Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294889 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1305 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 16:07:35 »
Cytuj
skąd wniosek, ze MK to dorosły?

To dorosły.
Kiedyś na podstawie danych w różnych miejscach w necie go sprawdziłem (imię, nazwisko, miejscowość, konto na fejsie), bo chciałem wiedzieć, czy nie mam przypadkiem do czynienia z jakimś dzieciakiem.

Cytuj
Poza tym nie, żebym naskakiwał już w tym momencie na człowieka, ale mimo wszystko 95% jego postów to były monologi do których i tak mało kto się odnosił.

Bo nie było sensu się odnosić. On i tak miał w dupie co ludzie do niego piszą i prawie zawsze to zlewał. Wyjątkiem były sytuacje gdy o coś pytał.
« Ostatnia zmiana: Cz, 26 Sierpień 2021, 16:13:09 wysłana przez Gieferg »

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1306 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 21:24:33 »
Droga administracjo, możecie trochę przytemperować waszego ulubieńca, bo dzisiaj to już po bandzie poszedł.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1307 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 08:52:00 »
Jest jakiś admin? Jak jest, to niech wyczyści wątek emefki i ogarnie suma, bo robi to samo w kazdym temacie co bazyl z hachette i egmontem, a z tego co wiem to trollowanie i prowokowanie jest wbrew regulaminowi.
Piękno jest w oczach patrzącego.

sum41

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1308 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 09:04:06 »
Jest jakiś admin? Jak jest, to niech wyczyści wątek emefki i ogarnie suma, bo robi to samo w kazdym temacie co bazyl z hachette i egmontem, a z tego co wiem to trollowanie i prowokowanie jest wbrew regulaminowi.

Popieram :)

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1309 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 16:03:53 »
Czyli co, on funkcjonuje tu na innych prawach niż inni ?

Najwyraźniej tak, bo ty tu dalej sobie uprawiasz radosną spamerkę, tylko robiąc do mnie wycieczki osobiste w jednozdaniowcach i jest zero reakcji moderacji. Ja gdy tylko wyrażę swoje zdanie o Egmoncie od razu dostaję hurtowo ostrzeżenia. Zaspamowano też cały temat łódzkich targów o antyszczepionkowcach i nikt nie dostał niczego. To nie jest sprawiedliwa moderacja.

W porównaniu z kasą chodziło mi o to, że wszyscy pisząc tutaj podlegamy pod regulamin

Dobre
« Ostatnia zmiana: Cz, 30 Wrzesień 2021, 16:07:31 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1310 dnia: So, 02 Październik 2021, 22:14:27 »
Proszę o usunięcie tych ostatnich ostrzeżeń, bo po konferencji Egmontu w Łodzi potwierdziło się wszystko co napisałem.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1311 dnia: So, 02 Październik 2021, 22:31:11 »
No to w czym masz problem, pisz dalej skoro tak jest jak mówisz to więcej nie dostaniesz.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1312 dnia: So, 02 Październik 2021, 22:46:07 »
Nie podpuszczaj go bo go jeszcze zbanują i będzie musiał obsmarować kolejne forum/grupę na swoim blogu.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1313 dnia: So, 02 Październik 2021, 22:48:32 »
 ;D
No tam przecież może sobie pisać co chce.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1314 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 04:54:44 »
@UP
Powyżej są przykładowe posty na to jak naprawdę wygląda spam tutaj na forum. Ale michał81  czy xanar piszą je sobie bezkarnie, bez żadnych konsekwencji. Potem rozkręcają flamy w różnych tematach a karany jestem ja.

Offline michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1315 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 05:21:42 »
Mi zarzucasz spam? Może spojrzyj na swój ostatni post w temacie Punishera.

Offline adamarluk

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1316 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 09:23:08 »
@UP
Powyżej są przykładowe posty na to jak naprawdę wygląda spam tutaj na forum. Ale michał81  czy xanar piszą je sobie bezkarnie, bez żadnych konsekwencji. Potem rozkręcają flamy w różnych tematach a karany jestem ja.
Posty michał81 są głównie merytoryczne, o Twoich nie wspomnę.... Najwyższy czas na pobudkę.

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1317 dnia: Śr, 13 Październik 2021, 13:10:00 »
Bannery przeżyję, ale ten co się właśnie zaczął rozwijac na dole każdej strony to masakra. Mateusz zlituj się.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1318 dnia: Śr, 13 Październik 2021, 14:22:04 »
Już powinno być OK.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1319 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 18:41:37 »
Dziękuję moderacji, że w swej nieskończonej mądrości i uczciwości stanowiła mi wlepić procenty za rzekomy off top - jeśli w tym wątku (tłumaczenia) jest off top, to jest od wielu godzin i kilku stron. I z wieloma uczestnikami, którzy zapełnili już kosz, a tylko część dostała procenty. Niewielka część, bo jeden user - ja, a zdążyłem napisać "aż" trzy posty. Nie ma nic bardziej wkurzającego, niż takie niezrozumiałe i nieuczciwe decyzje moderatora - skoro od kilku stron jest off top, bez interwencji modelatorskiej, to skąd mam wiedzieć kiedy i co zostanie uznane za złamanie regulaminu?

Skoro nie było złamaniem regulaminu długie dyskutowanie o kobietach w wojsku, czy krótsze o Murzynie, to czemu nagle jest jeden post pokazujący postawę lewicy wobec takich spraw, zostaje uznany za złamanie regulaminu? Kosz pełen, a tylko ja dostaję procenty. Dla mnie to jest co najmniej dziwaczne, by nie rzec: chore. Czuję się potraktowany niesprawiedliwie.

Ponieważ ma to miejsce nie pierwszy raz - było już, że ja dostałem z ostre, ale nieobraźliwe uwagi chyba 50%, a user który mnie bluzgał od idioty dostał 10% - mam Mateuszu pytanie, odpowiedz uczciwie: nie chcesz mnie na tym forum? To zlikwiduję konto i tyle.  I nie chowaj głowy w piasek, jak masz w zwyczaju, odpowiedz.
« Ostatnia zmiana: Nd, 31 Październik 2021, 18:48:12 wysłana przez Pawel.M »