Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 298495 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1005 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 18:39:59 »
"Ignoruj" działa tak, że w zasadzie bardziej nadaje się na przypominajkę "Tego gościa miałem nie czytać", ale w żaden sposób nie sprawia, że nie możesz tego robić.

Offline Toranga

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1006 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 18:48:04 »
Co do wątku z komiksami prasowymi, to można by przyjąć, że wolno tam umieszczać tylko obrazy. Ale jak dla mnie ten wątek jest zbędny. Raz, że pojawia się tam przerzucanie się rysunkami różnych opcji, dwa, że są tam umieszczane rysunki bez zgody ich autorów (i płacenia im za publikację), co na dłuższą metę uważam za co najmniej nieeleganckie. Kto ma ochotę oglądać takie rysunki, to może je sobie czytać w prasie albo na jakichś grupach facebookowych.

W temacie przerzucania się różnych opcji.
Wątek ma 19 stron. Nie licząc dwóch ostatnich stron przeważającą większość postów z "obrazami" wrzucił Leyek, z czego większość była polityczna i lewoskrętna.
Poza tym Leyek wrzucał sporo Toma Gaulda - Szacun!
A LordDisneyLand sporo niezłych apolitcznych - Dzięki!

Wrzutki z prawej strony zaczęły się pojawiać na dwóch ostatnich stronach (na poprzednich kilkunastu była może jedna).

Co do samego wątku, to zamknięcie go nie jest złym pomysłem, choć lepszym był by całkowity zakaz rysunków politycznych.
Chętnie poczytałbym więcej rzeczy od LordDisneyLand i Leyka (z zastrzeżeniem powyżej).

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1007 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 19:11:45 »
Co do samego wątku, to zamknięcie go nie jest złym pomysłem, choć lepszym był by całkowity zakaz rysunków politycznych.

Oczyma wyobraźni właśnie ujrzałem 30 stron gównoburzy w celu ustalenie definicji „rysunku politycznego”.
Przecież dla was nawet kółko i krzyżyk jest „polityczne”.  ::)

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1008 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 19:23:42 »
choć lepszym był by całkowity zakaz rysunków politycznych.

A najlepszym byłoby powstrzymanie parcia żeby każdy obrazek koniecznie komentować. Której to sytuacji przykładem był Twoj post. Wiec zamiast narzekać na dymy w wątku, po prostu ich nie twórz.

Chcecie sobie polemizować - wysyłajcie rysunki, nie komentujcie. I nie będzie gównoburz. Proste.

Offline Leyek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1009 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 19:45:44 »
Wrzutki z prawej strony zaczęły się pojawiać na dwóch ostatnich stronach (na poprzednich kilkunastu była może jedna).

Nie mam czasu teraz więcej pisać, ale tu jest najistotniejsze. Wątek wisi sobie sporo czasu, było sporo fajnych wrzutek, a dymy zaczęły się od właśnie 2-3 stron wstecz jak pewni bojownicy zaczęli komentować coraz ostrzej szukając zwady.

I drugie istotne - duży problem jest taki, że niektórym wszystko kojarzy się z polityką, sprawy nadużyć kościelnych, przekręty osób na świeczniku, nietolerancja itd. to są przecież sprawy społeczne, dotyczą całego społeczeństwa. Tyle, że niektórzy dali sobie nie wiem wmówić, że to polityka, a tym to już się lepiej nie interesować. Ew. tak przyjmują sami z siebie, bo tak wygodniej.

Offline Toranga

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1010 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 20:03:06 »
Oczyma wyobraźni właśnie ujrzałem 30 stron gównoburzy w celu ustalenie definicji „rysunku politycznego”.
Przecież dla was nawet kółko i krzyżyk jest „polityczne”.  ::)

Ale przecież na tym forum nie ma demokracji tylko dyktatura admina i moda.
Oni by zadecydowali.

Offline Leyek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1011 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 23:32:15 »
Wątek ma 19 stron. Nie licząc dwóch ostatnich stron przeważającą większość postów z "obrazami" wrzucił Leyek, z czego większość była polityczna i lewoskrętna.

Z polskich większość co wrzucałem to: Koza, Raczkowski, Andrzej Milewski, Skarżycki/Leśniak, trochę Świdzińskiego. Wskaż mi lepszych obecnie rodzimych rysowników tworzących dla prasy, bo ja poza Mleczką (sporadycznie coś wrzucałem) i Sawką nie znam. Lewoskrętność itd. to już tylko Twój wymysł. Co do polityczności odniosłem się we wcześniejszym poście. Do tego parę celnych Patryka Sroczyńskiego.

Z mojej strony tyle, kończę, bo nabieram podejrzeń, że to wszystko Twoja taktyka, wytrącić mnie z równowagi i prześcignąć w "kadrowym" konkursie :P


Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1012 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 10:49:55 »
Proponuję dodać do regulaminu zakaz publicznego domagania się wyjaśnień za co otrzymało się ostrzeżenie. Ostatnio, wraz z rosnącą liczbą ostrzeżeń, rośnie też liczba obrażonych księżniczek, które przyłażą do tematu SUGESTIE NA TEMAT FORUM i płaczą, że dostali niesprawiedliwe ostrzeżenie.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1013 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 13:47:15 »
Apasz i turucorp, jak chcecie, to dogadujcie się dalej na PW. Proszę nie prowadzić tutaj dalszej dyskusji na ten temat, posty będą usuwane.

Temat "Komiks/rysunek prasowy" został zamknięty i ląduje w koszu. Proszę nie otwierać następnych tego typu wątków.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1014 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 14:14:28 »
Czemu posty zostaly pousuwane z kosza? Apasz wparowal na forum, prowokowal, obrazal na tyle, ze posty nawet do kosza sie nie nadawaly i nawet ostrzezenia nie dostal w czasach kiedy ostrzezenia leca doslownie za wszystko?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline muaddib

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1015 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 14:24:51 »
Temat "Komiks/rysunek prasowy" został zamknięty i ląduje w koszu. Proszę nie otwierać następnych tego typu wątków.
Jeden z moich ulubionych tematów na tym forum.... Szkoda :(

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1016 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 14:38:36 »


Temat "Komiks/rysunek prasowy" został zamknięty i ląduje w koszu. Proszę nie otwierać następnych tego typu wątków.

Dziękuję.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1017 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 14:47:40 »
Wnoszę o przywrócenie tematu, nie może być tak, że na forum komiksowym wątek o komiksach prasowych jest usuwany dlatego, że taki apasz nie potrafi się w nim zachować i się spina.

Wnoszę też o to, by Mateusz nie mieszał się do moderowania, bo nie po to wybrany jest moderator, by Mateusz moderował to w starym stylu, gdy nie karał za nic, a nowy moderuje w nowym, przez co dochodzi do sytuacji gdy za stwierdzenie, że ktoś jest niemądry dostaje się ostrzeżenie bo trafiło się na stachela, a za stwierdzenie, że ktoś jest idiotą nie dostaje się nic, bo trafiło się akurat na Mateusza. To jest paranoja.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1018 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 14:57:35 »
W temacie pojawiały się niemal wyłącznie rysunki nacechowane politycznie, czym wywoływał skrajne emocje oraz był kością niezgody - jak każdy poprzedni temat polityczny - i właśnie dlatego został usunięty. Moderator ma wgląd do wszystkich zgłoszeń i może reagować niezależnie ode mnie.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1019 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 15:01:49 »
Jeśli wątki na forum są kasowane z powodu trolli a nie trolle są banowani, to zaczyna być coś mocno nie halo.  Za moment wycinać wątki o komiksach, bo jakieś tytuły wzbudzały kontrowersje. Chyba nie tędy droga.