Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 298285 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #240 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 17:16:00 »
No chyba, ze 'twoj produkt ci sie podoba' jak to niektorzy mowia o swoich komiksach  ;)

Offline szulig

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #241 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 19:38:56 »
Czy istnieje mozliwosc zrobic jakis myk zeby cytowane wypowiedzi innych uzytkowników również były blokowane jezeli mam jegomościa zablkowanego? Jezeli nie ma takiej opcji to moze cytowaną wypowiedz mozna by automatycznie w spoiler chowac? Mam juz dosc czytania glupot jednego uzytkownika, mimo blokady widze jego wypowiedzi w cytatach...

Offline Murazor

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #242 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 19:54:07 »
Na gildii nie było takiej możliwości, ale tutaj może coś admini znajdą :)

Offline misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #243 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 20:02:00 »
Ja bym wolał oprócz blokady całkowite blokowanie, by skrypt wyciął cały post i jedynie miałbym o nim świadomość jeśli ktoś by zacytował. A tak to czasami korci, by kliknąć 'pokaż post' i potem są wyrzuty sumienia :)

I w ogóle wygodniej by było żeby opcje blokady były po kliknięciu w profil użytkownika, którego chce się blokować, bez szukania i wpisywania nicka w moim profilu.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #244 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 14:02:53 »
Jeśli chodzi ignorowanie użytkowników, to silnik SMF nie pozwala na inne działanie tej funkcji. Nie ma też żadnych wtyczek pozwalających na wprowadzenie tych ustawień, o których wspomnieliście.

Tymczasem skoro mamy już dział z Komiksowymi TOPkami, to szkoda, żeby przez większość roku leżał odłogiem. Ruszamy więc z miesięcznymi głosowaniami na najlepsze komiksy wydawane w Polsce. Na początek nadrabiamy styczeń i luty oraz jedziemy z listą marcową. Głosowanie na najlepsze komiksy stycznia, lutego i marca trwa do 30 kwietnia, a od kolejnych miesięcy będą już plebiscyty na bieżąco.

Zamieściliśmy również listy wydanych komiksów dla danych miesięcy, włącznie z kioskowymi kolekcjami.

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline LordDisneyland

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #245 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 14:14:44 »
Niezła inicjatywa, będzie mi łatwiej robić listy zakupów :)
,, - Eeeeech.''

Offline Amer

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #246 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 15:09:52 »
Nie będę brał udziału w top listach, bo za mało czytam, zwłaszcza rzeczy świeżych, ale punktacja jest niesprawiedliwa. Jeden wskaże 10 pozycji, a drugi - tylko trzy. W obu przypadkach pierwsze miejsca dostaną 10 punktów, a powinno być tak, że liczba punktów za pierwszą lokatę uzależniona jest od liczby wskazanych utworów. Jeśli podałeś raptem trzy komiksy (bo prawdopodobnie więcej nie przeczytałeś), to siłą rzeczy twoje typy są mniej ciekawe od kogoś, kto przeczytał ponad 3 razy tyle co ty. Zatem przy klasyfikacji złożonej z trzech komiksów, punktacja powinna być taka: 3, 2, 1. Przy pięciu: 5, 4, 3, 2, 1. I dalej według tego samego schematu.

Może być też taka sytuacja, że ktoś przeczytał pięć komiksów, ale tylko jeden mu się spodobał. I chce go wyróżnić. Nie może za to dostać 10 punktów, bo to byłoby absurdalne, ale 1 punkt jak najbardziej.

Zresztą jeśli ktoś nie przeczytał 10 utworów, to dlaczego jego lider miałby dostać 10 punktów (tak jakby pokonał co najmniej 9 innych komiksów)?

Takie moje przemyślenia. Bawcie się dobrze, ja z chęcią poczytam podsumowania list.
« Ostatnia zmiana: Nd, 07 Kwiecień 2019, 15:12:51 wysłana przez Amer »
Poloniusz: Cóż czytasz, mości książę?
Hamlet: Dymki, dymki, dymki.

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #247 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 15:26:11 »
Dla mnie te listy są zdecydowanie za szybko, osobiście czytam komiksy ze sporym opóźnieniem (a to czekam na większe zamówienie, a to na recenzję, czy po prostu czas na przeczytanie).

Już zamiast tego wolałbym jakieś listy w stylu:
* Najlepszy komiks dla nowego czytelnika
* Najlepsza seria komiksowa kiedykolwiek
* Najlepszy scenarzysta

Takie comiesięczne rankingi ( w szczególności bez 2-3 miesięcy odczekania) wiele nie wnoszą imo.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #248 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 15:54:26 »
Słuszna uwaga, w sumie lepiej będzie dać trochę więcej czasu na głosowanie. W takim razie na premiery stycznia i lutego głosujemy do końca kwietnia, a na premiery marca do końca maja. W czerwcu natomiast ruszymy z głosowaniem na tytuły z kwietnia.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #249 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 15:54:40 »
Też dużo komiksów nie czytam na bieżąco, ale fajnie że są ludzie, którzy czytają na bieżąco i będą tworzyć takie listy. Jak będę mógł coś dodać od siebie - dodam, jak nie - to będę traktował jako pomoc w priorytezacji zamówień/lektur.

JanT

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #250 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 16:16:01 »
W czerwcu natomiast ruszymy z głosowaniem na tytuły z kwietnia.
Lepiej ruszyć w kwietniu i niech trwa do czerwca (bo ja szybko zapominam  ;D )

Offline jotkwadrat

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #251 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 12:06:57 »
Czy jest jakiś sposób, żeby nieprzeczytane posty były jakoś zaznaczane?
Po kliknięciu na "Nieprzeczytane wiadomości" wyświetla mi się lista wątków, ale które posty pojawiły się od ostatniej wizyty w wątku trzeba już sprawdzać "ręcznie". Nie mogą być one jakoś oznaczane, jak na innych forach?

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #252 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 12:13:26 »
Na liście z nieprzeczytanymi wątkami przy każdym z nich pojawia się ikonka „nowe”. Po kliknięciu w nią przenosi Cię automatycznie do najstarszego posta, którego nie przeczytałeś.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #253 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 12:43:36 »
Czy mógłbym prosić o legalną wykładnię polityki prowadzonej na Forum?
Ponieważ z tego co widzę wszelkie brednie i kłamstwa forumowego trolla wiszą sobie swobodnie.
I teraz nie ukrywam, że bardzo chciałbym się dowiedzieć czy coś w kwestii podejścia do tego jego śmietnika się zmieni, bo jeżeli to ma wyglądać jak na Gildii, tzn. trzeba będzie dobrych kilku lat żeby załatwić sprawę, którą należałoby załatwić w ciągu pięciu minut to chyba przyda mi się urlop od Forum celem podratowania szwankującego systemu nerwowego.  :(
« Ostatnia zmiana: Pn, 08 Kwiecień 2019, 12:45:17 wysłana przez death_bird »
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #254 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 12:52:06 »
Od rana czyścimy i rozdajemy ostrzeżenia po weekendzie. W przypadku Bazyliszka, który zbiera je od dłuższego czasu, niedużo brakuje mu już do poziomu, który uniemożliwi pisanie postów, na początek na jakiś czas.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami