Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 295055 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline srogin

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #990 dnia: Nd, 14 Marzec 2021, 22:00:00 »
Czy tylko mi zniknęła lista działów na stronie głównej? Wyświetla mi się tylko lista ostatnich wiadomości.

Offline misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #991 dnia: Nd, 14 Marzec 2021, 22:41:27 »
Najprawdopodobniej nacisnąłeś przycisk zwijania całej sekcji prawym górnym rogu

Offline srogin

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #992 dnia: Nd, 14 Marzec 2021, 22:50:08 »
Dziękuję :)

Online gashu

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #993 dnia: Pn, 15 Marzec 2021, 11:36:39 »
Czy ktoś może mnie oświecić i wytłumaczyć do czego służy przycisk "Zapisane" dostępny przy każdym poście. Jak sobie w niego klikam to forum wywala mi taki oto komunikat:

"Twój adres IP jest pokazywany jedynie Tobie i moderatorom. Pamiętaj że ta informacja nie identyfikuje jednoznacznie ludzi, ponieważ adresy IP zwykle się zmieniają okresowo

Nie możesz sprawdzić adresów IP innych członków, a oni twojego."

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #994 dnia: Pn, 15 Marzec 2021, 15:54:45 »
Komunikat ten informuje, że adres IP autora wiadomości został zapisany. Sam adres jest już widoczny tylko dla administratorów
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #995 dnia: Pn, 15 Marzec 2021, 18:48:07 »
Jeżeli temat o komiksie-rysunku prasowym posłużył do wyciszenia @Szekaka to był to dobry temat. :)

lol nawet nie wiedziałem o istnieniu takiego wątku. Tytuł mnie nie zaciekawił, więc nawet nigdy tam nie zajrzałem. Ale widzę, że z braku wątku nt. polityki, ludzie zaczęli go wykorzystywać do szerzenia politycznej propagandy. A właściwie to, z tego co widzę, Leyek do lewackiej propagandy. Wprawdzie każdy temat, który posłużył do wyciszenia szekaka to dobry temat, ale wobec tego proponuję go zamknąć. Jak nie chcecie tu dyskusji politycznych i światopoglądowych, to bądźcie konsekwentni. Niezależnie od tego, czy treści przekazywane są pismem pisanym, czy pismem obrazkowym.

Online gashu

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #996 dnia: Pn, 15 Marzec 2021, 18:53:11 »
Proponuję dodatkowo zamknąć wątek "Rap" w dziale "Muzyka", gdyż promowane są w nim gangsterka i przestępczy tryb życia.  >:(

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #997 dnia: Pn, 15 Marzec 2021, 21:18:10 »
Proponuję dodatkowo zamknąć wątek "Rap" w dziale "Muzyka", gdyż promowane są w nim gangsterka i przestępczy tryb życia.  >:(

Bardzo dobry pomysł! Wprawdzie należałoby zamknąć nie z powodu gangsterki, tylko z takiego powodu, że rap to antymuzyka, ale to szczegół :)

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #998 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 07:16:47 »
... z takiego powodu, że rap to antymuzyka, ale to szczegół :)
tia, w dodatku nie potrafią grać na instrumentach, tylko samplują cudze utwory  ::)

Offline chch

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #999 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 11:30:08 »
Wiesz, że wystarczy zgłoś do moderatora za pomocą odpowiedniego przycisku? Po co robić gówno burzę w kolejnym temacie.
Gdyby to było takie proste, to mielibyśmy temat poświęcony polityce (i coś tam jeszcze poleciało po drodze, nie pamiętam już tytułu).
Skoro niektórzy użytkownicy nie potrafią się powstrzymać i każdy ich post jest deklaracją polityczną to lepiej taki dział zamknąć. Alternatywą byłoby zbanowanie użytkowników piszących o polityce na forum komiksowym, ale to by oznaczało, że zostałoby tu kilka osób, więc lepiej IMO zamknąć ten temat.

Offline Dracos

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1000 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 12:08:05 »
Lepszy chyba by był dział polityka, tam rzeczy typu rysunki prasowe, tematy typu superhero a poprawność polityczna mogłyby lądować ,a niektóre osoby by mogły sobie popisać na tematy które ewidentnie je interesują. Chociaż może lepszy byłby po prostu temat "flames" bo jak ktoś zauważył Kaprala nie ma, ale niektórzy chyba mocno tęsknią i nie mogą się powstrzymać od przerzucania się argumentami w taki sposób żeby sprowokować reakcję i wywołać awanturę.

Offline Koalar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1001 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 12:24:15 »
Zdecydowane nie dla osobnego działu polityczno-światopoglądowego. Już taki był i jak ktoś słusznie zauważył, zmieniał się zawsze w ściek. Taki temat nie służy dyskusji, ale antagonizowaniu, obrażaniu i wylewaniu swoich frustracji. Prowadzi do konfliktów i banów. To jest forum komiksowe i nie ma potrzeby, żeby osoby o wspólnej pasji komiksowej dyskutowały (a raczej kłóciły się) na tematy polityczne itp. Jeśli takie wątki poboczne gdzieś się pojawiają, to powinny być szybko przerywane przez moderatora, a osoby, które często je podejmują, powinny być odpowiednio przywoływane do porządku. Oczywiście jest pole do dyskusji, jeśli komiks związany jest z polityką czy wątkami światopoglądowymi.

Co do wątku z komiksami prasowymi, to można by przyjąć, że wolno tam umieszczać tylko obrazy. Ale jak dla mnie ten wątek jest zbędny. Raz, że pojawia się tam przerzucanie się rysunkami różnych opcji, dwa, że są tam umieszczane rysunki bez zgody ich autorów (i płacenia im za publikację), co na dłuższą metę uważam za co najmniej nieeleganckie. Kto ma ochotę oglądać takie rysunki, to może je sobie czytać w prasie albo na jakichś grupach facebookowych.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1002 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 17:07:44 »
Jeżeli temat o komiksie-rysunku prasowym posłużył do wyciszenia @Szekaka to był to dobry temat. :) Przynajmniej nie będzie mógł dalej zwalać swoich skandalicznych postów i "psucia forum" jak zwykle na mnie, bo ja tam nie zaglądałem.
Bardziej do wyciszenia szekaka posłużył obecny temat, bo dostałem 30% za obrazenie uzytkownika, to jest nazwanie "pawła" "pawełkiem"... przynajmniej tak domniemuje, bo moderator mimo zachęcania by wyjaśniać wszystko na priv do wyjaśniania czegokolwiek nie jest chętny, więc mogę jedynie się domyślać.


A co do meritum tematu - jakiś czas temu sugerowałem w tym wątku...
Moja sugestia by poprawic forum jest taka by nie lataly za wszystko idiotyczne ostrzezenia.
Chwile temu dostałem 30% osta za nazwanie użytkownika forum pawełkiem. Ktoś inny wysmarował post o tresci "nie zesraj się", ot tak, po prostu i żadnego ostrzeżenia nie dostał. Więc kolejny raz apeluję do moderacji by choc troszke konsekwencji i logiki było w jej działaniach. Losowe osty z kosmosu są demoralizujące i wprowadzają niepotrzebny chaos i emocje, a przeciez niepotrzebnych emocji stachel tak bardzo chcial unikac nie chcac zalozyc dedykowanego tematu gdzie mozna by sie bylo odwolywac od jego absurdalnych ostrzezen.

No i ponawiam pytanie ktore zostalo z niewiadomych przyczyn przez stachela usuniete bez podania odpowiedzi, a odnosi sie bezposrednio do funkcjonowania forum.
Cytat: Pawel.M
Coś napisałeś szekaczku? Przykro mi, że nie przeczytam kolejnego wykwitu twego rozumku, ale dostałeś ignora.
Cytat: Pawel.M
Szekaka oczywiście znowu raportuję
Jak użytkownik który dał mi ignora może czytać moje posty i je raportować? Poproszę o wyjaśnienie. :)

« Ostatnia zmiana: Wt, 16 Marzec 2021, 17:09:54 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1003 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 18:07:12 »
Do pokazania postów ignorowanych ludzi służy przycisk 'pokaż post', który wyświetla się w miejscu postu.

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1004 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 18:29:39 »
Do pokazania postów ignorowanych ludzi służy przycisk 'pokaż post', który wyświetla się w miejscu postu.
W sensie "ignoruj, ale tylko troszeczkę"? Heh, dobre, prawie jak "paliłem, ale się nie zaciągałem".