Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294766 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1245 dnia: Pt, 16 Lipiec 2021, 21:45:34 »
Nikt nie sugeruje wprowadzania takiego "syfu". Niemniej, wysuwajac taką propozycję, bądź konsekwentny i nie wprowadzaj wszedzie gdzie się da "prawicowo narodowego syfu". Używając Twojego własnego języka oczywiście.

Offline Pan M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1246 dnia: Pt, 16 Lipiec 2021, 21:56:04 »
Oczywiscie nie ma powodu aby kogolwiek interesowalo moje zdanie w tej sprawie, ale osobiscie jestem przeciwnikiem banowania. Jesli w ogole stosowalbym taki ,,zabieg" to tylko wobec osob, ktore notorycznie domagaja sie tego typu praktyki wobec innych uzytkownikow. Nie ma potrzeby wprowadzac tu syfu w stylu KGBLT+ czy innych ,,feniowych" smietnikow. Jak komus nie odpowiada tzw. gownoburza w dwoch czy trzech tematach to proponuje poczytac ktorys z kilkuset pozostalych.

Czy ja dobrze rozumiem co za myśl tutaj  się wykluła?  ;D Banować ludzi za to, że mówią o banowaniu szkodliwych trolli. Fajnie, fajnie. Nie ma sensu wprowadzać kanalizacji na forum, niech gówno wala się po całym forum i jeszcze ukarzmy tych którzy byli za utworzeniem kanałów. Nikt nie ma prawa powiedzieć, że kupa się wylewa bo to jest "wasze" forum. Tak trzymać, bezapelacyjnie, do waszego lub forum końca.
« Ostatnia zmiana: Pt, 16 Lipiec 2021, 22:01:05 wysłana przez Pan M »

Offline Nawimar III

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1247 dnia: Pt, 16 Lipiec 2021, 22:58:44 »
Tak, tak, zbanujmy wszystkich, których wskaże ad hoc skrzyknięty komitet złożony z wybitnych moralistów. To na pewno przyczyni się do pomyślnego rozwoju tego miejsca i ogólnie pogłębienia wzajemnego zrozumienia.

Offline Deg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1248 dnia: Pt, 16 Lipiec 2021, 23:52:44 »
Ach, "atmosfera wzajemnego zrozumienia"...


This is my truth, tell me yours.

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1249 dnia: So, 17 Lipiec 2021, 00:52:00 »
Tak, tak, zbanujmy wszystkich, których wskaże ad hoc skrzyknięty komitet złożony z wybitnych moralistów. To na pewno przyczyni się do pomyślnego rozwoju tego miejsca i ogólnie pogłębienia wzajemnego zrozumienia.

Akurat z moralizowaniem to nie ma wiele wspólnego. Sugestie co do bana szły głównie w kierunku jednej osoby, której główną działalnoscią na forum jest trolowanie i obrażanie. I nie miało to nic wspólnego z ideolo, którego wszedzie się doszukujesz. Wiec trochę kulą w płot.

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1250 dnia: Nd, 18 Lipiec 2021, 10:55:20 »
Pytanie do admina: czy nie można wątki typu "Wyprzedaże i promocje" podzielić na te z komiksami polskojęzycznymi i anglojęzycznymi? Bo od jakiegoś czasu są totalnie zapchane komiksami anglojęzycznymi, co - jak sądzę - wielu userów w ogóle nie interesuje. Po co klikać bez sensu i się wkurzać...

Offline nori

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1251 dnia: Wt, 20 Lipiec 2021, 10:03:10 »
Parę tematów się rozwodniło, choćby w dziele filmów są trzy tematy o tym samym (serial Lois i Clark). Można by to poscalać?
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1252 dnia: Nd, 25 Lipiec 2021, 23:24:35 »
Ja tylko tak tu zostawię, bo to słowa userów narzekających na poziom forum i brak permbanów.

paru trolli popsioczy

paru internetowych idiotów nie płakało

Online Leyek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1253 dnia: Nd, 25 Lipiec 2021, 23:53:17 »
psioczyć =  głośno wyrażać swoje niezadowolenie z kogoś, z czegoś (za słownikiem PWN)

Definicji "trolla" chyba nie muszę Ci przytaczać.

Więc Twoje zarzuty wobec mojej wypowiedzi zupełnie nietrafione, co mnie zresztą jakoś wielce nie dziwi.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1254 dnia: Pn, 26 Lipiec 2021, 09:05:02 »
Przydałby się dział - Giełda - Sprzedam, kupię, zamienię (tylko komiksy obcojęzyczne), tak tylko sugeruje, bo jak ktoś nie kupuje po polsku to musi przedzierać się przez ten spam, no i potem może poczuć się rozczarowany, zawiedziony itd. a co najważniejsze traci cenny czas :) , także bądźcie konsekwentni  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline srogin

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1255 dnia: Pn, 26 Lipiec 2021, 10:18:33 »
Z byle pierdoły na tym forum potraficie zrobić totalny bajzel.
Po co Wam te wszystkie przepychanki?

Offline OokamiG

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1256 dnia: Pn, 26 Lipiec 2021, 10:55:38 »
Bo Polak Polakowi Polakiem.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1257 dnia: Pn, 26 Lipiec 2021, 11:04:52 »
Z byle pierdoły na tym forum potraficie zrobić totalny bajzel.
Po co Wam te wszystkie przepychanki?
Jakie przepychanki, skoro władze forum stwierdziły, że rozdzielenie tematu od promocjach było takim wspaniałym pomysłem to powinni być konsekwentni i pójść dalej.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline srogin

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1258 dnia: Pn, 26 Lipiec 2021, 11:15:26 »
Jakie przepychanki, skoro władze forum stwierdziły, że rozdzielenie tematu od promocjach było takim wspaniałym pomysłem to powinni być konsekwentni i pójść dalej.

A brak konsekwencji w tak nieistotnej kwestii jakie ma znaczenie?
Przecież to wszystko to jakieś błahostki.
Bijecie pianę, tylko po to, żeby coś komuś udowodnić, mimo, że i tak nie ma to żadnego znaczenia.
Nie wiem, czy w ten sposób chcecie sobie połechtać swoje ego, ale z mojej perspektywy wygląda to dość idiotycznie.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1259 dnia: Pn, 26 Lipiec 2021, 11:23:15 »
No właśnie, od początku ta sprawa wygląda idiotycznie.

Jeżeli jest barak konsekwencji w tak nieistotnej sprawie to jak to będzie wyglądało jak będzie poważniej.
« Ostatnia zmiana: Pn, 26 Lipiec 2021, 11:42:28 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój