Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294763 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1125 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 22:15:42 »
Zdecydowanie nudniejsze jest komentowanie bazyliszka niż komentowanie komentarzy bazyliszka.

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1126 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 22:23:49 »
No i jaki konkretnie masz problem z tym co tu zacytowałeś?

Happens every time.


Przestań wciskać mi swój kit, coś stałeś się ostatnio bezczelny.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1127 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 22:47:48 »
No i w tym miejscu doskonale widać jak się z tobą dyskutuje. możesz być pewien, że jak tylko znowu zobaczę, że kogoś nękasz tak jak to robisz z Bazyliszkiem, będa leciały zgłoszenia do moderacji :)

generalnie sytuacja jest mniej więcej taka:

Bazyliszek: Egmonttotamto, TKcośtamcośtam
Xanar: łeeeee Bazyliszek jest gupi!!

i tak w koło macieju.
« Ostatnia zmiana: Pt, 02 Kwiecień 2021, 22:53:39 wysłana przez Gieferg »

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1128 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 23:01:59 »
@Bazyliszek jak i każdy inny użytkownik nie będzie dostawał ostrzeżeń za przedstawianie własnej opinii tak długo jak nie będzie ona oparta na własnych wymysłach czy pomówieniach. @michał81 Już dawno takich postów nie widziałem, a przynajmniej nie są zgłaszane do moderacji.

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1129 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 23:04:29 »
No i w tym miejscu doskonale widać jak się z tobą dyskutuje. możesz być pewien, że jak tylko znowu zobaczę, że kogoś nękasz tak jak to robisz z Bazyliszkiem, będa leciały zgłoszenia do moderacji :)

generalnie sytuacja jest mniej więcej taka:

Bazyliszek: Egmonttotamto, TKcośtamcośtam
Xanar: łeeeee Bazyliszek jest gupi!!

i tak w koło macieju.


Ja jak wcześniej napisałem, nie mam żadnego problemu. Tak nękam Bazyla jego własnymi postami, którymi nęka Egmont. :)
I to już są pomówienia, gdzie ja napiąłem "Bazyliszek jest gupi!!" sam sobie zgłoś posta.

Bazyl pisze głupoty, ja pisze, że Bazyl pisze głupoty i to ze mną jest coś nie tak  :)

Na innych forach po prostu go banowali i było po problemie, tylko tu ma jakiś parasol ochronny i dalej sobie spamuje, nic się nie nauczył.

Tak na marginesie, zgłaszaj sobie co chcesz, nie musisz mnie o tym informować, zasadniczo to średnio mnie interesują te twoje "groźby".

@Bazyliszek jak i każdy inny użytkownik nie będzie dostawał ostrzeżeń za przedstawianie własnej opinii tak długo jak nie będzie ona oparta na własnych wymysłach czy pomówieniach. @michał81 Już dawno takich postów nie widziałem, a przynajmniej nie są zgłaszane do moderacji.
Przecież w praktycznie każdym jego poście gdzie jest użyta forma "moim zdaniem" to są jego wymysły.
Popatrz na te posty wyżej co wstawiałem ze zwrotem "moim zdaniem", przecież to są ewidentnie pomówienia, na które nie ma żadnych dowodów. To co ja też sobie mogę zrobić wrzutkę przed każdym postem "moim zdaniem" i pisać każde głupoty jakie przyjdą do głowy.
Tak ja pisałem wcześniej przychodzą tu nowe osoby i wierzą w te jego wymysły - TK blokuje kolekcje, zniszczył WKKDC bo dał słabego tłumacza, umowa z Eaglemoss zakazywała wydawania Egmontowi tytułów z kolekcji i tym podobne głupoty, nikt nie pojęcia jak była umowa, ale Bazyl oczywiście wie bo na pisał, że to jego zdaniem.

Moim zdaniem słabo wygląda to wasze moderowanie, dwóch gości, którzy mieli najwięcej postów pokasowało konta a największy spamer sobie hasa i jeszcze jest wielce niezadowolony jak mu się uwagę zwraca, że pisze głupoty, po czym posty zgłasza bo poczuł się strasznie urażony, jak ktoś śmiał to zrobić, ale to tylko MOIM ZDANIEM trochę to wszystko niedorzeczne jest.
« Ostatnia zmiana: Pt, 02 Kwiecień 2021, 23:23:25 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1130 dnia: So, 03 Kwiecień 2021, 14:10:22 »
Cytat: Xanar
Ja jak wcześniej napisałem, nie mam żadnego problemu. Tak nękam Bazyla jego własnymi postami, którymi nęka Egmont.

Jesteś adwokatem Egmontu? Pracujesz dla nich? Skąd ten ból tyłka? 
Jesli Bazyliszek pisze bzdury, to po prostu wykaż, że to bzdury zamiast wciąż biadolić i się skarżyć.


Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1131 dnia: So, 03 Kwiecień 2021, 14:28:27 »
To raczej niech on wykaże, że te jego bzdury są prawdą.
Bo jeżeli nie potrafi to znaczy, że kłamie, zniesławia i pomawia.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1132 dnia: So, 03 Kwiecień 2021, 14:36:53 »
Dalej czekam na przykłady tych oburzających pomówień i zniesławiania  ::)

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1133 dnia: So, 03 Kwiecień 2021, 14:38:08 »
Jesteś adwokatem Egmontu? Pracujesz dla nich? Skąd ten ból tyłka? 
Jesli Bazyliszek pisze bzdury, to po prostu wykaż, że to bzdury zamiast wciąż biadolić i się skarżyć.



A ty co jesteś adwokatem Bazyla ? Pracujesz dla niego ? itd.
Człowieku co ty wypisujesz, przecież cały czas jest to wykazywane od początku tego forum i na poprzednich forach, na których został zbanowany, zapewne za niewinność.

Ja się skarżę i biadolę, co ty czytasz co wypisujesz, ta cała dyskusja zaczęła się od tego, że Bazyl się skarży i ty się podłączyłeś bo biedny Bazyliszek jest uciskany na forum komikspec, no na innych już nie jest bo po prostu został usunięty.

Zapytaj się swojego ulubieńca dlaczego go nie ma na innych forach.

Kończę ta głupią dyskusje, bo szkoda mojego cennego czasu na takie głupoty.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1134 dnia: So, 03 Kwiecień 2021, 14:45:44 »
Cytuj
A ty co jesteś adwokatem Bazyla ? Pracujesz dla niego ? itd.
W sumie to mi on wisi, praktycznie go nie dostrzegam przeglądając forum, ale ciągłe jojczenie paru osób na jego temat jest nudne, męczące i irytujące.

Cytuj
Bazyliszek jest uciskany na forum komikspec, no na innych już nie jest bo po prostu został usunięty.
To czemu nie siedzisz na tych innych, na których nie musiałbyś tak cierpieć?  ;D

Offline Nawimar III

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1135 dnia: So, 03 Kwiecień 2021, 16:13:09 »
No wlasnie. Bez wzgledu na to czy Bazyliszek w poruszanych przezen sprawach ma racje czy nie od lat zdumiewa mnie gorliwosc i zapamietalosc czesci uzytkownikow forum w jego krytykowaniu i zadaniu zbanowania jego profilu. Tym mocniej, ze wiekszosc z nich na ogol sensownie wypowiada sie w innych tematach. No ale co kto lubi.

Offline radioblackmetal

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1136 dnia: So, 03 Kwiecień 2021, 19:47:07 »
Obojętność w stosunku do Bazyliszka byłaby dla niego najgorsza. Zobaczcie ile postów poleciało na jego temat po jego ostatniej wiadomości. Lata temu przestałem z nim "polemizować" bo to rzucanie grochem o ścianę. Staram się nie reagować na jego wypowiedzi, szczególnie na stałe, "ulubione" tematy. Zdarza mu się pisać ciekawie i rzeczowo np. wątek o Conanie, to doceniam i chwale. Jeśli chce to potrafi pisać z sensem ;)

I tyle z mojej strony.

No chyba, że dostałby bana i forum by się skończyło  ;) ;D
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline gloriadeus

  • Wiadomości: 91
  • Polubień: 111
  • Obrona cywilnych ofiar to nie antysemityzm
    • Zobacz profil
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1137 dnia: Nd, 04 Kwiecień 2021, 16:47:12 »
@Bazyliszek jak i każdy inny użytkownik nie będzie dostawał ostrzeżeń za przedstawianie własnej opinii tak długo jak nie będzie ona oparta na własnych wymysłach (...)

No chyba każda własna opinia jest oparta na podstawie własnych domysłów   :)
Albo się z kimś zgadzamy albo nie.  Ale żeby karać albo stosować ostracyzm ? 8)
« Ostatnia zmiana: Nd, 04 Kwiecień 2021, 16:48:59 wysłana przez gloriadeus »
Osądzić morderców cywili palestyńskich!

Trybunał karny za ludobójstwo na Palestyńczykach!

Wykluczyć Izrael z rozgrywek sportowych!

"Maus. Opowieść ocalałego" nie jest wybitny tylko rozreklamowany, chociaż trzeba oddać Art Spiegelmanowi że jest wybitną świnią.

***** właścicieli TVN

Offline ilon

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1138 dnia: Pt, 16 Kwiecień 2021, 23:59:00 »
panie adminie, w dziale komiksy z reszty świata który powstał pewnie niedawno nie można laikować postów..
naprawcie ten błąd!
pozdrawiam :)

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1139 dnia: So, 17 Kwiecień 2021, 16:45:41 »
Już działają.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami