Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294796 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #930 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 21:43:47 »
Ja mysle ze ty generujesz niepotrzebne emocje swoimi absurdalnymi dzialaniami. Moja sugestia by poprawic forum jest taka by nie lataly za wszystko idiotyczne ostrzezenia.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Midar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #931 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 21:45:33 »
Czemu na priv? To Forum staje się polem coraz mniej zrozumiałych decyzji w banowaniu. Forum nie jest Twoim prywatnym poletkiem i jak uczestnicy chcą sobie poczytać punkt widzenia strony represjonowanej, to powinno im się to umożliwić.
Widzę, że arbitralnie trafiają pod obserwacje osoby, które od początku wiele wnosiły do tego forum. Niektóre moim zdaniem całkiem niesłusznie i chciałbym, aby miały możliwość wypowiedzenia się i przedstawienia swoich racji. Należy okazywać forumowiczom chociaż odrobinę szacunku, a nie ich piętnować, bez prawa do przedstawienia swoich racji na Forum. Już wcześniej nie do końca zgadzałem się z moderacją, ale teraz to jakiś kabaret.
Jak napisał słusznie PawełM., przy takiej moderacji, niedługo mało kto tu zostanie. Chyba komuś tutaj poczucie misji przegrzało komórki.
« Ostatnia zmiana: Nd, 21 Luty 2021, 22:12:09 wysłana przez Midar »

Offline PJP

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #932 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 21:58:01 »
Mnie osobiście cieszy wkroczenie moderatora, bo szczerze mówiąc nie widziałem żadnej wartości w tym, że jakiś temat stał się kolejnym offtopem czy dyskusją na tematy matrymonialne czy inne użytkownika forum ;)
Może się starzeję, ale nudzą i męczą mnie takie pierdoły, bo później ciężko coś znaleźć w tym strumieniu świadomości...

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #933 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 22:22:32 »
Jezeli mowisz m.in. o temacie bazyla, to dyskusja na temat tego, ze bazylowi szkoda kasy na kobite bo woli miec na komiksy toczyla sie w temacie kolekcji bazyla, wiec ciezko to uznac za off top. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Kadet

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #934 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 23:21:42 »
Moim zdaniem jest to jak najbardziej off-top, bo temat jest o kolekcji Bazyliszka, czyli o jego komiksach, a nie o jego życiu prywatnym czy sprawach damsko-męskich. Co wnosi roztrząsanie sprawy dziewczyny Bazyliszka do dyskusji o komiksach?
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline PJP

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #935 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 23:25:05 »
Dobrze wiemy, że zazwyczaj pasje i kobiety nie idą w parze 8)

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #936 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 23:26:51 »
Moim zdaniem jest to jak najbardziej off-top, bo temat jest o kolekcji Bazyliszka, czyli o jego komiksach, a nie o jego życiu prywatnym czy sprawach damsko-męskich. Co wnosi roztrząsanie sprawy dziewczyny Bazyliszka do dyskusji o komiksach?
A no to, że kupił komiksy w promce walentynkowej i padło pytanie czy dostał je od laski na walentynki, na które po prostu padły odpowiedzi z informacjami którymi sam bazyl się dzielił.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #937 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 23:38:49 »
Cytuj
Dobrze wiemy, że zazwyczaj pasje i kobiety nie idą w parze

  Chyba, że kogoś pasją są kobiety, ale to dosyć drogie hobby będzie.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #938 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 23:51:38 »
Zakaz zakładania luźniejszych tematów do pogadania okołokomiksowego i okołoforumowego z możliwością wrzucania żartów to moim zdaniem zły krok dla tego forum. Tu zawsze był luz i było na ogół ok.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #939 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 19:26:49 »
Kolejna sugestia by forum nie przypominalo cyrku - jakas minimalna konsekwencja i logika w karaniu. Ja dostalem ostrzezenie za stwierdzenie faktu, ze bazylowi szkoda kasy na kobite, a koles ktory ni stad ni zowad powiedzial zebym sie nie zesral nie dostal. To ja juz woialem jak moda nie bylo. wnosze o reasumpcje, dajmy bazylowi moda, gorzej nie bedzie.
« Ostatnia zmiana: Pn, 22 Luty 2021, 19:40:00 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Midar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #940 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 21:31:58 »
Za to śmieszniej.

Offline gashu

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #941 dnia: Wt, 23 Luty 2021, 14:53:18 »
Za krytykę komiksowych kolekcji - ostrzeżenie!
Za chwalenie Egmontu - dożywotni ban!

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #942 dnia: Wt, 23 Luty 2021, 15:37:06 »
A ja dla odmiany pochwalę nowego moderatora. Od razu przyjemniej się czyta to forum. Mam zatem sugestię, aby kontynuował dobrą robotę i pozostał przy swoim również w tym temacie:

Jeżeli ktoś uważa, że ostrzeżenie dostał niesłusznie proszę się odwołać do Administracji. Ten wątek ma służyć sugestiom, co poprawić w działaniu forum, a nie Waszemu chwaleniu się/żaleniu, że dostaliście ostrzeżenie. Kolejne tego typu wiadomości będą lądować w koszu.

Pokwękają coś o wolności słowa, fochny się poobrażają i pokasują konta, ale wartość dodana będzie taka, że szybko zostaną zastąpione merytorycznymi dyskutantami, bo po prostu ludzie będą musieli się dostosować. Jakość dyskusji zostanie podniesiona, a przecież o to powinno chodzić na forum.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #943 dnia: Wt, 23 Luty 2021, 15:38:43 »
Ale to co, znaczy, że też skasujesz konto  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #944 dnia: Wt, 23 Luty 2021, 23:39:12 »
Sugestie nt forum byście podrzucali a nie ciągły spam w wątku.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".