Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 298281 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Cypher

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #840 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 12:51:29 »
Masz, jak każdy, część poglądów prawicowych, część lewicowych. Zwyczajnie nie lubisz dyskusji światopoglądowych. Co jest zrozumiałe. Niemniej jednak na każdym forum są wydzielane miejsca na tematy luźne.
No co ty nie powiesz. Bo np. na większości anglojęzycznych for na tematy polityczne i związane z religią jest prohibicja.
I za ataki personalne jest zwykle szybki ban ... u nas pierwsze post wisi pięć godzin, a póżniej ląduje w koszu.


sum41

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #841 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 13:55:14 »
Masz, jak każdy, część poglądów prawicowych, część lewicowych. Zwyczajnie nie lubisz dyskusji światopoglądowych. Co jest zrozumiałe. Niemniej jednak na każdym forum są wydzielane miejsca na tematy luźne.

Tylko tam temat byl zamykany/usowany takze...

Offline michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #842 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 14:36:50 »
Przepraszam też że moje "głupoty o majtach"
Nie nazwałbym tego głupotami, bo dały początek nawet krótkiej dyskusji.

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #843 dnia: Wt, 16 Luty 2021, 20:36:58 »
widzenie wszędzie lewactwa
Czyli to prawica domagała się zwolnienia Giny?

Masz, jak każdy, część poglądów prawicowych, część lewicowych. Zwyczajnie nie lubisz dyskusji światopoglądowych. Co jest zrozumiałe. Niemniej jednak na każdym forum są wydzielane miejsca na tematy luźne.
Jestem absolutnie przeciwny tworzeniu działu pod politykę i w ogóle wpuszczaniu tu polityki. Ale z pewnym wyjątkiem - właśnie takim jak sprawa Giny, czyli kiedy to polityka przychodzi do komiksowa/serialowa.
« Ostatnia zmiana: Wt, 16 Luty 2021, 20:40:46 wysłana przez Pawel.M »

JanT

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #844 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 12:50:19 »
Za co dostałem to ostrzeżenie? Jeśli za spam to czemu tylko jak jak w koszu są też wiadomości innych użytkowników. Jeśli kogoś obraziłem to proszę mi pokazać w którym miejscu.

Offline chch

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #845 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 14:03:02 »
Za co dostałem to ostrzeżenie? Jeśli za spam to czemu tylko jak jak w koszu są też wiadomości innych użytkowników. Jeśli kogoś obraziłem to proszę mi pokazać w którym miejscu.
Janek urwisie, przestań żartować. Po prostu nie umiesz normalnie z Michałem rozmawiać, ciągle ad personam piszesz i taki jest skutek.
Bawcie się w osobnych piaskownicach i będzie spokój.

JanT

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #846 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 15:10:20 »
Niech się mnie głupio nie czepia co chwilę i będzie spokój.

I dalej czekam na odpowiedź moderacji :)

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #847 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 15:48:24 »
Za co dostałem to ostrzeżenie?
Wszystkie informacje przekazałem w wiadomości, którą otrzymałeś: zarówno powód jak i wątek, który wylądował w koszu. Niemniej:

Jeśli za spam to czemu tylko jak jak w koszu są też wiadomości innych użytkowników. Jeśli kogoś obraziłem to proszę mi pokazać w którym miejscu.
3/5 wiadomości jest Twoje i to nie Twoje pierwsze ostrzeżenie w przeciągu kilku tygodni. Kolejny też raz atakujesz @michał81 zamiast dyskutować merytorycznie.

Czyli to prawica domagała się zwolnienia Giny?
Jestem absolutnie przeciwny tworzeniu działu pod politykę i w ogóle wpuszczaniu tu polityki. Ale z pewnym wyjątkiem - właśnie takim jak sprawa Giny, czyli kiedy to polityka przychodzi do komiksowa/serialowa.

Niestety dyskusje polityczne szybko zaczynają odjeżdżać od "komiksowa/serialowa". Wątek Carano częściowo został, niestety problem z wywalaniem offtopu do kosza jest ten problem, że czasami musi polecieć trochę za dużo, aby wątek miał sens dla osób czytających go po czasie.



JanT

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #848 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 15:53:59 »
3/5 wiadomości jest Twoje i to nie Twoje pierwsze ostrzeżenie
A jakby było 6/10 to też tylko ja dostałbym ostrzeżenie? Albo np 11/20?

Jak mam już ostrzeżenie to jestem inaczej traktowany?

Ręce opadają...

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #849 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 15:59:49 »
A jakby było 6/10 to też tylko ja dostałbym ostrzeżenie? Albo np 11/20?

Tak, w szczególności jak pozostałe wiadomości rozkładają się na kilku użytkowników, którzy dali się sprowokować.

Jak mam już ostrzeżenie to jestem inaczej traktowany?

A wiesz co to recydywa?

JanT

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #850 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 16:01:16 »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Nara.

Offline michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #851 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 16:04:45 »
Niech się mnie głupio nie czepia co chwilę i będzie spokój.
Post, którym wszedłem w dyskusje nie dotyczył twojej osoby, więc teraz tu po prostu kłamiesz i szukasz tylko zwady, dodatkowo przekręcając moje wypowiedzi, a ja ma tego dość. 
« Ostatnia zmiana: Śr, 17 Luty 2021, 16:08:41 wysłana przez michał81 »

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #852 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 19:30:31 »
To jakaś nowa moda z tym kasowaniem kont  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Toranga

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #853 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 21:18:35 »
To jakaś nowa moda z tym kasowaniem kont  :)

Kto jeszcze tak zrobił oprócz ramireza, bo parę dni mnie nie było i pewnie przegapiłem jakieś awantury.?

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #854 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 21:48:23 »
Nie wiem, te dwie "gwiazdy" :) skasowały, ale oni chyba mieli najwięcej komentarzy, to się rzuca w oczy  :)
JanT mógł dociągnąć do końca te ostrzeżenia, to przynajmniej zostałby męczennikiem a tak to przepadło  :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 17 Luty 2021, 21:50:42 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój