Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294711 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1035 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 11:19:53 »
Uważam, że zamykanie tematu nikomu nie służy. Nie traktujcie nas jak dzieci, którzy nie potrafią korzystać z internetu, obracać się w świecie słowa. Skoro są moderatorzy, to niech dają ostrzeżenia, a później bany, taka jest formuła forum ... tego bym sobie życzył, że można pogadać o wszystkim i o niczym. Za chwilę przejdziemy do tego, że pojawią się zakazane tematy, słowa itp. itp. nie tędy droga. Zdaje się, że po to był wybór nowego moda, bo było więcej pracy na forum, gdy będzie trzeba do wybierzcie kolejnego moda, a nie udawajcie, że pewnych rzeczy nie ma, czy nie istnieją. Spiny i obrażanie się będzie, czy to temat polityczny, czy komiksowy. Twierdzenie, że usuwamy sposobności do hejtu jest drogą na skróty - usuwajcie ludzi z forum, gdy na to zasłużą, po to moderacja ma bany, a nie zabieranie innym głosu, bo część się nie potrafi czasem zachować. Jestem przeciwko stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej jak w przedszkolu.

Offline Gazza

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1036 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 11:31:19 »
 :D

Swoją drogą - reżim jakiś niepotrzebny zapanował na forum. Skasowania postów o Stelmachu w temacie youtubowym to kolejne przegięcie moderacji. Można dawać ostrzeżenia moderatorowi? ;)

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1037 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 12:53:13 »
Co tu się właśnie zadziało? :O

Offline Chmurny

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1038 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 13:06:36 »
Co tu się właśnie zadziało? :O
Ziszcza się Nowy Ład  :P

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1039 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 13:12:07 »
Ziszcza się Nowy Ład  :P

Ale znikające posty? Wcześniej przynajmniej lądowały w koszu.
Tak zupełnie obiektywnie, obawiam się, że to prosta droga do masowej migracji z forum  ::)

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1040 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 13:16:08 »
Apelowałem, żebyście kontynuowali dyskusję na PW. Posty na ten temat będą usuwane tak jak inne niemające nic wspólnego z tym wątkiem.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1041 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 13:28:29 »
Apelowałem, żebyście kontynuowali dyskusję na PW. Posty na ten temat będą usuwane tak jak inne niemające nic wspólnego z tym wątkiem.

Przecież tu się odbywała kulturalna rozmowa o niuansach związanych bezpośrednio z forum i jego użytkownikami  ::)
@Mateusz, z całym szacunkiem, ale chyba cię bardzo poniosło  ::)

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1042 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 13:41:43 »
Tematem tego wątku nie są użytkownicy i ich perypetie. Temat służy do dyskutowania o funkcjonowaniu forum.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1043 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 13:46:41 »
Tematem tego wątku nie są użytkownicy i ich perypetie. Temat służy do dyskutowania o funkcjonowaniu forum.
Do tej pory forum funkcjonowało m.in. w oparciu o zasadę, że tematy usuwane przez moderację lądowały w koszu, lecz nadal były ogólnodostępne dla zalogowanych użytkowników (chyba, że ktoś poprosił i uzasadnił ich usunięcie również stamtąd). Usuwając posty i wątki całkowicie, zmieniasz zasady działania forum. To chyba jest element jak najbardziej na temat i zgodny z wątkiem?

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1044 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 13:51:27 »
Wczoraj sam prosiłeś o całkowite usunięcie swoich danych w poście innego użytkownika, a dzisiaj chcesz, żeby zostały takie dane o kimś innym?
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1045 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 13:53:48 »
 ;D A od kiedy wy się tak słuchacie użytkowników ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1046 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 13:58:17 »
Wczoraj sam prosiłeś o całkowite usunięcie swoich danych w poście innego użytkownika, a dzisiaj chcesz, żeby zostały takie dane o kimś innym?

Czy ja prosiłem o usunięcie moich danych?
W kwestii mojej tożsamości nie podjąłeś żadnych poważnych działań, więc nie bądź hipokrytą.
Poprosiłem o usunięcie (i zabezpieczenie) postów podpadających o znieważenie na podst. paragrafu z Kodeksu Karnego.
Zacznij czytać co usuwasz i korespondencję, którą prowadzisz na PW.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1047 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 14:07:42 »
Czy ja prosiłem o usunięcie moich danych?
W kwestii mojej tożsamości nie podjąłeś żadnych poważnych działań, więc nie bądź hipokrytą.
Poprosiłem o usunięcie (i zabezpieczenie) postów podpadających o znieważenie na podst. paragrafu z Kodeksu Karnego.
Zacznij czytać co usuwasz i korespondencję, którą prowadzisz na PW.

Przypomnij sobie notkę, którą napisałeś wczoraj zgłaszając post. Z tego samego powodu dzisiaj całkowicie usunięte zostały posty dotyczące innego użytkownika.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1048 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 14:13:41 »
Przypomnij sobie notkę, którą napisałeś wczoraj zgłaszając post. Z tego samego powodu dzisiaj całkowicie usunięte zostały posty dotyczące innego użytkownika.
Masz świadomość, że notki przy zgłoszeniach posiadają poważne ograniczenia ilości znaków?
Poprosiłem o usunięcie, ani słowem nie wspomniałem o mojej tożsamości, więc nie imputuj mi tu proszę rzeczy, które nie miały miejsca, bo to nie tylko brzydko i niepoważnie, ale w dodatku podważa Twoją wiarygodność jako moderatora.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1049 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 14:26:54 »
Faktycznie wyraziłem się nieprecyzyjnie i użyłem skrótowo "danych" w kontekście usunięcia "posta z danymi". To samo nastąpiło również dzisiaj w przypadku innego użytkownika.
« Ostatnia zmiana: Cz, 18 Marzec 2021, 14:29:41 wysłana przez Mateusz »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami