Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294904 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #285 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 14:26:39 »
Mateusz, czemu nie chcesz powiększyć awatarów do 120x120p? Na wielu forach to standard.
Z LordemDisneylandem lubimy się nimi bawić i ubolewamy, że tak nas ograniczasz ;)

Ale mnie ten dotychczasowy format odpowiada,  :)

I to nie jest żadna zabawa, tylko poważne decyzje, jaką tu czaszkę dziś wybrać - proszę się za mnie nie wypowiadać ;) :) :D
,, - Eeeeech.''

Offline Koalar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #286 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 14:56:24 »
Czy dałoby się zrobić link do Centrum informacji (taki wewnątrz strony), czyli do miejsca, gdzie pojawiają się posty, które pojawiły się na forum w ostatnim czasie? Wchodzenie na główną stronę forum, a potem scrollowanie w dół, żeby przejrzeć najnowsze posty jest niewygodne (zabiera czas, a i zdrowie paluchom).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #287 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 15:02:45 »
Nie musisz przechodzić na sam dół, żeby zobaczyć listę najnowszych postów. Na samej górze strony pod nagłówkiem „Witaj Koalar” możesz kliknąć w „Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty”.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #288 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 17:01:41 »
Przypominam, że jeszcze tylko dwa dni trwa głosowanie na topkę z kwietnia. W sobotę natomiast odpalamy głosowanie na najlepsze komiksy WKKM z okazji zakończenia kolekcji. :D
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline roble

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #289 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 17:51:56 »
Przypominam, że jeszcze tylko dwa dni trwa głosowanie na topkę z kwietnia. W sobotę natomiast odpalamy głosowanie na najlepsze komiksy WKKM z okazji zakończenia kolekcji. :D

Przecież na kwiecień głosowanie trwa do końca czerwca.. :)

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #290 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 17:53:34 »
Tak, racja. Chodziło mi oczywiście o topkę z maja marca. ;)
« Ostatnia zmiana: Śr, 29 Maj 2019, 18:52:51 wysłana przez Mateusz »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline roble

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #291 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 18:02:59 »
marca... :)

JanT

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #292 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 19:19:35 »
W sobotę natomiast odpalamy głosowanie na najlepsze komiksy WKKM z okazji zakończenia kolekcji. :D
Może w formie ankiety?

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #293 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 19:21:14 »
Właśnie cały czas się jeszcze zastanawiamy, jak przeprowadzić głosowanie. W przypadku ankiety nie będzie możliwości przyznawania punktów. Dajcie znać, jak Wy to widzicie.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline OokamiG

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #294 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 22:03:03 »
Może,  jeśli to ma być ankieta, to danie możliwości głosowania na ileś tam tytułów. Nie wiem ile jest maksymalnie. Tytuł w stylu "Najlepsze Komiksy WKKM". Każdy sobie wtedy jakieś wybierze i procentowo wyjdzie który pojawia się najczęściej i jest uznawany za najlepszy.

John

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #295 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 13:59:54 »
Co to jest? Ciągle mi wyskakuje na Tapalku i denerwuje.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #296 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 15:28:46 »
To jakiś „feature” od Tapatalka, niezależny od nas. Na dole masz opcję wyłączenia, ale na jak długo zadziała to nie wiem.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

John

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #297 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 10:11:02 »
Mateusz, jedna sprawa z którą nosiłem się od dawna by cię zapytać. W temacie o filmowym uniwersum DC nabiliśmy dużo dyskusji o Zacku Snyderze, a jak wiemy nie jest On już częścią tego projektu i nie będzie, więc nowi użytkownicy zaglądając w ten temat zapewne woleliby zobaczyć posty na temat aktualnych spraw, a nie nasze sentymenty i roszczenia do epoki Snydera. Zatem moja propozycja jest taka, wszystko o Snyderze z tematu filmów o DC wydzielić, i zrobić z tego osobny temat na wszystkie filmy Zacka Snydera, tak jak to zrobiłeś z filmami Nolana. To byłoby zwyczajnie sensowniejsze logistycznie.

Offline R~Q

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #298 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 14:12:49 »
Mateusz, jedna sprawa z którą nosiłem się od dawna by cię zapytać. W temacie o filmowym uniwersum DC nabiliśmy dużo dyskusji o Zacku Snyderze, a jak wiemy nie jest On już częścią tego projektu i nie będzie, więc nowi użytkownicy zaglądając w ten temat zapewne woleliby zobaczyć posty na temat aktualnych spraw, a nie nasze sentymenty i roszczenia do epoki Snydera. Zatem moja propozycja jest taka, wszystko o Snyderze z tematu filmów o DC wydzielić, i zrobić z tego osobny temat na wszystkie filmy Zacka Snydera, tak jak to zrobiłeś z filmami Nolana. To byłoby zwyczajnie sensowniejsze logistycznie.

Nie wiem, czy się do końca zgadzam, bo w temacie od DCEU i tak będą się pojawiać porównania do filmów Snydera, a ja będę musiał wtedy tam wparowywać i tłumaczyć rzeczywistość, tak jak robię to we wszystkich tematach, gdzie szkalują Snydera. No i gdzie dyskutować o np. BvS? W temacie o DCEU, czy Snyderowym? Może warto za to byłoby założyć wątek "Zack Snyder (nie-DCEU)". Chociaż Watchmeni chyba swój wątek mają.

John

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #299 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 14:19:56 »
Ja myślę że BvS jest tak bardzo filmem Snydera... Że wylewa się to z ekranu, a osoby odpowiadające za DC Films od lat robią co mogą by się od niego odciąć. Zjawisko i cała historia twórczości tego człowieka jest zbyt duża i kontrowersyjna, by wrzucać to jeszcze do wiaderka wiecznych zapowiedzi bez pokrycia i miliona plotek nt. kolejnych filmów DC. Oddzielenie osobnego miejsca dla fanów (czy nawet antyfanów) jego twórczości od tematu w którym ludzie głównie już chcą mówić o kolejnych, zupełnie innych filmach, jest imo najlepsze.