Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294707 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #45 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 22:06:26 »
A tak a propos awatarów - jakie maksymalne wymiary są dopuszczalne?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #46 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 22:08:57 »
Dopuszczalny jest dowolny rozmiar, ale skalują się do 100 px x 100 px.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #47 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 22:11:29 »
Niby dałem kciuk w górę, ale dla mnie to nie to samo: dzięki za info.  ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline amsterdream

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #48 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 23:36:44 »
Dodatkowa sugestia: mamy 2019, a nie 1999.
Proponuję zwiększyć szerokość forum w ustawieniach (to juz na gildii razilo).

Popieram, obecnie forum jest dość wąskie, proponowałbym powiększyć szerokość wyświetlania na wzór tej z Filmozerców. Avatary też mogłyby się wyświetlać trochę większe.

majkelus81

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #49 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 07:45:20 »
skoro już mowa o avatarach, to może zamienić te podstawowe - aktorzy/muzycy, na postacie komiksowe, mogą być nawet postacie z filmów SH,  :)

Offline Antari

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #50 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 09:17:34 »
Dla mnie szerokość jest ok, tak jak na Gildii.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #51 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 09:41:17 »
Czy istnieje możliwość wyłączenia powiadomień e-mail po każdym zamieszczonym poście w obserwowanym wątku? Niby wyłączyłem powiadomienie e-mail w ustawieniach, a i tak dostaję wiadomość + powiadomienie w Tapatalku na telefonie.

Offline amsterdream

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #52 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 10:36:12 »
Poruszyłem już ten temat na gildii, ale zapytam jeszcze raz tutaj - będziecie w jakiś sposób promować forum (np. na głównej Filmożerców)? Bo jeśli KOMIKSpec będzie działać ot tak sobie gdzieś tam z tyłu i nie będzie dopływu nowych użytkowników to może szybko skończyć się paliwo.

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #53 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 10:55:32 »
Poruszyłem już ten temat na gildii, ale zapytam jeszcze raz tutaj - będziecie w jakiś sposób promować forum (np. na głównej Filmożerców)? Bo jeśli KOMIKSpec będzie działać ot tak sobie gdzieś tam z tyłu i nie będzie dopływu nowych użytkowników to może szybko skończyć się paliwo.

"Będziecie" to znaczy kto?

Offline amsterdream

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #54 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 11:01:16 »
No jak to kto - Mateusz/Marian, głównie chodzi mi o właścicieli tego forum.

Offline wonap

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #55 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 11:03:06 »
Reklamować każdy może;)

Offline amsterdream

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #56 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 11:27:58 »
Wiadomo, że reklamować każdy może i pewnie wielu będzie to robić, ale mi bardziej chodziło o przypięcie do większego tworu jakim jest serwis, dzięki czemu na forum wchodziłoby dużo przypadkowych ludzi "z ulicy".

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #57 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 11:49:26 »
Tak, będziemy oczywiście "reklamować" KS na Filmożercach. Jak pisałem już gdzieś wcześniej, aktualny dział komiksowy na forum FZ zostanie zamknięty i będzie przekierowanie na KOMIKSpeca - nie ma co mnożyć bytów. Do tego na głównej FZ pojawi się baner z informacją o forum, a z czasem lista "Ostatnich postów". Poleci też info na FB i Twittera. Z tym że jeszcze organizacja wciąż trwa, nowe propozycje, zmiany, brakujący regulamin - najpierw te rzeczy. Kto ma chęć może też propagować Speca w miarę własnych możliwości - zachęcam. Kontynuujemy myśl "otwartości" forum - prócz komiksiarzy zaproszenie tutaj mają wydawnictwa (widzę, że już trafiła do nas przedstawicielka Egmontu), redaktorzy portali i blogów.


Czy istnieje możliwość wyłączenia powiadomień e-mail po każdym zamieszczonym poście w obserwowanym wątku? Niby wyłączyłem powiadomienie e-mail w ustawieniach, a i tak dostaję wiadomość + powiadomienie w Tapatalku na telefonie.

Zaraz się temu przyjrzymy.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline R~Q

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #58 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 14:06:39 »
To ja się zajmę czymś cięższym teraz. REGULAMIN  ;D

"wyrażające nienawiść" - Ok, rozumiem, że to określenie jest obecnie popularne. Jest ono jednak głupie i skrajnie szkodliwe, niezależnie od tego jakbyśmy je formułowali. Nie ma czegoś takiego jak mowa nienawiści. Są dwie opcje. Pierwsza to bełkot emocjonalny, który można zaliczyć to tych pozostałych określeń zawartych w regulaminie jak np: obraźliwe, wulgarne czy obsceniczne i jeśli istnieje odpowiednia opcja to pewnie takiego delikwenta można zablokować. Druga to nawoływanie do przestępstwa (podżeganie i grożenie) na co zdaje się jest paragraf. Nazywajmy rzeczy po imieniu droga administracjo nie dając mentalnemu kalectwu narzędzia, do stawiania nas wszystkich (łącznie z wami) pod wpływem emocji, pod ścianą ZA NIC.


Edit: Czy ten regulamin może też jest jakimś standardem?
Mowa nienawiści jest zabroniona prawem więc twoje argumenty nie mają sensu.

Dla mnie fajnie by było, gdyby forum miało wersję mobilną, ale: jeśli miałoby to być hiper-ajfon-niewiadomoco z funkcjami społecznościowymi i dodawaniem do znajomych, to już wolę normalne forum bez tego i bez wersji mobilnej.

Jeśli chodzi o lajkowanie postów, to ten napis "x os. lubi to" jest zdecydowanie zbyt duży i widoczny. Powinien być b. dyskretny, z boku. Dlaczego? Bo zaraz zacznie się wyścig na to, kto napisze jak najbardziej atrakcyjny, "śmieszny" post, żeby nazbierać lajków. Nie róbmy z forum instagrama.
« Ostatnia zmiana: Wt, 05 Luty 2019, 14:24:09 wysłana przez Mateusz »

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #59 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 14:18:04 »
Mowa nienawiści jest zabroniona prawem więc twoje argumenty nie mają sensu.

Jak może być zabronione prawem coś co nie istnieje?