Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294877 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #960 dnia: Cz, 11 Marzec 2021, 19:45:00 »
Chciałbym tylko zauważyć, że jeżeli z wątku poleciały wszystkie teksty odnoszące się do obecnej rzeczywistości politycznej to tym samym powinny automatycznie lądować w koszu wszystkie rysunkowe komentarze do tejże rzeczywistości.
Inaczej mamy do czynienia z tą samą dyskusją tylko przy użyciu innej formy wyrazu.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Toranga

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #961 dnia: Cz, 11 Marzec 2021, 20:10:41 »
Chyba faktycznie najlepszym sposobem byłoby założenie tematu politycznego, gdzie mod / admin mógłby wszystkie tego typu dyskusje nie dotyczące komiksów wrzucać.
Kto ma potrzebę będzie mógł dyskutować, a tematy komiksowe nie będą zaśmiecane.

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #962 dnia: Cz, 11 Marzec 2021, 22:11:46 »
Chciałbym tylko zauważyć, że jeżeli z wątku poleciały wszystkie teksty odnoszące się do obecnej rzeczywistości politycznej to tym samym powinny automatycznie lądować w koszu wszystkie rysunkowe komentarze do tejże rzeczywistości.
Inaczej mamy do czynienia z tą samą dyskusją tylko przy użyciu innej formy wyrazu.

Poleciało w całości, bo nie miałem siły wybierać tych bardziej merytorycznych wypowiedzi z ściany offtopu. Osoby, które przegięły zostały nagrodzone ostrzeżeniami. Dla mnie zaś wniosek, że dyskusje polityczne niestety muszę gasić w zarodku, bo zamieniają się w bagno, którego nikt nie chce czytać poza tymi kilkoma osobami, które czynnie się w tym bagnie kopią.

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #963 dnia: Cz, 11 Marzec 2021, 22:26:29 »
stachel
A możesz odpowiedzieć na moje pytanie - dlaczego przez cztery dni "hodowałeś" awanturę i przyzwalałeś na obrażanie rozmówców mimo raportów?

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #964 dnia: Cz, 11 Marzec 2021, 23:11:04 »
Na nic nie przyzwalałem, bo po prostu nie miałem czasu zająć się tymi zgłoszeniami. Każdy z moderatorów tutaj reaguje na tyle, na ile ma czas, co nie upoważnia nikogo to wdawania się w pyskówki w wątkach, bo post czeka nawet kilka dni na moderację.

Offline Leyek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #965 dnia: Cz, 11 Marzec 2021, 23:58:36 »
Chciałbym tylko zauważyć, że jeżeli z wątku poleciały wszystkie teksty odnoszące się do obecnej rzeczywistości politycznej to tym samym powinny automatycznie lądować w koszu wszystkie rysunkowe komentarze do tejże rzeczywistości.
Inaczej mamy do czynienia z tą samą dyskusją tylko przy użyciu innej formy wyrazu.

W koszu powinny też lądować wszystkie posty o:*
-
-
-

* tutaj każdy może sobie wstawić wedle uznania, jako przykład można dać:
- Ms. Marvel - promowanie islamu i lewactwa (w sumie większość Marveli współczesnych powinna lecieć)
- Do Adolfów - już sam tytuł wystarczy
- Ciemności Smalandii - homopropaganda
i tak można ciągnąć, w sumie jak się ktoś postara to i w Smerfach nie wspominając o Asterixie czy Tytusie znajdzie "rysunkowe komentarze do rzeczywistości"

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #966 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 00:11:21 »
[USUNIĘTO PRZEZ MODERATORA]

Na nic nie przyzwalałem, bo po prostu nie miałem czasu zająć się tymi zgłoszeniami. Każdy z moderatorów tutaj reaguje na tyle, na ile ma czas, co nie upoważnia nikogo to wdawania się w pyskówki w wątkach, bo post czeka nawet kilka dni na moderację.
Po 1. Jeśli cztery dni to za mało na reakcję, to najwyraźniej potrzebny jest jeszcze jeden moderator. Wybacz, ale dla mnie racjonalne jest oczekiwanie reakcji w ciągu doby.
Po 2. Bywałeś w tzw. międzyczasie na forum - wiem, bo sprawdziłem.
« Ostatnia zmiana: Pt, 12 Marzec 2021, 11:26:00 wysłana przez stachel »

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #967 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 00:12:49 »
@Leyek - normalnie nie zaglądam do działu komiksów polskich z racji tego, że ten temat mnie nie interesuje.
Po przejrzeniu dyskusji, która trafiła do kosza zajrzałem do wątku "prasowego" i przyznam, że się zdziwiłem.
W żadnym innym wątku takie treści by nie przeszły tylko z miejsca trafiłyby na śmietnik.
Także wydaje mi się, że Twoje założenie jest cokolwiek przerysowane.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #968 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 01:11:59 »
Tak długo jak to będzie dyskusja, a nie obrzucanie się inwektywami wątki będą zostawać. W przeciwnym przypadku będą lecieć raczej w całości do kosza, bo nie jest możliwym pociąć tego tak, aby zachować jakikolwiek sens dla osób czytających to później.

@Pawel.M Zgadzam się z Tobą, ale innych kandydatów, którzy zostali zaakceptowani przez Administrację, nie było. Zaglądam tak często jak mogę, ale są takie dni, gdzie tylko czytam mobilnie interesujące mnie wątki i nie mam tam możliwości moderacji.

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #969 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 01:39:22 »
@Leyek - normalnie nie zaglądam do działu komiksów polskich z racji tego, że ten temat mnie nie interesuje.
Po przejrzeniu dyskusji, która trafiła do kosza zajrzałem do wątku "prasowego" i przyznam, że się zdziwiłem.
Tak gwoli ścisłości, watek "prasowy" nie znajduje się w dziale "komiksy polskie" i nie są tam prezentowane tylko krajowe rzeczy.
O dziwo, bardzo sporadycznie pojawiają się tam produkcje np. znad Sekwany, które mogłyby ciekawie przesunąć środek ciężkości dyskusji.

Offline Toranga

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #970 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 02:51:57 »
Tak długo jak to będzie dyskusja, a nie obrzucanie się inwektywami wątki będą zostawać. W przeciwnym przypadku będą lecieć raczej w całości do kosza, bo nie jest możliwym pociąć tego tak, aby zachować jakikolwiek sens dla osób czytających to później.

Czyli można powiedzieć, że całość wątku z Komiksu prasowego poleciała przez trolling Szekaka i przez to, że Paweł.M dał się sprowokować.

@turucorp
Zdecydowanie szersze spektrum pojawiających się materiałów uatrakcyjniło by wątek i pewnie też zmieniło tematy dyskusji.
No ale wrzucają osoby, które mają ochotę i taki materiał, jaki im się podoba. A zbyt wielu aktywnie wrzucających użytkowników nie ma.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #971 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 08:47:42 »
Tak gwoli ścisłości, watek "prasowy" nie znajduje się w dziale "komiksy polskie" i nie są tam prezentowane tylko krajowe rzeczy.

Popieprzyły mi się działy, ale morał pozostaje. Wczoraj zajrzałem pierwszy raz do tego wątku i było zdziwienie.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #972 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 11:03:58 »
Najprościej byłoby po prostu wyeliminować źródło problemu. Szekak nie potrafi napisać zdania bez wyrażenia pogardy - czy to do jakiegoś użytkownika forum, czy tak po prostu, do przeciętnego Kowalskiego. Przyjmuje to formę mniej lub bardziej chamską, ale on po prostu wylewa z siebie jad przy każdej wypowiedzi. I nie jest to jedynie moja opinia. Myślę że wreszcie czas zastosować narzędzie w postaci bana permanentego. Zapewniam, że zaletą takiego rozwiązania będzie również prewencja.

Offline burberry

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #973 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 11:12:57 »
Pytanie: w jaki sposób najlepiej dodawać zdjęcia?

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #974 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 11:16:38 »
Twój komiks jest lepszy niż mój