Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294823 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1410 dnia: Pn, 16 Maj 2022, 05:19:45 »
@Hobgoblin weź ty się ogarnij bo piszesz głupoty.


@michał81 nie ma problemu ze mną, tylko po prostu z każdym kto napisze cokolwiek innego niż on uważa. Zresztą to widać za każdym razem, jak ja mniej piszę na forum. Wtedy kwasy i pyskówki nie ustają, tylko @michał81 czy @xanar, po prostu zaczynają atakować innych użytkowników. Dlatego moderacja powinna prześwietlać wszystkich, a nie tylko tych na których troublemakerzy piszą masę skarg, bo im się ich poglądy nie podobają.

To jest forum dyskusyjne - każdy ma tu prawo pisać rzeczy zgodne z regulaminem i tematami. To że komuś się nie podoba plecenie innego użytkownika, nie znaczy, że ten ma siedzieć cicho.

Offline Jaxx

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1411 dnia: Pn, 16 Maj 2022, 07:59:44 »
Na forum astronomicznym płaskoziemcy też byliby uciszani, chociaż pisaliby rzeczy "zgodne z regulaminami i tematami". Tu mamy sytuację zgoła analogiczną.   

Offline Edgar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1412 dnia: Pn, 16 Maj 2022, 08:05:39 »
Czy można prosić o wyróżnienie obecnej edycji naszej zabawy "Z jakiego komiksu jest ten kadr?" w miejsce poprzedniej?  :)

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1413 dnia: Pn, 16 Maj 2022, 09:03:48 »
@michał81 nie ma problemu ze mną, tylko po prostu z każdym kto napisze cokolwiek innego niż on uważa. Zresztą to widać za każdym razem, jak ja mniej piszę na forum. Wtedy kwasy i pyskówki nie ustają, tylko @michał81 czy @xanar, po prostu zaczynają atakować innych użytkowników. Dlatego moderacja powinna prześwietlać wszystkich, a nie tylko tych na których troublemakerzy piszą masę skarg, bo im się ich poglądy nie podobają.

To jest forum dyskusyjne - każdy ma tu prawo pisać rzeczy zgodne z regulaminem i tematami. To że komuś się nie podoba plecenie innego użytkownika, nie znaczy, że ten ma siedzieć cicho.
Nie ma to jak pisać głupoty a później jeszcze robić z siebie ofiarę. Admini powinniście mu jakiś medal dać za to, że jeszcze konta nie skasował i to wszystko wytrzymuje.
 
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1414 dnia: Pn, 16 Maj 2022, 19:39:38 »
Na forum astronomicznym płaskoziemcy też byliby uciszani, chociaż pisaliby rzeczy "zgodne z regulaminami i tematami". Tu mamy sytuację zgoła analogiczną.
Dokładnie, dobrze że ktoś prostuje te bzdury.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1415 dnia: Pn, 16 Maj 2022, 21:20:07 »
Na forum astronomicznym płaskoziemcy też byliby uciszani, chociaż pisaliby rzeczy "zgodne z regulaminami i tematami". Tu mamy sytuację zgoła analogiczną.

Myślę, że na forum astronomicznym podchodziliby do siebie poważniej i banowaliby na dobre.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

sum41

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1416 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 14:18:28 »
Dlaczego zginal mi zielony opis "obserwowany"  czuje sie dyskryminowany prosze o przywrocenie.

Offline HugoL3

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1417 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 15:06:23 »
Nie brakuje Wam na forum takiego chatboxa na dole strony?
Był obecny na kilku forach, z których korzystałem i cieszył się zainteresowaniem.
Ot takie niezobowiązujące wymiany krótkich wiadomości między wszystkimi użytkownikami.

Offline Interloper

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1418 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 16:13:36 »
Znając życie, byłoby tam dużo polityki :)

Offline PJP

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1419 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 16:24:47 »
I spamu 8)

Online OokamiG

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1420 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 17:08:59 »
Poniekąd chatbox do takiego czegoś służy.

Offline Dracos

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1421 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 18:40:25 »
taki wentyl

brvk

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1422 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 20:47:09 »
W gronie hobbystycznym wychodzenie poza tematykę zainteresowań zwykle szkodzi grupie. Spory w wielu wątkach tego forum są tego najlepszym dowodem, więc jeśli chcecie zniechęcać się do siebie jeszcze bardziej to implementacja takiej rynny ściekowej na pewno się sprawdzi.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1423 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 20:50:00 »
Ja byłbym za, gdyby było to technicznie możliwe. Im rozmowa bliższa naturalnej, w rzeczywistości, tym lepiej.

Online misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1424 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 22:09:38 »
Dla mnie to obojętne, gdyż nie ma przymusu czytania, ale mam nadzieję, że po ewentualnym wprowadzeniu, nie wpłynie to na wygodę przeglądania forum na telefonie.