Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294995 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1065 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 10:06:32 »
Teraz cie bawia, a jakbys padl ich ofiara to bys pierwszy krzyczal o lewarstwie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1066 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 10:07:53 »
,,Sympatii politycznych" 😀 To juz ewidentnie sa tylko i wylacznie Twoje projekcje 😎 Nie pierwszy zreszta i na pewno nie ostatni raz 😁 Mnie one nawet w sumie bawia. Ale do realiow forum nic sensownego nie wnosza.

Moimi projekcjami nie są sytuacje, w których sugerujesz mi upojenie alkoholowe (po mojej informacji o współpracy z IPN w 2019 roku), a rok później zarzucasz mi ukrywanie tejże informacji. Mnie osobiście tak bezczelne kłamstwa i pomówienia z twojej strony nie powinny bawić (chociaż bawią), świadczą one jedynie o twojej "wiarygodności" i "poziomie" jako osoby zajmującej się krytyka komiksową w szerszym obiegu niż tylko to forum.
Nie są również moimi projekcjami zarzuty, które stawiam jednemu z moderatorów, ponieważ otrzymałem ostrzeżenie za, cytuję "Obrażanie innych użytkowników i/lub administracji", a wpis, do którego odnosi się to ostrzeżenie, może dotyczyć (i to sposób niejednoznaczny) jedynie jednego z obecnie sprawujących urząd ministra.
Dlatego chciałbym wiedzieć, czy jakikolwiek minister RP jest użytkownikiem lub administratorem na forum, bo jeśli nie, to działania moderatora mają charakter jednoznacznie stronniczy i polityczny.


« Ostatnia zmiana: Pt, 19 Marzec 2021, 10:10:45 wysłana przez turucorp »

Offline Nawimar III

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1067 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 10:12:56 »
Szekak, otrzymalem ostrzezenie, a czesc moich postow wyladowala w koszu. Nie mam zamiaru robic z tego tragedii; jade dalej. A co do Ciebie Turucorpie ja odpadam, bo to juz dla mnie zbyt pietrowa intryga.

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1068 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 10:20:51 »
Szekak, otrzymalem ostrzezenie, a czesc moich postow wyladowala w koszu. Nie mam zamiaru robic z tego tragedii; jade dalej. A co do Ciebie Turucorpie ja odpadam, bo to juz dla mnie zbyt pietrowa intryga.
Odezwał się Machiavelli  ::)
Czekałeś rok czasu żeby obrócić kota ogonem i próbować mi dowalić za "ukrywanie" współpracy z instytucją, o której to współpracy rok wcześniej napisałeś, że to majaczenia alkoholika.  To jest dopiero "piętrowa intryga", ale jeśli liczysz na pomnik we Florencji, to jeszcze musisz popracować  ::)

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1069 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 13:54:13 »
Stachel w rozmowie ze mną zdradził, że nie zamierza z tego prawa korzystać, więc dalej będzie na forum o ostrzeżeniu w 100% decydować przypadek, mianowicie to jaki moderator będzie rozpatrywał zgłoszenie.

Mateusz od teraz nie będzie przyznawał ostrzeżeń, pozostaje to całkowicie w mojej gestii.

Moment, w którym osty są przyznawane na podstawie jakiś sympatii politycznych moderatora i nieprawdziwych informacji, które on sugeruje, to przekroczenie z jego strony uprawnień i zasad obowiązujących na forum.

Może zburzę Twój światopogląd, ale ostrzeżenia przyznaję za chamstwo i offtop, a nie moje poglądy polityczne.

Nie są również moimi projekcjami zarzuty, które stawiam jednemu z moderatorów, ponieważ otrzymałem ostrzeżenie za, cytuję "Obrażanie innych użytkowników i/lub administracji", a wpis, do którego odnosi się to ostrzeżenie, może dotyczyć (i to sposób niejednoznaczny) jedynie jednego z obecnie sprawujących urząd ministra.
Dlatego chciałbym wiedzieć, czy jakikolwiek minister RP jest użytkownikiem lub administratorem na forum, bo jeśli nie, to działania moderatora mają charakter jednoznacznie stronniczy i polityczny.

Dla mnie w sposób jednoznaczny dotyczyło to użytkownika forum, który także zgłosił, że jest obrażany w tej wiadomości. Nie ma to jednak wielkiego znaczenia, bo przypominam, że w regulaminie mamy: "Na forum Użytkownikowi zakazuje się umieszczania treści sprzecznych z polskim i międzynarodowym prawem, które naruszają dobro innych osób" i nie odnosi się to tylko do użytkowników forum.

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1070 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 14:06:41 »
Dla mnie w sposób jednoznaczny dotyczyło to użytkownika forum, który także zgłosił, że jest obrażany w tej wiadomości. Nie ma to jednak wielkiego znaczenia, bo przypominam, że w regulaminie mamy: "Na forum Użytkownikowi zakazuje się umieszczania treści sprzecznych z polskim i międzynarodowym prawem, które naruszają dobro innych osób" i nie odnosi się to tylko do użytkowników forum.
Mój wpis nie zawiera treści sprzecznych z polskim i międzynarodowym prawem, ostrzeżenie otrzymałem za obrażenie użytkownika forum, co nie miało miejsca. Bardzo proszę, żeby restrykcje tego typu miały pokrycie w rzeczywistości, a nie stanowiły jedynie wynik czyichś imaginacji, bo inaczej doprowadzicie to forum do kompletnej paranoi  :-\

Offline Nawimar III

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1071 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 14:16:32 »
Ech Turucorpie; ewidentnie świetnie się bawisz przy okazji bicia tej piany ;D

Offline Uluru

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1072 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 14:31:24 »
Proszę szanowną moderację o poinformowanie mnie dlaczego mój komentarz z wątku Egmont 2021 został usunięty a kretynizmy które wypisuje użytkownik Bazyliszek od lat na temat Egmontu są na tym forum czczone niczym świętość.

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1073 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 14:37:16 »
Ech Turucorpie; ewidentnie świetnie się bawisz przy okazji bicia tej piany ;D

Ależ skąd (no dobra, może trochę), niemniej mój wpis jest jednoznacznie o kimś innym (nie mogę personalnie, bo prokuratura prowadzi obecnie z automatu dochodzenia za spersonalizowane wpisy tego typu) i nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek użytkownikiem tego forum. Trzymajmy się pewnych zasad, a ostrzeżenia i bany niech będą przydzielane w oparciu o racjonalne podstawy, a nie wyimaginowane impresje któregoś z użytkowników forum :(

Offline Gazza

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1074 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 14:38:00 »
Również przyłączam się do pytania o zasadność skasowania mojego posta z tematu Egmont 2021.

Offline OokamiG

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1075 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 15:05:24 »
Mój post także został usunięty. Czy moderacja ma dowód, że przypuszczalna sytuacja przedstawiona przez mnie w kontekście posta Bazyliszka nie miała miejsca?

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1076 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 15:18:25 »
@Uluru @Gazza @OokamiG Nic nie wnoszą do tematu o Egmoncie. To że dla Was jakieś wady komiksu są nieistotne, nie oznacza, że musicie atakować osobę, której to przeszkadza. A jak coś łamie regulamin to zgłaszacie post do moderacji zamiast go komentować.

Offline Uluru

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1077 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 15:29:56 »
Wielokrotnie użytkownik Bazyliszek był przeze mnie zgłaszany za jawny trolling i szerzenie nieprawdziwych informacji. Nie zostały wobec niego wyciągnięte ŻADNE konsekwencje. Proszę o wytłumaczenie dlaczego administracja dopuszcza do takich praktyk na forum.

Offline OokamiG

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1078 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 15:32:59 »
Ja w moim poście nie widzę żadnego ataku personalnego wymierzonego w Bazyliszka. Możesz zacytować fragment gdzie go atakuję?

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1079 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 15:38:48 »
Dajcie sobie może wszyscy na wstrzymanie, co?