Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294744 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pan M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #810 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 11:05:10 »
Nie mam problemu z tym wpisem tylko z tutejszą "moderacją"

Jak się nie zmieni sytuacja to niedługo masowa migracja.

No i co znów porzucenie forum jak to miało miejsce z gildią?  Jak ta społeczność ma ciągle migrować, to efekt będzie taki, że będzie co raz mocniej będzie się kurczyć, bo sporo ludzi na pewno dojdzie do wniosku, że to zbyt chwiejna społeczność, żeby jej się trzymać.

Mateusz zaproponował głosowanie na nową moderację i to by w pełni wystarczyło. Tylko, że no właśnie to powinno odbyć się już, teraz a nie na kiedyś tam, w odległej przyszłości.

« Ostatnia zmiana: Pn, 01 Luty 2021, 11:10:31 wysłana przez Pan M »

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #811 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 11:16:09 »
Nie porzucenie, tylko tam to forum wydało oficjalne oświadczenie, że będzie wygaszano  :) , to raczej Gildia porzuciła użytkowników jak już.

Z tą zmianą o 180% moderowania, po prostu większość dosranie bana.

Jak się zgłaszam, mam nawet program wyborczy  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline starcek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #812 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 11:27:11 »
JanT
Miałeś rację - moderacja faktycznie jest niesamowita.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #813 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 11:30:20 »
Miałeś rację - moderacja faktycznie jest niesamowita.

No jest, jest. Kilka osób ostatnio narzekało na nią.

Offline starcek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #814 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 14:40:25 »
No tak, w swoim pytaniu porównując Panów z Komikslandii - niszczących komiksy  - do talibów (niszczących posągi Buddy) dostałem ostrzeżenie i info o promowaniu treści obraźliwych. WTF? A to ja się wziąłem za niszczenie dorobku kultury jakim niewątpliwe są zarówno posągi Buddy, jak i komiksy? Orwell wiecznie żywy.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline parsom

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #815 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 18:00:45 »
Nie, no zlituj się, gdzie komiksowym wydrukowanym w pierdylairdzie egzemplarzy do posągów które są (były) unikatem?

Offline Pan M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #816 dnia: Cz, 11 Luty 2021, 17:12:23 »
Mam pytanie do moderacji. W jaki sposób fakt poruszenia zwolnienia aktorki z popularnej franszyzy z powodów politycznych to łamanie regulaminu?

Czy ostem będzie karanie wrzucanie polityki do każdego wątku, który siłą rzeczy sam z siebie przeplata się z polityką? No bo ten tego dane korpo zwolniło daną osobę z powodów czysto politycznych.

Imo to powinno iśc w osty, tylko w momencie jak lecą już ostre przepychanki, ad personam w stronę innych ludzi. To teraz każdy wątek polityczny będzie wylatywał z forum, nawet jak nic tam jeszcze hardcorowego nie zaistnieje? Bawimy się w "Raport Mniejszości"?

Napisaliście, że dostałem ostrzeżenie za "spamowanie". Jak mi udowodnicie, że 2 wiadomości w temacie wątku to spamowanie, to przyjmę ostrzeżenie z pokorą... ale to się raczej nie kwalifikuje w kwestii spamu.

Poza tym niby szanuje za ukrócanie ewentualnego politycznego burdelu, ale z drugiej strony z same poruszanie tematów politycznych, dopóki nie dochodzi do dehumanizacji rozmówcy  i chamstwa to nie jest jeszcze burdel.

Jeżeli można w ogóle dyskutować o decyzji zwolnienia Giny Carano, która jest sprawą motywowaną polityką bez polityki to jak inaczej można? Przez pryzmat tego, że poleciała bo nie była blondynka? Czy co ludzie mają pisać, żeby ich posty nie poleciały do kosza, albo/i nie dostali bana?
« Ostatnia zmiana: Cz, 11 Luty 2021, 17:41:09 wysłana przez Pan M »

Offline Toranga

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #817 dnia: Cz, 11 Luty 2021, 17:40:30 »
Popieram przedmówcę.
Prewencja w tematach politycznych jest moim zdaniem stosowana na wyrost.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #818 dnia: Cz, 11 Luty 2021, 17:52:54 »
Nie wam to oceniać  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Toranga

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #819 dnia: Cz, 11 Luty 2021, 17:58:32 »
Nie wam to oceniać  ;D

Ale opinie wygłosić chyba jeszcze wolno?
Zwłaszcza w tym temacie. 🤔

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #820 dnia: Cz, 11 Luty 2021, 18:00:11 »
To po kolei:
@Pan M: Wybacz, gdzieś robiąc porządki w wątku się pomyliłem i niesłusznie Cię ukarałem ostem (tylko @sum41 miał go otrzymać). Już poprawione :)

Co do samego tematu: Politycznej przepychanki, widzenie wszędzie lewactwa bez podania sensownych argumentów i definiowanie normalności w społeczeństwie będzie lądowało w koszu, a jak ktoś popłynie za bardzo razem z ostrzeżeniem. Odpływanie od tematu wątku skończy się tak samo.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #821 dnia: Cz, 11 Luty 2021, 18:03:42 »
Ale opinie wygłosić chyba jeszcze wolno?
Zwłaszcza w tym temacie. 🤔

Wolno, ale będą konsekwencje jak się nie spodobają zarządzającym  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #822 dnia: Cz, 11 Luty 2021, 18:29:21 »
Nie mieliśmy moderacji - źle. Mamy moderację - źle.  8)
Ludziom nigdy nie dogodzisz.  ;D

Wyjaśniwszy to sobie również uważam, że topór spadł na wątek chyba trochę zbyt szybko.
Komiksowo niestety jest uwalane ideologią i takich wątków nigdy nie ominiemy.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Dracos

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #823 dnia: Cz, 11 Luty 2021, 18:37:38 »
Co do samego tematu: Politycznej przepychanki, widzenie wszędzie lewactwa bez podania sensownych argumentów i definiowanie normalności w społeczeństwie będzie lądowało w koszu, a jak ktoś popłynie za bardzo razem z ostrzeżeniem. Odpływanie od tematu wątku skończy się tak samo.

Na moje oko to w tych komentarzach było sporo argumentów, ale rozumiem że w oczach nowego moda nie spełniały kryterium "sensowności".

I co trzeba było jednak głosować na Bazyliszka przynajmniej byłaby jakaś równowaga.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #824 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 00:24:44 »
Przepraszam bardzo ale jakie to spamowanie, jak żartobliwie wspominam o jedynym polskim wydaniu Shadowlandu? Przecież to odnosi się do tematu Daredevila i wyrażania swoich pomysłów jak wydać ciąg dalszy po Smithcie i Marvel Knights. Karanie za coś takiego to przesada moim zdaniem.