Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 297993 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kyms

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1635 dnia: Nd, 14 Maj 2023, 14:25:30 »
Może już czas uregulować kwestię zawartości sygnatur i podpisów pod awatarami? Są użytkownicy, którzy w ten sposób łamią regulamin w każdym poście. Gdyby tak na sali był moderator, to może się wypowie?
Czy podjąłeś próbę kontaktu z użytkownikami, którzy w ten sposób łamią regulamin grupy? Jaka była ich reakcja na Twoje uwagi?

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1636 dnia: Nd, 14 Maj 2023, 21:53:35 »
Chodzi o to, czy regulamin obowiązuje wszystkich, wybranych, czy może nikogo?
Ale przecież nikt Cię nie pytał :)
xD

Offline Deg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1637 dnia: Pn, 15 Maj 2023, 22:11:39 »
Czy podjąłeś próbę kontaktu z użytkownikami, którzy w ten sposób łamią regulamin grupy? Jaka była ich reakcja na Twoje uwagi?
Czyli robić za moderatora? Wybacz, ale jeśli ktoś napisze (przykładowo) ***** Egmont, to uznasz to za zaproszenie do dyskusji?
xD
Jak już cytujesz, wesołku, to całość, a nie "dzieła wybrane", jak TVP. Wyjaśniłem Ci Twoje wątpliwości, ale o nic Cię nie pytałem :)
This is my truth, tell me yours.

Offline Kyms

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1638 dnia: Pn, 15 Maj 2023, 22:14:43 »
Czyli robić za moderatora? Wybacz, ale jeśli ktoś napisze (przykładowo) ***** Egmont, to uznasz to za zaproszenie do dyskusji?
Nie twierdzę, że masz wyręczać uprawnione osoby w ich obowiązkach. Wychodzę z założenia, że jeśli zauważyłeś łamanie regulaminu to poinformowałeś o tym te osoby? Jak wyglądały rozmowy z nimi i jakie były ich odpowiedzi na to?

Offline Deg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1639 dnia: Pn, 15 Maj 2023, 22:38:31 »
Wychodzisz z błędnego założenia w takim razie. Zdarzało mi się zwrócić uwagę komuś, kto ewidentnie nie pomyślał, ale nie zamierzam wdawać się w pyskówki z tymi, dla których niemyślenie jest sposobem na życie. Niedawno (na innym portalu) zostałem zbluzgany za zwrócenie uwagi na nieznajomość świąt narodowych. Dlaczego mam się na to ciągle narażać? Po co jest przycisk zgłoszenia do moderatora? Ty zwracasz uwagę wszystkim łamiącym regulamin? Z jakimi efektami?
This is my truth, tell me yours.

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1640 dnia: Pn, 15 Maj 2023, 22:41:50 »
Wybacz, ale jeśli ktoś napisze (przykładowo) ***** Egmont, to uznasz to za zaproszenie do dyskusji?
No mnie to dalej ciekawi gdzie są te wszystkie sygnatury głoszące ***** cokolwiek.

Wychodzę z założenia, że jeśli zauważyłeś łamanie regulaminu to poinformowałeś o tym te osoby?
Coś mi się wydaje, że to było raczej na zasadzie "uprzejmie donoszę...".

Offline Deg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1641 dnia: Pn, 15 Maj 2023, 22:48:27 »
Startuj na moda, Eguaroc. Tu się nadasz w sam raz.
This is my truth, tell me yours.

Offline Kyms

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1642 dnia: Pn, 15 Maj 2023, 23:24:31 »
Ty zwracasz uwagę wszystkim łamiącym regulamin? Z jakimi efektami?
Niejednokrotnie zwracałem uwagę, kiedy uważałem, że było tu coś nie tak. Efekty były różne, ale dochodziło do uspokojenia sytuacji. Chciałem coś więcej dowiedzieć się w sprawie, ale raczej nie zajdziemy nigdzie bez konkretów.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1643 dnia: Wt, 16 Maj 2023, 18:49:47 »
Startuj na moda, Eguaroc. Tu się nadasz w sam raz.

Nie warto. Ja prawie wygrałem ostatnie, to je przerwano. :/

No właśnie, wszyscy Cię niszczą i atakują. Klasyczna spiskowa teoria.

Obrażasz wszystkich na forum, pisząc te bzdury, które piszesz i tym samym urągasz inteligencji rozmówców.

No ale już dobrze, żeby nie było offtopa - wpadnij na festiwal, może na panel o Ratmanie, Likwidatorze albo o Dziadostwie, pooglądasz trochę komiksów dla dorosłych, wtulisz się do zgreda pod skrzydełko a potem kupimy Ci jakiegoś fajnego, kolorowego Batmanka. Jest zgoda?

Napisałem tylko, że ty mnie atakujesz, bo dokazujesz od rana.

Ja właśnie nikogo na forum nie obrażam, co jest chyba jeszcze bardziej frustrujące dla tych co na mnie najeżdżają. I robią wycieczki osobiste tylko dlatego że się ze mną nie zgadzają, bo im się moje posty nie podobają. Bo jak odpowiedzieć na twój ostatni akapit, w którym chcesz mnie porównać do sfrustrowanego dziecka? Jakby coś takiego mogło mnie obrazić. Też potrafię rzucać niskich lotów żarty, ale ostatnio dostałem tyle ostów z którymi się nie zgadzam, że mi starczy. Tymczasem to właśnie ty wylewasz swoje frustracje a to na mnie, a to na Grzmichuja i zero reakcji moderacji.

Offline Popiel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1644 dnia: Wt, 16 Maj 2023, 19:04:44 »
Bo jak odpowiedzieć na twój ostatni akapit, w którym chcesz mnie porównać do sfrustrowanego dziecka?

Ale kogo pytasz? Nie wiesz jak odpowiedzieć jak dorosły to lecisz do pani? A tym samym przyznajesz rację porównaniu, masz świadomość?

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1645 dnia: Nd, 21 Maj 2023, 10:33:43 »
Uuu, moderacja wróciła po urlopie :) Taki tip, nie te posty usuwacie co trzeba  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1646 dnia: So, 03 Czerwiec 2023, 11:22:31 »
Dziekuje za kolejna "obserwowany" w kolorze zielonym ktory ladnie pasuje do mojego avatara :)

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1647 dnia: Nd, 25 Czerwiec 2023, 20:32:48 »
Tak z ciekawości, za co dostałem "17% (Użytkownik jest obserwowany)" bo tak ze dwa dni nic tu nie napisałem, dzisiaj wchodzę i mam % a żadnego grożącego maila nie dostałem w tej sprawie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1648 dnia: Nd, 25 Czerwiec 2023, 22:10:37 »
Pewnie moderator jest postepowy i w ramach ekologi dal ci ostrzeżenie aby pojawil sie promowany zielony ekologiczny kolor na forum, ja jestem z niego dumny bo pasuje do mojego avatara🤑😁

Offline nori

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1649 dnia: Cz, 06 Lipiec 2023, 12:09:46 »
Zapytam grzecznie: czy można by Bazyliszka usunąć definitywnie z forum? Naprawdę, gość już totalnie odleciał, rzygać się chce, jak widzi się jego dyrdymały i teorie spiskowe. I do tego cały czas na ten sam temat...
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.