Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294922 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline elMiras

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #75 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 23:15:13 »
Witam. na forum Gildii zaglądałem od 12 lat, teraz to forum będzie moim źródłem wiedzy o premierach, nowościach i polecanych komiksach.
Taka propozycja z mojej strony by w dziale "pozostałe" dołączyć gry. Zawsze miło by było razem obgadać temat pajęczaka na PS4, gry z Batmanem, czy inne, niekoniecznie komiksowe gierki.
Pozdrawiam wszystkich.

Offline Gascon200

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #76 dnia: So, 09 Luty 2019, 01:10:23 »
W sumie też się przedstawię - forum gildii śledzę gdzieś od wakacji 2018, niestety zacząłem wtedy, kiedy wyłączono rejestrację. Ale cieszy mnie to, że pojawiła się alternatywa, którą właśnie jest to forum.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #77 dnia: So, 09 Luty 2019, 10:06:20 »
Taka propozycja z mojej strony by w dziale "pozostałe" dołączyć gry.
Dobry pomysł. Dział dotyczący gier wideo już jest.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline wonap

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #78 dnia: So, 09 Luty 2019, 10:11:00 »
jak dla mnie kiepski pomysł. Lepiej się skupić na głównym wątku. Na Gildii było wiele tematycznych for i większość nie żyła. Odnośnie gier jest już dużo innych stron w tym się specjalizujących.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #79 dnia: So, 09 Luty 2019, 10:21:10 »
Dlatego nie ma sensu rozdzielać działu gier na drobniejsze, tylko skupić się na wszystkich kategoriach w jednym. Myślę, że sporo osób w wolnym czasie oprócz czytania komiksów odpali też raz na jakiś czas konsolę, czy PC (sam niedawno skończyłem Spider-Mana i chętnie poczytam, co inni sądzą o tej grze, a nie widzę sensu, żeby tylko po to specjalnie wchodzić na jakieś forum o grach). No i akurat dział dotyczący gier do pewnego czasu cieszył się na Gildii jako takim zainteresowaniem.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

John_

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #80 dnia: So, 09 Luty 2019, 14:51:40 »
Myślę że Gildia poza tym że sprowokowała powstanie KomikSpec nie powinna być wykładnią co można i trzeba robić/nie robić tutaj. Teraz Mateusz rozstawia pionki na szachownicy i niech działa po swojemu. Widzę po Filmożercach, że ma do tego kompetencje. Na Gildii nie wszystko było takie kolorowe jak teraz piszecie, wiele rzeczy można było tam ulepszyć i uprościć. Mówię to z perspektywy osoby która od lat Gildię przeglądała bez udzielania się, więc myślę że mam chłodny osąd. Liczę że na Specu odbudujemy to co było na Gildii, acz na własnych zasadach, w bardziej przejrzysty sposób który pozwoli lekko wejść w forum nie tylko osobom śledzących polski rynek, ponieważ komiks i jego interpretacje w innych mediach to dużo więcej niż kolejne tomy WKKM i frankofony.

Itachi

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #81 dnia: So, 09 Luty 2019, 16:40:52 »
Nie wiem czy ja coś źle robię, ale gdy piszę się prywatne wiadomości to ich nie wyświetla. W sensie widzę na liście odpowiedź innego użytkownika, ale kiedy ja odpowiadam znowu występuje ten problem.

Offline Murazor

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #82 dnia: So, 09 Luty 2019, 16:53:16 »
Chyba o to Ci chodzi:

Modyfikuj profil -> Prywatne wiadomości -> Pokazuj prywatne wiadomości: jako rozmowa (domyślnie chyba jest jednocześnie wszystko)

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #83 dnia: So, 09 Luty 2019, 16:55:16 »
Dokładnie tam to się zmienia. Niestety z tego, co widzę, to nie ma możliwości, żeby ustawić domyślnie ten schemat dla wszystkich użytkowników.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Itachi

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #84 dnia: So, 09 Luty 2019, 17:16:26 »
Oki, działa elegancko. Dzięki!

John_

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #85 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 12:19:58 »
Nie rozumiem sensu tematu "Zdjęcia całych kolekcji" skoro każdy użytkownik może mieć swój temat od tego. Podobnie z "nowymi nabytkami" o których każdy mógłby informować w swoim wątku.

Offline Amer

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #86 dnia: Nd, 10 Luty 2019, 22:03:37 »
W zasadzie wszystko jest okej, w Pozostałych ujęto najpopularniejsze "etatowe" tematy, ale brakuje mi jednego: Off-top. Czasem temat nie łapie się do żadnego działu, choćby tych działów było milion dwieście sto jedenaście. Taki off-top byłby fajnym miejscem; ja mógłbym dokończyć swoją rozmowę o sensie oceniania cyferkami, a ktoś pogadać o wyższości psów nad kotami.
Poloniusz: Cóż czytasz, mości książę?
Hamlet: Dymki, dymki, dymki.

Offline sad_drone

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #87 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 16:19:33 »
Mi z kolei brakuje tematu pozwalającego zadać pytanie niepasujące do konkretnego wątku (na starym forum był przybity szukam ... odpowiedzi na pytanie) Myślę że można by taki temat walnąć do każdego podzbioru, do amerykańskich pytania o komiksy amerykańskie do japońskich o japońskie itp, jeden ogólny temat to trochę zbyt szeroki zbiór potencjalnych pytań.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #88 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 18:02:18 »
W zasadzie wszystko jest okej, w Pozostałych ujęto najpopularniejsze "etatowe" tematy, ale brakuje mi jednego: Off-top. Czasem temat nie łapie się do żadnego działu, choćby tych działów było milion dwieście sto jedenaście. Taki off-top byłby fajnym miejscem; ja mógłbym dokończyć swoją rozmowę o sensie oceniania cyferkami, a ktoś pogadać o wyższości psów nad kotami.
Stworzyłem dział na luzie, gdzie można dyskutować na wszystkie tematy niezwiązane z komiksem i pozostałymi zagadnieniami, które mają swoje działy.
Mi z kolei brakuje tematu pozwalającego zadać pytanie niepasujące do konkretnego wątku (na starym forum był przybity szukam ... odpowiedzi na pytanie)
Nie jestem specjalnym fanem takich wątków o wszystkim i o niczym, bo robi się tam przeważnie bajzel, ale jeśli Wam brakuje takich tematów, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je założyć.
« Ostatnia zmiana: Pn, 11 Luty 2019, 18:17:25 wysłana przez admin »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #89 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 12:07:25 »
No ale to taki watek gdzie może być bajzel i z definicji nie trzeba sie nim zajmować. Można tam np wrzucić gościa który musi się wysapać, że mu się nie podobają gwiazdki a Ty nie musisz tracić czasu na moderację.