Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294766 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1170 dnia: Wt, 25 Maj 2021, 16:02:56 »
Ja wskazałem źródło problemu. Słuchaj jeżeli koleś robi tak wrzutki od paru lat, taka sama sytuacja jest z Bazylem a admino/moderatorzy poklepują ich po plecach no to niestety ktoś zawsze im odpisze.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1171 dnia: Wt, 25 Maj 2021, 20:47:04 »
Nie widzisz tu swojej winy?

Widzę, jestem złym człowiekeim i pójdę do piekła.

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1172 dnia: Śr, 26 Maj 2021, 08:41:38 »
taka sama sytuacja jest z Bazylem a admino/moderatorzy poklepują ich po plecach no to niestety ktoś zawsze im odpisze.
Taka sama sytuacja jest z tobą. Bazyl w koło Macieju o Egmoncie, a ty w koło Macieju o Bazylu.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1173 dnia: Śr, 26 Maj 2021, 08:47:20 »
Co ty jakieś głupoty wypisujesz, gdzie ja o nim coś napisałem odkąd przestał się tu udzielać, wrzuć jakiś cytat, teraz tylko podałem jako przykład.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1174 dnia: Śr, 26 Maj 2021, 11:28:49 »
Możecie skończyć ten żenujący offtop? Wytrollowaliście już całą stronę, jałowa gadka o niczym  ::)

Offline Antari

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1175 dnia: So, 05 Czerwiec 2021, 10:57:00 »
Problemem są pewni użytkownicy, których nie powinno być - tym razem taki na A.

Wypraszam sobie.

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1176 dnia: Wt, 29 Czerwiec 2021, 19:14:15 »
Widzę, że moderacja znowu błysnęła.
Nauczycie się kiedykolwiek wskazywać konkretne powody ostrzeżeń i podpisywać pod taka decyzją, czy może za dużo wymagam?  ::)

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1177 dnia: Wt, 29 Czerwiec 2021, 19:24:30 »
Cytuj
Nauczycie się kiedykolwiek wskazywać konkretne powody ostrzeżeń
Wskazałem Ci konkretny powód: spamowanie w wątku "Redagowanie - wspominki z PRL" - wystarczy sprawdzić co wylądowało w koszu.

Cytuj
i podpisywać pod taka decyzją
Specjalnie dla Ciebie uaktualnię szablon :)

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1178 dnia: Wt, 29 Czerwiec 2021, 20:34:12 »
Wskazałem Ci konkretny powód: spamowanie w wątku "Redagowanie - wspominki z PRL" - wystarczy sprawdzić co wylądowało w koszu.
Specjalnie dla Ciebie uaktualnię szablon :)

Ciekawe, tyle że to nie ja solowo wygenerował ten spam (ba, nawet nie ja zacząłem) i równie ciekawe, że to ja wyraźnie zaznaczyłem, że rozmowa bardzo odbiegła od tematu wątku (masz to w koszu, doczytaj sobie  ;) ).
Czyli kolejny raz nie przeczytałeś ze zrozumieniem moich wypowiedzi, dowaliłeś tylko mi za spamowanie, i w dodatku to ja musiałem za ciebie zasygnalizować, że powstał spam  ::)
Szablonu nie musisz aktualizować, wystarczy, że pod każdą decyzją tego typu podpisze się konkretna osoba, a nie jakiś szablon (jeszcze trochę i przy każdym logowaniu tutaj trzeba będzie pisać CAPTCHA  :o )
Ostrzeżenie oczywiście przyjmuję bez problemu, system i sposób przyznawania ostrzeżeń zgłaszam do poprawy (w końcu jesteśmy w temacie „Sugestie na temat forum”). Ogarnijcie się w końcu trochę.

Offline gloriadeus

  • Wiadomości: 91
  • Polubień: 111
  • Obrona cywilnych ofiar to nie antysemityzm
    • Zobacz profil
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1179 dnia: Wt, 29 Czerwiec 2021, 21:10:54 »
GDZIE w tej wypowiedzi jest spam ? ! CO tu jest nie tak z regulaminem ? !

„To głupsze niż teorie spiskowe. Siedzieli w prywatnych wydawnictwach i cenzurowali ! Dobrze wiesz kto cenzuruje i wyznacza trendy. Wymowne jest to że pomijasz lewacką cenzurę Unii Europejskiej."

Przecież forum służy do wypowiedzi. Anonimowe ostrzeżenia ?

Punkt 4 jest czystą cenzurą:
 Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany lub usuwania postów dodanych przez Użytkownika (także bez podania przyczyny).

I koliduje z punktem 2 (jak można zmieniać lub usuwać czyjeś poglądy):
2. Posty publikowane przez Użytkownika wyrażają poglądy tylko tego Użytkownika
Osądzić morderców cywili palestyńskich!

Trybunał karny za ludobójstwo na Palestyńczykach!

Wykluczyć Izrael z rozgrywek sportowych!

"Maus. Opowieść ocalałego" nie jest wybitny tylko rozreklamowany, chociaż trzeba oddać Art Spiegelmanowi że jest wybitną świnią.

***** właścicieli TVN

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1180 dnia: Wt, 29 Czerwiec 2021, 21:47:01 »
GDZIE w tej wypowiedzi jest spam ? ! CO tu jest nie tak z regulaminem ? !

„To głupsze niż teorie spiskowe. Siedzieli w prywatnych wydawnictwach i cenzurowali ! Dobrze wiesz kto cenzuruje i wyznacza trendy. Wymowne jest to że pomijasz lewacką cenzurę Unii Europejskiej."

A to akurat nawet ja jestem w stanie ci wytłumaczyć.
Otóż (skup się), w czasach PRLu nie było jeszcze czegoś takiego jak Unia Europejska, a „lewacka cenzura” przynajmniej z nazwy, to była cenzura w krajach bloku wschodniego.
Czyli tak na logikę, twój wpis jest spamem odbiegającym od tematu.
QED  :D

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1181 dnia: Wt, 29 Czerwiec 2021, 23:32:19 »
Ciekawe, tyle że to nie ja solowo wygenerował ten spam (ba, nawet nie ja zacząłem) i równie ciekawe, że to ja wyraźnie zaznaczyłem, że rozmowa bardzo odbiegła od tematu wątku (masz to w koszu, doczytaj sobie  ;) ).

Zwrócenie uwagi nie przeszkadzało Ci w kontynuowaniu tego spamu dalej i w mojej ocenie wygenerowałeś go tam najwięcej za co dostałeś ostrzeżenie.

Czyli kolejny raz nie przeczytałeś ze zrozumieniem moich wypowiedzi, dowaliłeś tylko mi za spamowanie, i w dodatku to ja musiałem za ciebie zasygnalizować, że powstał spam  ::)

Jak chcesz sygnalizować spam to zgłaszasz post do moderacji, a później ignorujesz wypowiedzi, które nie dotyczą wątku. Za to jedyne zgłoszone posty w tym wątku zostały napisane przez Ciebie.

GDZIE w tej wypowiedzi jest spam ? ! CO tu jest nie tak z regulaminem ? !

„To głupsze niż teorie spiskowe. Siedzieli w prywatnych wydawnictwach i cenzurowali ! Dobrze wiesz kto cenzuruje i wyznacza trendy. Wymowne jest to że pomijasz lewacką cenzurę Unii Europejskiej."
@turucorp Ci wytłumaczył, nawet nie muszę nic dodawać.

A co do głosów o anonimowych ostrzeżeniach. Ja z panelu moderacji widzę kto przyznał ostrzeżenie, nie byłem świadom, że dla Was to nie jest widoczne. Teraz dorzucę podpis do wysyłanej wiadomości, to powinno rozwiązać problem.
« Ostatnia zmiana: Wt, 29 Czerwiec 2021, 23:46:19 wysłana przez stachel »

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1182 dnia: Wt, 29 Czerwiec 2021, 23:50:53 »
@turucorp Ci wytłumaczył…
Podczas mojej służby w peerelowskiej JW1462 zauważyłem, że do niektórych ciężko dotrzeć z racjonalnymi argumentami czy tłumaczeniem, obawiam się, że to jeden z tych przypadków  :o (dobra, już sobie idę, bo mnie jeszcze @gloriadeus wykluczy z grona rezerwistów  ;) )

Zwrócenie uwagi nie przeszkadzało Ci w kontynuowaniu tego spamu dalej i w mojej ocenie wygenerowałeś go tam najwięcej za co dostałeś ostrzeżenie.

Ależ ja z tym nie dyskutuję, dostałem osta za spam, który wygenerowałem i OK.

Jak chcesz sygnalizować spam to zgłaszasz post do moderacji, a później ignorujesz wypowiedzi, które nie dotyczą wątku. Za to jedyne zgłoszone posty w tym wątku zostały napisane przez Ciebie.

To byłoby wbrew mojej naturze.
BTW serio jakiś kolejny odważny, który nie potrafi mi tego powiedzieć w twarz, tylko zgłasza anonimowo do moderacji?
To po co ja robię otwarte spotkania na wszystkich imprezach i ujawniam tutaj swoją tożsamość?



A co do głosów o anonimowych ostrzeżeniach. Ja z panelu moderacji widzę kto przyznał ostrzeżenie, nie byłem świadom, że dla Was to nie jest widoczne. Teraz dorzucę podpis do wysyłanej wiadomości, to powinno rozwiązać problem.

Tylko o to mi chodziło, dzięki.
« Ostatnia zmiana: Wt, 29 Czerwiec 2021, 23:59:21 wysłana przez turucorp »

Offline gloriadeus

  • Wiadomości: 91
  • Polubień: 111
  • Obrona cywilnych ofiar to nie antysemityzm
    • Zobacz profil
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1183 dnia: Śr, 30 Czerwiec 2021, 00:55:40 »

@turucorp Ci wytłumaczył, nawet nie muszę nic dodawać.

Kolego, napisałem że wypowiedzi tej osoby nie czytam. Ktoś za ciebie ma odwalać robotę ? Karzesz za 2 słowa w 4 zdaniach ? ! Jesteś adwokatem Unii Europejskiej ? Coraz mniej informacji na Forum w dodatku upodabnia się do platformy niejakiego Zuckerberga.
Osądzić morderców cywili palestyńskich!

Trybunał karny za ludobójstwo na Palestyńczykach!

Wykluczyć Izrael z rozgrywek sportowych!

"Maus. Opowieść ocalałego" nie jest wybitny tylko rozreklamowany, chociaż trzeba oddać Art Spiegelmanowi że jest wybitną świnią.

***** właścicieli TVN

Offline Kadet

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1184 dnia: Śr, 30 Czerwiec 2021, 01:01:02 »
BTW serio jakiś kolejny odważny, który nie potrafi mi tego powiedzieć w twarz, tylko zgłasza anonimowo do moderacji?
To po co ja robię otwarte spotkania na wszystkich imprezach i ujawniam tutaj swoją tożsamość?

Jeśli masz z tym problem, turu, to proszę:  ja zgłosiłem Twój post (z notką, że zgłoszenie dotyczy też reszty off-topu, który zrobił się w temacie). Nie wiem, czy byłem jedyny. Potem, kiedy reakcja moderatora się opóźniała, a temperatura narastała, zgłosiłem kolejny.

Tak mam, że zwykle kiedy widzę taki bałagan w wątku, wolę dać znać moderatorowi, żeby zerknął na sytuację, niż pisać własny post i jeszcze bardziej nakręcać niezwiązaną z tematem dyskusję i tak przeznaczoną do kosza. Jeśli uważasz to za tchórzostwo - cóż, trudno.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!