Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 295151 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1110 dnia: Cz, 01 Kwiecień 2021, 14:43:22 »
Ostatnio było tak, że jakaś nowa osoba (miała mało postów) zaczęła z nim dyskutować. Ja go mam w ignorowanych a i tak zawsze ktoś go zacytuje, może tą osobę co go cytuje też trzeba do ignorowanych wrzucać  :) jest to jakiś pomysł. :)

Pomysł znakomity! Albo wszystkich wrzuć do ignorowanych, będzie ci się łatwiej czytało.
Natomiast dzięki za podpowiedź, teraz będę cytował jak najwięcej, na wypadek gdybym zacytował kogoś ignorowanego, żeby ignorujący to przeczytał. Hihi 8)

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1111 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 15:37:09 »
Czy moderator mógłby coś zrobić z tym spamem od xanara? Zgłaszam te posty i nic. A on ciągle takie nic nie wnoszące wrzutki robi.

Jemu się nie podoba bo to Egmont wydaję  ;D

Online michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1112 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 16:38:43 »
Czy prawdę można nazwać spamem?

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1113 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 16:57:42 »
Czy moderator mógłby coś zrobić z tym spamem od Bazyliszka? Nie zgłaszam tych postów i nic. A on ciągle takie nic nie wnoszące wrzutki robi:
To, że ciągle odnoszę się do Egmontu, nie znaczy, że mam obsesję...
Zresztą - nie byłoby źle, gdyby dalej wszystko wychodziło w Gigantach. Ale już nie wychodzi, bo Egmont Polska obciął o połowę liczbę przedruków.
Egmont lubi wydawać ze środka Lavender, więc nie ma co się dziwić.
Egmont wydawał słabsze tytuły z DC w swoich seriach poza Rebirth (gdzie jest Godzina Zero?).
I weź tu kupuj Batmany które teraz Egmont wydaje, jak większość to straszne słabiaki.
Teraz ja już podejrzewam, że albo pracujesz w Egmont Polska, albo jesteś synem TK i to by już tłumaczyło wszystkie twoje posty. :)
To jak - szykuje się dodruk Thanos Rising, czy jednak Egmont nie zdąży tego zrobić przed SBM 120?
Bo tylko TM-Semic potrafił porządnie wydać Muminki, a Egmont nawet koloru żałuje. :)
Jeju ale Egmont zmaścił ten papier.
Egmont psuł tłumaczenia w WKKDC dając oczywiście najbardziej zielonego tłumacza jakiego dopiero co wtedy zatrudnił.
Takie kwiatki w drukowaniu to Egmont ciągle i ciągle robi. A wy mu ciągle i ciągle pobłażacie, przechodzicie nad tym do porządku dziennego i ciągle słyszę jaki to Egmont dobry i lepszy od wszystkich.
I wiesz, nie dodali, bo prawdopodobnie moim zdaniem, umowa z Eaglemoss zakazywała wydawania Egmontowi tytułów z Kolekcji samodzielnie.
Ale serio - Egmont nie umie dobrze wydać Strażników Galaktyki moim zdaniem.
Staruszek Logan wyszedł w 2009 i przez 5 lat Egmont tego nie wydawał. Zrobił to dopiero 5 lat po wydaniu Hachette. Pytanie czy zrobiłby to bez niego.
Ja jestem zmęczony zaś tym, że Egmont wali duble, a masa premierowego materiału ciągle leży odłogiem. I nawet nie mogę o tym napisać na forum komiksowym? :(
Ech, typowy Egmont. :) Nic nie robienie z ciągłymi błędami drukarskimi i edytorskimi, w końcu spowodowało że powstał taki błąd krytyczny...
Eaglemoss niestety zraził się do naszego rynku, po (moim zdaniem) fatalnej współpracy z Egmontem PL.
Jestem pomylony i zwariowany do kwadratu, bo na same komiksy Egmontu w 2020 roku wydałem 6179.24 zł.
;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1114 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 17:30:19 »
Podziwiam zapał w wyszukiwaniu postów.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1115 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 17:36:34 »
Miałem chwilę na głupoty, za bardzo nie musiałem szukać, znudziło mi się przy lutym, także jest jeszcze pole do popisu :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1116 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 19:52:25 »
Różnica jest taka, że ja za każdym razem odnoszę się do innej rzeczy, którą zrobił Egmont. Ty xanar przyczepiasz się do mnie osobiście, nie ważne o czym bym pisał. Czy o Batmanie, czy Tytusie, czy Sknerusie. Usiłujesz wyśmiać dowolny mój post, by pokazać jaki to jesteś zabawny. Mnie to nie rusza, ale łamiesz regulamin forum. Czemu tylko ja mam tu ostrzeżenia dostawać.

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1117 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 20:06:52 »
Ja serio nie wiem gdzie jest problem w tym, że się Bazyliszek czepia Egmontu. Niech się czepia jak ma ochotę, a kogo to boli niech go nie czyta. Ostrzeżenia powinny być za podjazdy do innych użytkowników, nie za to, że komuś nie pasuje jakieś wydawnictwo i daje temu wyraz, choćby to robił w każdym jednym poście.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1118 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 20:44:20 »
Różnica jest taka, że ja za każdym razem odnoszę się do innej rzeczy, którą zrobił Egmont. Ty xanar przyczepiasz się do mnie osobiście, nie ważne o czym bym pisał. Czy o Batmanie, czy Tytusie, czy Sknerusie. Usiłujesz wyśmiać dowolny mój post, by pokazać jaki to jesteś zabawny. Mnie to nie rusza, ale łamiesz regulamin forum. Czemu tylko ja mam tu ostrzeżenia dostawać.
Przecież nie masz żadnych ostrzeżeń.
Ja serio nie wiem gdzie jest problem w tym, że się Bazyliszek czepia Egmontu. Niech się czepia jak ma ochotę, a kogo to boli niech go nie czyta. Ostrzeżenia powinny być za podjazdy do innych użytkowników, nie za to, że komuś nie pasuje jakieś wydawnictwo i daje temu wyraz, choćby to robił w każdym jednym poście.
Ja też nie wiem gdzie jest problem, to Bazyl ma problem, że ktoś się go czepia bo on się czepia Egmontu,TK w każdym poście.

Jak komuś nie pasuje jakieś wydawnictwo i pisze to w każdym poście to nie jest to spam ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1119 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 21:05:07 »
Jak dla mnie nie jest.

Ciągłe komentowanie jakiegoś wydawnictwa mieści się w zakresie tematyki forum, CIągłe komentowanie tego, że ktoś coś ciągle komentuje już się w tym zakresie nie mieści. Więc gdybym był moderatorem wlepiał bym równo osty za to drugie :P

Cytuj
to Bazyl ma problem, że ktoś się go czepia bo on się czepia Egmontu,TK w każdym poście.
I ma rację.

Ta absurdalna nagonka na gościa trwa od początku istnienia tego forum i wypadałoby, żeby ktoś z nią w końcu zrobił porządek. Nie podoba się - dyskutuj o poruszonych kwestiach, przedstaw własne argumenty, wykaż, że jest w błędzie, jeśli ci się nie chce, lub uważasz, że nic to nie da, to ignoruj, póki nie robi podjazdów do innych użytkowników (jak to robił choćby Kapral), nie zasługuje na takie traktowanie.
« Ostatnia zmiana: Pt, 02 Kwiecień 2021, 21:13:25 wysłana przez Gieferg »

Online michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1120 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 21:13:05 »
A publicznie pomówienia odnośnie pana Kołodziejczaka, które znajdują się prawie w każdym jego poście? Rozumiem napisać raz że nie lubi się pewnej osoby. Ale pisanie ciągłe wymysłów i ubliżanie na jej temat?

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1121 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 21:14:11 »
Konkretne przykłady?

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1122 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 21:32:33 »
Jak dla mnie nie jest.

Ciągłe komentowanie jakiegoś wydawnictwa mieści się w zakresie tematyki forum, CIągłe komentowanie tego, że ktoś coś ciągle komentuje już się w tym zakresie nie mieści. Więc gdybym był moderatorem wlepiał bym równo osty za to drugie :P
I ma rację.

Ta absurdalna nagonka na gościa trwa od początku istnienia tego forum i wypadałoby, żeby ktoś z nią w końcu zrobił porządek. Nie podoba się - dyskutuj o poruszonych kwestiach, przedstaw własne argumenty, wykaż, że jest w błędzie, jeśli ci się nie chce, lub uważasz, że nic to nie da, to ignoruj, póki nie robi podjazdów do innych użytkowników (jak to robił choćby Kapral), nie zasługuje na takie traktowanie.
No to ciekawe, na innych forach jakoś inaczej do tego podchodzili, ale to na pewno tam się mylili i to ty masz racje.

Na szybko takie coś znalazłem a dugi raz nie chce mi się tego forum przeglądać.
Jeśli myślicie, że zapłaciłbym choć złotówkę, by oglądać Tomasza Kołodziejczaka, gdzie wciska on słuchaczom swój kit, to wam się chyba sufit na głowę spadł. Jeśli cytat o Musze w 2015 to prawda a nie wasz żart, to naprawdę z każdym razem TK jest coraz bardziej bezczelny.
Ale to przecież też nie problem, TK nie ma tutaj konta  ::)
Dla mnie nie ma za bardzo różnicy czy ktoś spamuje na ten czy inny temat no ale co zrobić
Ja jestem fanatykiem niestety.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1123 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 21:39:24 »
No i jaki konkretnie masz problem z tym co tu zacytowałeś?

Cytuj
ale to na pewno tam się mylili i to ty masz racje.

Happens every time.


Offline PJP

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1124 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 22:02:27 »
Jak dla mnie nie ma problemu. Bazyliszek pisze i to on odpowiada za słowa. I jeśli TK poczuje się urażony czy zniesławiony z pewnością sobie poradzi. Te wszystkie komentarze dotyczące komentowania są już nudne ;)