Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294739 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #825 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 02:01:11 »
@Bazyliszek To nie jest Twoja pierwsza "żartobliwa" wiadomość tego typu. Jak też możesz zauważyć po kolejnych wiadomościach nie tylko ja jestem nimi już zmęczony.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #826 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 02:07:27 »
Ja jestem zmęczony zaś tym, że Egmont wali duble, a masa premierowego materiału ciągle leży odłogiem. I nawet nie mogę o tym napisać na forum komiksowym? :(

Poza tym wystarczyło by usunąć ten post i napisać do mnie PW bym nie pisał takich rzeczy, jeśli tak to łamie regulamin. A nie z miejsca wlepiać ostrzeżenie za niewinny żarcik.

Zresztą - mój pościk o Shadowlandzie ostujesz. Ale już np. @teli może swoje głupotki o majtach w temacie o Supermanie wrzucać. To jest niesprawiedliwe wg mnie.

A co złego w kalesonach? Zimno jest :) W pewnym wieku człowiek zaczyna doceniać modę na Clarka Kenta.
Majty -> kalesony termiczne -> czerwone majty -> spodnie :)
Ubieranie na superceulę pomaga uniknąć odmrożeń :D
Dodatkowym plusem jest możliwość zabłyśnięcia na konwencie jako domorosły cosplayer amator.
« Ostatnia zmiana: Pt, 12 Luty 2021, 02:29:34 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Gazza

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #827 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 08:09:43 »
Liczę, że nasz nowy moderator szybko się dotrze i odnajdzie w swoich obowiązkach bo początek wypada dość... reżimowo. Bo jeśli ma być zamordyzm to niech działa w każdą stronę, a nie że kulturalna wymiana poglądów jest kasowana, a na USUNIĘTO jest przymykane oko.

« Ostatnia zmiana: Pt, 12 Luty 2021, 10:24:22 wysłana przez stachel »

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #828 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 08:52:56 »
@Bazyliszek To nie jest Twoja pierwsza "żartobliwa" wiadomość tego typu. Jak też możesz zauważyć po kolejnych wiadomościach nie tylko ja jestem nimi już zmęczony.
"Jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili"  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Teli

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #829 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 08:57:56 »
Ojej, wywołano mnie personalnie do tablicy. Dobra - przepraszam że Cię uraziłem.
Przepraszam też że moje "głupoty o majtach" wywołały Twoje oburzenie i zostawiły Cię z uczuciem niesmaku. Jak napisałem w poście wyżej to taki offtop okołokomiksowy dla rozładowania napięcia i wywołania ogólnego uśmiechu, którego tak brak w dzisiejszych czasach. Staram się mieć dystans tak do siebie jak i do swojego hobby. Jeśli to Ci tak przeszkadza no to przepraszam. Nigdzie w regulaminie forum nie ma nic na temat tego że nie wolno od czasu do czasu rzucić czegoś autoironicznego. Ale jeśli uderzyłem w Twoją wolność i chęć traktowania tematu SH śmiertelnie poważnie, to ok, oddaję się do dyspozycji moderatora i jeśli moje głupoty wylądują w koszu nie będę płakał. Mało tego jeśli moderator stwierdzi że moja wypowiedź w temacie eSa uchybia w jakiś sposób forumowemu regulaminowi lub ogólnemu poczuciu estetyki jestem gotowy napisać pełną samokrytykę i nie pyskować :)
Lubię Cię i szanuję jako człowieka i komiksiarza. Boli mnie tylko Twoja niezrozumiała dla mnie chęć wywoływania niezgody. Jestem też zmęczony tym że "wszystko co wydaje Egmont to dubel". Rozumiem że "Kingdome Come" to wredny autodubel bo wydanie sprzed lat kurzy się na mojej półce. A że inni nie kupili cóż ich problem. Trzeba pędzić z premierowym materiałem.
Poradzę Ci jedno. Z żartów powtórzonych milion razy już się nikt nie śmieje, a wzbudzają one politowanie i frustrację. W naszej wiosce smerfów już nikt nie śmieje się z Twojego wybuchowego prezentu. Wiem że może Cię denerwować to iż ostatnio zamiast uczestniczyć w odwiecznej dublowej gównoburzy zacząłem aktywnie ją tępić ale, jak ostatnio coraz częściej zauważasz, przeszkadza ona nie tylko mi.

Ech... po co ja to piszę? Chyba muszę się na jakiś czas przewietrzyć od forum... pierdzielę, jadę w Beskidy.
Miłego weekendu.


Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #830 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 09:04:23 »
@Teli - szkoda czasu i nerwów.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #831 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 10:59:04 »
@Bazyliszek Jeśli widzisz post, który uważasz za niezgodny z regulaminem to polecam opcję "Zgłoś do moderatora". W tym konkretnym przypadku posty @Teli mogłoby pewnie trafić do kategorii Na luzie, ale nie widzę sensu ich wydzielania z mało aktywnego wątku.

@Gazza Powstrzymuj się proszę przed komentarzami obrażającymi innych użytkowników.

sum41

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #832 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 12:04:28 »
@Bazyliszek Jeśli widzisz post, który uważasz za niezgodny z regulaminem to polecam opcję "Zgłoś do moderatora". W tym konkretnym przypadku posty @Teli mogłoby pewnie trafić do kategorii Na luzie, ale nie widzę sensu ich wydzielania z mało aktywnego wątku.

@Gazza Powstrzymuj się proszę przed komentarzami obrażającymi innych użytkowników.

Poprostu napisał, w jaki sposob go obrazil? Niewidze ublizania czy wyzwisk.

Offline Murazor

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #833 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 12:12:17 »
Pod" usunięto" były "pajace" na temat jednego z użytkowników.

@stachel może dopisuje "usunięto przez moderatora", żeby nie było niejasności :)

sum41

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #834 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 12:15:45 »
OK to sorry :) dzis wszyscy tacy wrazliwi na byle co :)

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #835 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 12:33:38 »
Po prostu nie wiem, dlaczego mój post zasłużył na ostrzeżenie za spam, a podobna wypowiedź @Teliego nie. Jakie są kryteria tego spamu? Jakby wszyscy za podobne posty dostawali osty, to ja bym nic nie mówił. Ale znowu - dostaję je ja, a inni nie.

Offline donT

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #836 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 12:34:41 »
Czy wszedobylska obecnie wojenka prawica vs. lewica musi takze rozlewac sie na takze na naszym forum?
Czy nie lepiej skupiac sie na tym co na laczy, a nie dzieli?
 
Zeby nie bylo - nie mam pogladow ani prawicowych, ani lewicowych. Jestem za zdrowym rozsadkiem, ktorego wielu we wspolczesnych czasach brakuje, a przeciw ekstremizmom natury wszelakiej.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #837 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 12:37:01 »
Masz, jak każdy, część poglądów prawicowych, część lewicowych. Zwyczajnie nie lubisz dyskusji światopoglądowych. Co jest zrozumiałe. Niemniej jednak na każdym forum są wydzielane miejsca na tematy luźne.

Offline donT

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #838 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 12:46:27 »
Bo i zjednego i drugiego mozna wyluskac rzeczy / poglady / pomysly (jak zwal tak zwal) bardzo dobre, jak i bardzo zle. Tylko po co skakac sobie od razu do gardel?

Zwyczajnie nie lubisz dyskusji światopoglądowych.

Teksty o pekajacych dupach prawicowcow ciezko nazwac dyskusja swiatopogladowa.
A to taki przyklad pierwszy z brzegu.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Teli

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #839 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 12:51:17 »
Jakie są kryteria tego spamu?

W moim uczuciu kryteria są mniej więcej takie jak między sporadycznym wyskokiem, a notoryczną recydywą.
Ok. Kończę temat @death_bird masz rację szkoda nerwów.
 @stachel przepraszam za ten bałagan, też myślałem żeby to wpuścić do "Na luzie" ale nie znalazłem odpowiedniego tematu, a szkoda mi było wtedy tworzyć nowego. Choć po czasie stwierdzam że można by było założyć jakiś temat typu "Komiksowe anegdoty" i dzięki temu może byłyby porządek :)