Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294854 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1155 dnia: Cz, 06 Maj 2021, 23:38:09 »
[...], nawet gdyby nagle zaczął pisać do rzeczy.

Prędzej konie nauczą się mówić po norwesku.


"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline chch

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1156 dnia: Nd, 09 Maj 2021, 10:21:23 »
Zwracam się z uprzejmą prośbą o weryfikację przez szanowną moderację, czy istnieje techniczna mozliwość ukrywania cytowanych wiadomości, jeśli cytowany użytkownik znajduje się na liście ignorowanych.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1157 dnia: Nd, 09 Maj 2021, 10:41:42 »
Mozę trzeba dodawać do ignorowanych osoby cytujące osoby ignorowane, jest to jakieś rozwiązanie.  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1158 dnia: Nd, 09 Maj 2021, 13:47:20 »
Zwracam się z uprzejmą prośbą o weryfikację przez szanowną moderację, czy istnieje techniczna mozliwość ukrywania cytowanych wiadomości, jeśli cytowany użytkownik znajduje się na liście ignorowanych.

Nie ma takiej możliwości.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1159 dnia: Nd, 09 Maj 2021, 14:19:59 »
A czy jest możliwość żeby zrobić porządek z trollem, który w sposób organiczny jest niezdolny do funkcjonowania w grupie dyskusyjnej na podstawie ogólnie przyjętych norm?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1160 dnia: Nd, 09 Maj 2021, 14:24:31 »
Nie ma takiej możliwości, bo jak widać to jest forum specjalne, na innych się nie uchował.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1161 dnia: Nd, 09 Maj 2021, 20:34:59 »
Ja bym prosił, by moderator rozdzielał ostrzeżenia za te same rzeczy wszystkim którzy takie rzeczy piszą. Bo jedni dostają, inni nie i teraz coraz więcej pojawia się tu inwektyw w stylu "debil", "debilne posty", "głupie gadanie", "problemy z d.py wzięte" itp. Plus ciągły spam jednozdaniowych postów np. @xanara stanowiący tylko wycieczki osobiste, w ogóle nie odnoszące się do tematu.

Offline Uluru

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1162 dnia: Pn, 10 Maj 2021, 08:01:13 »
Piszesz to co piszesz i sądzisz że ludzie będą określać ciebie lub te pomówienia inaczej ?

Damien

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1163 dnia: Wt, 25 Maj 2021, 12:13:24 »
Dlaczego w wątku o modzie i ubraniach w którym użytkownicy poruszali nawet motyw komiksowy tego tematu, nagle zaczęto rozmawiać o polskiej polityce? Patrząc na poprzednie reakcje na polityczny offtopic moderacji, zaraz cały dość ciekawy temat pójdzie do kosza...

Offline Koalar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1164 dnia: Wt, 25 Maj 2021, 13:34:58 »
To jest trochę jak przy prawie Godwina - im dłużej trwa tu dyskusja, zwłaszcza taka niezwiązana z komiksem, tym większe prawdopodobieństwo, że zacznie dotyczyć polskiej polityki lub kwestii światopoglądowych.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1165 dnia: Wt, 25 Maj 2021, 13:37:46 »
Problemem są pewni użytkownicy, których nie powinno być - tym razem taki na A.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Damien

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1166 dnia: Wt, 25 Maj 2021, 13:44:55 »
Tylko że Pan A napisał jedynie 1 post, zapewne celowy offtopic, a zaraz 2 innych użytkowników chętnie na to odpisało, z czego ten pierwszy, kolega Sum41 zachowywał się jakby tylko czekał aż ktoś poruszy ten temat. Jak możesz mówić że problemem jest jeden człowiek, skoro kilka innych momentalnie łapie się w jego prowokacje?

Identyczny schemat widzę przy dramach z Bazyliszkiem. Jego się oskarża o prowokacje, ale dziesiątki osób piszące po kilka postów o osobie Bazyliszka a nie temacie wątku już są ok?

Naprawdę na forum komiksowym jest taki głód rozmawiania o polityce?

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1167 dnia: Wt, 25 Maj 2021, 13:57:29 »
Zauważ, że Bazyl nie udziela się od paru dni/tygodni i nikt nawet oni nie wspomniał, problematyczni są poszczególni użytkownicy, tak samo teraz, przecież on to specjalnie napisał, najwyraźniej nie ma nic ciekawszego do roboty w sowim życiu.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1168 dnia: Wt, 25 Maj 2021, 14:15:26 »
Tylko że Pan A napisał jedynie 1 post, zapewne celowy offtopic, a zaraz 2 innych użytkowników chętnie na to odpisało, z czego ten pierwszy, kolega Sum41 zachowywał się jakby tylko czekał aż ktoś poruszy ten temat. Jak możesz mówić że problemem jest jeden człowiek, skoro kilka innych momentalnie łapie się w jego prowokacje?



Odpowiadam na 1 na 100 postów Apasza. Z pełną swiadomością, że to troll. Więc nie naginaj rzeczywistości. To on jest problemem ze swoim uporczywym głodem atencji, zaspokajanym w najgorszy z możliwych sposobów.

Damien

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1169 dnia: Wt, 25 Maj 2021, 14:41:42 »
Bender, nie naginam rzeczywistości bo nie wiem na ile postów Apasza czy kogokolwiek innego odpowiadasz, podałem Cie jako przykład najnowszego tematu, o nic Cie nie oskarżam. Ale odpowiedziałeś na świadomy offtopic w temacie który go nie dotyczył, więc jesteś współwinny, a Xanar obwinia tylko Apasza.

Nie jestem szeryfem tylko obserwatorem, jedynie wystraszyłem się że znów pójdzie do kosza więcej niż powinno.

Uważasz że to było dobre, odpowiadać na offtopic o polityce? Nie widzisz tu swojej winy?

Cytuj
To on jest problemem ze swoim uporczywym głodem atencji, zaspokajanym w najgorszy z możliwych sposobów.

A ty mu ją chętnie dostarczyłeś z drugim kolegą, czy na pewno tylko Apasz jest "problemem"? Osobiście jestem wrogiem odpowiedzialności zbiorowej oraz kozłow ofiarnych. Jesli X osób świadomie łyka trolling, odpowiada na niego, to są współwinne. Zastanawiałem się dlaczego Apasz tak pogardliwie czasem wyraża się o tym miejscu, i dostrzegam odpowiedź - widzi, że bardzo chętnie ludzie łykają jego prowokacje.

Inna sprawa, to na forum rzekomo nie można poruszać polityki, a w opisie np. Suma41 widzę jakiś wpis o szczepionkach. Co mają szczepionki do komiksów? Rozumiem że opis to prywatna sprawa użytkownika, ale nie oszukujmy się, na takim forum to się komponuje co najmniej dziwnie.