Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294853 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #270 dnia: Nd, 14 Kwiecień 2019, 21:38:02 »
Proponuję zacząć rozdawać ostrzeżenia za notoryczne przypier*alanie się do Bazyliszka bo cholery idzie dostać od czytania tego jojczenia.   

Ten poszkodowany według Twojego zdania użytkownik został zbanowany na każdym forum jakie znam i na którym miał konto. Przypadek? Zrządzenie losu? Jego paranoja irytuje ludzi, bo ileż można czytać wypociny i bełkot o tym samym w dziesięciu wątkach? Problem nie tkwi w tych użytkownikach, tylko jednym osobniku. Selekcja naturalna?

JanT

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #271 dnia: Nd, 14 Kwiecień 2019, 22:02:48 »
Ale tu chodziło o docinki Xanara nawet nie pod postami Bazyla.

Offline Murazor

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #272 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 06:48:34 »
Tylko idąc tym tropem - dużo osób zgłaszało uwagi do postów bazyla (merytorycznie punktując np. wytykając jawne kłamstwo i bajkopisarstwo) w niejednym temacie na forum i co? Teraz dorobił się jeszcze fanów z syndromem sztokholmskim. Warnujmy osoby, które prostują jego fantazje a nad nim roztoczmy parasol ochronny. Niezła hipokryzja.
Zglaszac, a nie dyskutowac. Robi sie gowno burza, a tak temat uciety i post wywalony.

John_

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #273 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 12:11:51 »
Wypraszam sobie Antari. Stwierdzam tylko jak to wygląda z boku. Dla mnie nowe forum to nowa karta dla Bazyla i nie widzę sensu przenosić animozji z Gildii. Bazyliszek nie wyrządził na razie temu forum żadnej krzywdy, za to Wy w swoim jadzie i nienawiści w stosunku do niego zrobiliście bajzel w wątku o Spider-Manie tak że Mateusz musiał po Was sprzątać. Po Was. I to jest dopiero hipokryzja, mieć pretensje do Bazyla a samemu robić tu bałagan.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #274 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 13:48:55 »
Sorry John_, ale żywcem nie mogę się zgodzić.
Po pierwsze: dawanie carte blanche komuś kto notorycznie (bez względu na to, które to forum) ma gdzieś dobro/interes innych jest bez sensu.
Po drugie: on ponownie wypisuje wyssane z palca brednie naganiając (że sobie takiego "giełdowego" slangu użyję) na kolekcje i na tym właśnie polega "robienie krzywdy" forum. Nie na głoszeniu "innych" opinii, ale na celowym i świadomym wprowadzaniu innych użytkowników w błąd.
Jeżeli wg Ciebie wszystko jest w porządku to mamy bardzo różne zdanie nt tego czym owo "w porządku" jest.

Na chwilę obecną odnoszę takie wrażenie, że Twoja optyka sprowadza się (mniej więcej) do tezy: "jeżeli ktoś pisze, że 2+2=6,5 to takie jego prawo a winni są ci, którym - czytając to po raz "enty" - puszczają nerwy".
Przy czym używając tego porównania umniejszam problem, bo przecież wszyscy wiedzą, że 2+2 to nie jest 6,5. W przypadku Bazyla nie każdy musi wiedzieć, że on często gęsto nie miał w ręku komiksu, który poleca (więc może kogoś nakłonić do zakupu zupełnej szmiry) i równie często jeździ po innych wydawcach tylko dlatego, że ich nie lubi.
Jeżeli wg Ciebie to nie jest problem to może napisz kiedy coś takiego jak "problem" zaczyna funkcjonować na forum o charakterze takim jak nasze.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #275 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 19:43:02 »
Cytuj
komuś kto notorycznie (bez względu na to, które to forum) ma gdzieś dobro/interes innych jest bez sensu.

Jeszcze nie widziałem regulaminu, który by zabraniał mieć gdzieś interes innych.
« Ostatnia zmiana: Wt, 16 Kwiecień 2019, 19:45:53 wysłana przez Gieferg »

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #276 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 22:15:38 »
Ale pierwsze zdanie regulaminu pamiętasz? Bo z jego treści wynika właśnie interes nas wszystkich jako grupy, polegający m.in. na tym żeby nie być wprowadzanymi w błąd przez fałszywe informacje i opinie.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #277 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 01:39:11 »
Już gdzieś pisałem co sądzę o tym "regulaminie". Poszukaj sobie.
Póki Mateusz nie potwierdzi, że to jego obowiązujący regulamin tej wersji będę się trzymał.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #278 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 08:33:13 »
To w takim razie prosiłbym o oficjalną interpretację: czy regulamin, który każdy z nas musiał zaakceptować rejestrując się na forum jest regulaminem obowiązującym na forum czy też klikaliśmy dla zabawy i żadne sformalizowane zasady na dzień dzisiejszy nie obowiązują?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Cypher

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #279 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 12:16:23 »
To w takim razie prosiłbym o oficjalną interpretację: czy regulamin, który każdy z nas musiał zaakceptować rejestrując się na forum jest regulaminem obowiązującym na forum czy też klikaliśmy dla zabawy i żadne sformalizowane zasady na dzień dzisiejszy nie obowiązują?
To co tutaj robisz, to nie sugestie na temat forum, tylko mini-modding z twojej strony. Na forum na którym jestem modem, potraktowany zostałbyś tak samo jak bazyliszek. Poza tym gatki tutaj na temat bazyliszka to wg. mnie rzecz niedopuszczalna i wszystkie takie posty powinny zostać usunięte. Gadać tak, to sobie mogą admini i moderatorzy w ukrytym admin section, o tym jak na przykład potraktować lub jak umilić żywot problematycznego usera. Lub raportuj lub pisz pm-ki do administracji i tam płacz im rękaw. Kilka już osób wyżej dobrze napisało jak można reagować na bazyla. Nie ma się po co powtarzać
Pomijając fakt, że sam kopiesz się z koniem (wiadomo jakim), to sam też piszesz bzdury. 'Więc może kogoś nakłonić do zakupu zupełnej szmiry', I co z tego? Jak ktoś się sparzy, to na drugi raz będzie mądrzejszy. A ty przez zycie też idziesz na ciągłych polecankach i rekomendacjach? Zero własnej woli? A czy osoby, które rekemendują jakiś komiks, a póżniej po mojej lekturze, okazuje się, że miał być hit a wyszedł dla mnie shit, też powinny dostać bana? Twoim tokiem myślenia, wychodzi, że chyba tak.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #280 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 12:56:48 »
Jeżeli nie znam komiksu i mam wątpliwości to pytam.
Czyjś gust nie musi się pokrywać z moim, ale jest tak, że polecamy sobie rzeczy w dobrej wierze. I o to tu chodzi - czy polecasz coś komuś, bo uważasz, że to dobra rzecz czy tylko dlatego, że chcesz żeby inni kupowali to samo co Ty w jak największej ilości, bez względu na jakość.

Gieferg napisał coś co mi do głowy wcześniej nie przyszło - tzn. o traktowaniu regulaminu jako "nieobowiązującego, bo szablonowego" - i w tym momencie zasiał mi ziarna wątpliwości. Toteż pytam.

P.S. Nie wiem na jakim forum moderujesz, ale jeżeli miałbym pójść na układ (tak sobie poteoretyzujmy) w ramach którego dostanę bana razem z Bazylem, to pro publico bono ja się na to piszę - czy ja będę na forum czy nie to dla ogółu bez znaczenia a bez Bazyla większość zapewne odetchnie z ulgą.  ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

John_

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #281 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 13:20:15 »
Wow, teraz Bazyl wywołuje na forum początek fali mesjanizmu. Wszyscy się zbanujmy.

ktosiek

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #282 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 13:25:10 »
bez Bazyla większość zapewne odetchnie z ulgą.  ;)
Na forum gildii po tym jak Bazyliszek dostał bana, była naprawdę bardzo wielka ulga, a kłótnie przeniosły się na inne osoby z nie mniejszą zajadłością. Niektórym to nawet zaczęło go tam brakować, bo co i rusz ktoś coś do niego nawiązywał albo wstawiał linki co tam bazyl napisał na forum Avalonu albo na swoim blogu...

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #283 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 19:31:44 »
Przypominam o TOP listach stycznia i lutego 2019 roku. Głosowanie trwa do końca kwietnia.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

John

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #284 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 14:15:15 »
Mateusz, czemu nie chcesz powiększyć awatarów do 120x120p? Na wielu forach to standard.
Z LordemDisneylandem lubimy się nimi bawić i ubolewamy, że tak nas ograniczasz ;)