Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294748 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline LukCook

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1395 dnia: Nd, 27 Luty 2022, 00:23:30 »
@Remy LeBeau szacun, masz mojego lajka a moderatorzy to mają wielkiego minusa.

Pomoc Ukrainie i atakowanym ludziom to nie polityka tylko kwestia bycia człowiekiem. Moderatorzy powinni pomyśleć, więcej niż dwa razu zanim usuną Twój post czy przeniosą inne do kosza.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1396 dnia: Nd, 27 Luty 2022, 00:30:56 »
Ale bądźmy poważni. Co komu po oflagowaniu forum?
Są realne sposoby pomocy a nie (z przeproszeniem) malowanie kredkami na ulicy niebiesko-żółtych serduszek.
W każdym normalnym człowieku kłębią się teraz emocje, ale każdy kto odczuwa potrzebę zrobienia czegoś może to zrobić. I to właśnie będzie miało realne znaczenie a nie jakaś pusta symbolika na lepsze samopoczucie.
Są zbiórki rzeczowe, można zrobić przelew bankowy, oddać krew, pomóc przy logistyce. Konkretne działania. Tego dzisiaj trzeba.

Edyta: proszę nie wrzucać lajków.
« Ostatnia zmiana: Nd, 27 Luty 2022, 00:41:03 wysłana przez death_bird »
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Kadet

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1397 dnia: Nd, 27 Luty 2022, 00:59:09 »
Nie chcę się chwalić ani ścigać, ale coś z listy konkretnych działań, o których piszesz, już zrobiłem. Ale co szkodzi po tych działaniach zrobić jeszcze coś symbolicznego?

Trochę dziwnie się czuję, jak widzę oznaki solidarności z Ukrainą na stronach serwisów informacyjnych, na profilu Centrum Komiksów Disneya, na fanpage'ach np. Kurca, Timofa, Kultury Gniewu, Muchy czy nawet tego "korpo" Egmontu, a u nas nic.

Zgodnie z tendencją w wątku mojego postu też nie trzeba lajkować :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1398 dnia: Nd, 27 Luty 2022, 02:02:44 »
A jaki post trzeba lajkować?

Offline Aleksandros

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1399 dnia: Nd, 27 Luty 2022, 08:12:15 »
Jasne, że realne działania są cenniejsze. Każdy gest solidarności podnosi jednak ludzi na duchu. Ponieważ moja żona pochodzi z Kijowa, mam kilkoro przyjaciół na Ukrainie i jestem z częścią z nich w kontakcie. Kiedy siedzisz w piwnicy albo zabarykadowany w mieszkaniu i słyszysz wybuchy na zewnątrz to jednak cieszysz się, że ktoś o tobie myśli i nie jesteś sam. Takie drobne gesty jak udział w demonstracji, czy malowanie na chodniku kredą mają sens. Rośnie presja na polityków, żeby działać (Niemcy!) a zdjęcia czy wiadomości o tych gestach trafiają też na Ukrainę i w jakimś stopniu pewnie też do Rosji, gdzie też nie wszyscy popierają wodza. Moja przyjaciółka w Kijowie bardzo dziękowała za pozornie niewiele znaczący gest Lewandowskiego, który założył wczoraj na meczu Bayernu opaskę w barwach Ukrainy.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1400 dnia: Nd, 27 Luty 2022, 08:44:40 »
No i gest Lewandowskiego ma sens, zmiana logo forum już tak średnio bym powiedział. Jeśli komuś to podniesie morale to tylko użytkownikom tego forum, ale jak ktoś tego potrzebuje to spoko, nie mam nic przeciwko.

Offline Kadet

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1401 dnia: Pn, 28 Luty 2022, 22:08:31 »
Czy moderatorzy rozważają czasową zmianę koloru loga forum na żółto-niebieski, aby okazać solidarność z Ukrainą? Albo dodanie gdzieś indziej na stronie żółto-niebieskich elementów? Ja bym z radością taki ruch powitał.

Minęło 48 h od mojego pytania. Czy mogę prosić moderację/administratorów/inne właściwe osoby o odpowiedź: tak lub nie?
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Kadet

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1402 dnia: Wt, 01 Marzec 2022, 12:40:19 »
Widzę już rezultat - bardzo dziękuję i bardzo się cieszę :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1403 dnia: Wt, 01 Marzec 2022, 23:46:16 »
A do kiedy ten stan rzeczy będzie trwał?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1404 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 13:35:18 »
Skoro Forum ostatnio poszło w gesty natury hm... symbolicznej: czy w zw. z tym nowym podejściem możemy oczekiwać, że w okresie "świąt" majowych Komikspec przybierze barwy narodowe?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1405 dnia: Śr, 27 Kwiecień 2022, 11:53:42 »
Przybierze. Kolejne posty na tematy polityczne lub przepychanki będą lądowały w koszu.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1406 dnia: Śr, 27 Kwiecień 2022, 18:08:14 »
Przybierze. Kolejne posty na tematy polityczne lub przepychanki będą lądowały w koszu.

Rozumiem, że następnie barwy Ukrainy powrócą?

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1407 dnia: Nd, 01 Maj 2022, 20:32:02 »
I taka wersja kolorystyczna jest chyba optymalna. Doceniam. Pozwolę sobie zasugerować, żeby została.

sum41

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1408 dnia: Pn, 02 Maj 2022, 22:36:31 »
Dziekuje za ostrzezenie :)

Offline donT

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1409 dnia: Cz, 12 Maj 2022, 21:46:59 »
Poszukuje kontaktu z uzytkowinikiem, ktory na forum gildii mial ksywke melee - czy jest moze tu? Ewentualnie, czy ma ktos z szanownych kolegow jakis namiar na niego?
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.