Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294727 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1230 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 15:54:36 »
że tu dzieje się wolna amerykanka, to ludzie napłyną i zacznie się rzeź, nie tylko w komentarzach, ale też na prv. Nawet jak będą sypać się bany, to ludzie założą nowe konta.

Może trzeba zrobić z tego subforum z dostępem od (powiedzmy) 250 postów i zobaczymy ilu chętnych na burdy się zjawi.
Nic nie poradzę, ale ile razy pojawia się dyskusja nt tego pomysłu to przypomina mi się (mogę teraz mieszać szczegóły) św. Tomasz Akwinata z jego podejściem do prostytucji sprowadzającym się do stwierdzenia, że jak nie wybudujesz wychodka to będzie śmierdzieć w całym pałacu (sprawdzone w sensie dosłownym w Wersalu). Więc zamiast szlajać się z dyskusjami pozamerytorycznymi po całym forum żeby moderatorzy musieli z kolei łazić z mopami i sprzątać to lepiej chyba jednak spróbować założyć jakiś Hyde Park i co stanie się w HP to zostaje w HP.
Nawet jeśli miałby to być tymczasowy eksperyment.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Pan M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1231 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 18:58:34 »
Może trzeba zrobić z tego subforum z dostępem od (powiedzmy) 250 postów i zobaczymy ilu chętnych na burdy się zjawi.
Nic nie poradzę, ale ile razy pojawia się dyskusja nt tego pomysłu to przypomina mi się (mogę teraz mieszać szczegóły) św. Tomasz Akwinata z jego podejściem do prostytucji sprowadzającym się do stwierdzenia, że jak nie wybudujesz wychodka to będzie śmierdzieć w całym pałacu (sprawdzone w sensie dosłownym w Wersalu). Więc zamiast szlajać się z dyskusjami pozamerytorycznymi po całym forum żeby moderatorzy musieli z kolei łazić z mopami i sprzątać to lepiej chyba jednak spróbować założyć jakiś Hyde Park i co stanie się w HP to zostaje w HP.
Nawet jeśli miałby to być tymczasowy eksperyment.

To jest absolutny standard do zachowania higieny na większych forach, grupach dyskusyjnych. Wykop ma tagi, reddit subfora. User może nawet zablokować tagi, jeżeli nie ma ochoty widzieć danych treści.

Na miejscu moderacji wprowadziłbym dział światopoglądowy z automatu po takich jazdach na forum. Tutaj imo nie ma nawet sensu tworzyć głosowania. Część userów, będzie przekornie powtarzać, ze wcale nie ma takiej potrzeby a syf będzie wracał.

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1232 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 19:28:11 »
  Standardem zachowania higieny jest mycie się a nie wnoszenie błota w przestrzeń publiczną. Oprócz tego forum, jestem członkiem jeszcze dwóch innych i na tamtych dwóch tematy polityczne też zostały całkowicie zniesione bo zamieniały te miejsca w małpiarnie. Sam narzekałeś wczoraj, że przez ostatnie kilka dni nikt nie pisał. Nikt nie pisał bo wszyscy byli zastraszeni trwającą od rana do nocy tzw. "dyskusją", po kiego uja ktokolwiek ma marnować czas pisząc posty skoro zanim zdąży nacisnąć enter to jego wiadomość już dawno przepadnie w nicości? Jakoś dziwnym przypadkiem jak wkroczył admin to z powrotem posty się pojawiły. Co za różnica czy ten domniemany śmietnik będzie się nazywał Marek Turek, sugestie na temat forum czy jakiś osrany hyde park i czy będą go jeden czy pięć skoro to dalej będzie tylko i wyłącznie śmietnik, który będzie tak długo zniechęcał do korzystania z forum użytkowników którzy chcieliby poczytać o komiksach a nie o roli KK w dziejach świata, aż w końcu to forum zdechnie? A syf przestanie wracać jak w końcu moderacja się obudzi i wypierdoli na kopach w końcu stąd miejscową trollownię. Palcem nie trzeba pokazywać, wszyscy wiedzą o kogo chodzi, to są non stop te same osoby z wiecznie takimi samymi problemami, z wiecznymi ostrzeżeniami które nie przynoszą jakiegokolwiek skutku.

Offline Gazza

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1233 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 19:50:54 »
Osobiście braku świeżych postów dopatruję się w nieco ogórkowym sezonie komiksowa, a nie „strachu” userów. Chyba, aż takiego wpływu na forum te dyskusje jednak nie miały. Ba, nawet toczyły się na w miarę przyzwoitym poziomie.
Tak czy inaczej - nie interesuje mnie czy takie miejsce na forum powstanie. Interesują mnie za to wszystkie pozostałe tematy. I fajna, przyjazna atmosfera. Tak jak dotychczas. Pozdrawiam!

Online Leyek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1234 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 21:59:21 »
Część userów, będzie przekornie powtarzać, ze wcale nie ma takiej potrzeby a syf będzie wracał.

Najlepsze jest to, że część userów (jak i modów) to nawet tematy społeczne uważa za polityczne.
Ja nie mam i nigdy nie miałem ciśnienia w takich tematach się tutaj wypowiadać. Ale grupa trolli każdy temat czy wątek jest w stanie rozwalić, bo wystarczy coś niezgodnego z ich światopoglądem napisać czy wrzucić i już są wyzwiska od lewaków, prawaków (rzadziej) itd. itp. A modom brak chęci zagłębić się o co chodziło, lepiej ciąć nawet całe tematy. Ale bana dać, oj co to to nie. A potem takie trolle tylko jeszcze bardziej rozzuchwalone. turucorp ma pewnie radość z przepychania się z nimi, reszcie szkoda na to nawet czasu.

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1235 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 22:04:39 »
Ja nie mam i nigdy nie miałem ciśnienia w takich tematach się tutaj wypowiadać. Ale grupa trolli
Poszukaj w koszu, to i swoje posty z ostatniej zadymy znajdziesz, wiec nie udawaj ostatniego sprawiedliwego.

Online Leyek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1236 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 22:13:17 »
Tylko w ramach sprostowania powyższych kłamstw:

Nie muszę szukać - napisałem, że od 30 postów nie potrafisz napisać nic merytorycznego oraz że forum jest lepsze od FB. A że to poleciało (szczególnie to o forum kontra FB) to już wpisuje się w to co powyżej napisałem.

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1237 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 23:22:40 »
Moderacja na tym forum to politowania godny kabaret. Tyle powiem.
« Ostatnia zmiana: Śr, 14 Lipiec 2021, 23:24:48 wysłana przez Gieferg »

Offline parsom

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1238 dnia: Cz, 15 Lipiec 2021, 11:27:12 »
Osobnik "Settlers" nie dostał za swój wpis kopa w d...? Naprawdę?

Offline admin

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1239 dnia: Cz, 15 Lipiec 2021, 12:17:13 »
Bynajmniej. Konto Settlers zostało zbanowane.

Offline parsom

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1240 dnia: Cz, 15 Lipiec 2021, 12:21:30 »
A to ja przepraszam... Coś mi się zdaje, że to był ktoś z tutejszych...?

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1241 dnia: Cz, 15 Lipiec 2021, 13:23:28 »
napisałem, że od 30 postów nie potrafisz napisać nic merytorycznego
Co jest zaczepką ad personam, do tego bez kontaktu z rzeczywistością, bo ja do tej zadymy włączyłem się późno - byli bardziej aktywni. Innych też podliczyłeś w ten sposób, szczególnie tych z twojej strony ideologicznej barykady? Więc nie drzyj szat, byłeś aktywnym uczestnikiem dymu, a zmiany najłatwiej i najsensowniej wprowadzać od siebie.
« Ostatnia zmiana: Cz, 15 Lipiec 2021, 13:25:09 wysłana przez Pawel.M »

Offline Takesh

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1242 dnia: Cz, 15 Lipiec 2021, 14:28:42 »
Ostatnie dni działa się tu jakaś masakra. Przeglądam zawsze interesujące mnie tematy na bieżąco, ale nie dało się... A chciałem coś poczytać o komiksach.... Musiałem całe strony opuścić, bo tyle jadu i fekaliów się lało.

Wiem, wiem, przesadzam. Chciałem forum komiksowe, a robi się tutaj znowu forum krzykaczy. Trochę posprzątane jest, ale ludzie opamiętajcie się. Wszędzie musi być ta przemoc, nienawiść, ubliżanie itd? Szkoda pisać....

Offline Pan M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1243 dnia: Pt, 16 Lipiec 2021, 05:56:20 »
Pomysł na subforum ideologiczne dla userów od określonej liczby postów, którym rzucił  death_bird jest zacny. To by wyeliminowało narwańców, którzy rejestrowaliby się dla politycznej  zawieruchy a nie "głównego dania" tematycznego forum. Może nie powinienem pisać po nickach, ale sorry.

Przykładowo gloriadeus. Typ mocniej aktywny od miesiąca a większość produkowanego contentu to idelo, czasem wrzucane ni z  gruchy ni z  pietruchy bez żadnego związku z tematem, vide temat o Marinim. Przepychanki w temacie Marka Turka nadal uważam odpowiednie do wydzielenia do subforum gdzie takie gównoburze miałby rację bytu, ale takie prowokowanie z niczego to już jest w ogóle wyższa szkoła jazdy. Po cholerę takie coś w ogóle tolerować?

https://forum.komikspec.pl/komiksy-europejskie/marini/msg140425/#msg140425 Gościowi pewnego pięknego dnia ostrzeżenia spadną do poziomu, który pozwoli znów pisać. Łatwo sobie wyobrazić jak facet wyrasta na kolejnego Apasza. Moderacja dalej ma zamiar bawić się łagodnie z trollami, w sensie braku stałych banów?

Offline Nawimar III

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1244 dnia: Pt, 16 Lipiec 2021, 21:24:41 »
Oczywiscie nie ma powodu aby kogolwiek interesowalo moje zdanie w tej sprawie, ale osobiscie jestem przeciwnikiem banowania. Jesli w ogole stosowalbym taki ,,zabieg" to tylko wobec osob, ktore notorycznie domagaja sie tego typu praktyki wobec innych uzytkownikow. Nie ma potrzeby wprowadzac tu syfu w stylu KGBLT+ czy innych ,,feniowych" smietnikow. Jak komus nie odpowiada tzw. gownoburza w dwoch czy trzech tematach to proponuje poczytac ktorys z kilkuset pozostalych.