nie udzielałem, bałagan też się robi. Oskarżanie tylko mnie o wszystkie złe rzeczy z forum to jawna niesprawiedliwość.
« Ostatnia zmiana: Nd, 21 Lipiec 2019, 14:52:24 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Arion Flux

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #313 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 14:47:52 »
Właśnie otrzymałem taki e-mail dotyczący sprawy użytkownika @Bazyliszek, wiec pcham dalej:

Cytuj
My, dziewczynki z IV Gimnazjum im. bł. Franciszki Siedliskiej w Sosnowcu (klasa o profilu humanistycznym z rozszerzonym francuskim), stanowczo protestujemy przeciwko niesprawiedliwemu traktowaniu Bazyla na forum Komikspec, w szczególności dawaniu MU ostów, a innym, o wiele plugawszym niż ON nie. I prosimy o jakiś <<Regulamin ostowania i banowania>>, bo bez regulaminu, to jak wiadomo nie wiadomo, co dobre, a co złe. Dlatego Regulamin wystawiony być musi, żeby kierował kroki zagubionych w moczarach moralnej zgnilizny i plugastwa wszelkiego ku światłej czystości i mądrości: Logosu - że tak napiszemy.

Trzymaj się Bazyl! Jesteśmy z Tobą i za Tobą!
w/w Dziewczynki IV Gimnazjum im. bł. Franciszki Siedliskiej w Sosnowcu (klasa o profilu humanistycznym z rozszerzonym francuskim).

P.S. A Egmont to zło.

Od siebie napiszę tylko, że choć nie zgadzam się ze wszystkim, co napisały te dziewczynki, ale moim zdaniem w jednym mają rację: jakiś regulamin forum powinien być dostępny cały czas.

Offline PJP

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #314 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 14:54:01 »
Jak już jesteśmy przy forum, może by wydzielić subforum na książki/ artykuły o komiksie, żeby lepiej było widać? Można by też pokusić się o kategorię artykuły własne - z innych stron, blogów itp.