Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294822 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Dracos

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #795 dnia: Pt, 29 Styczeń 2021, 14:16:42 »
To się nie przepychaj, działasz w "komiksowie" masz ciekawe projekty, a każdy post kaprala działał na Ciebie jak przysłowiowa płachta na byka. Jeśli tak bardzo cie dotykają pomówienia i kalumnie to możesz wstąpić na drogę prawną, naprawdę nie musisz na wszystko reagować szukać cytatów i w szczegółach się rozpisywać, bo wasze utarczki wyglądają jak kłótnie z komedii grumpy old men

@michał81 twój punkt widzenia w sumie rozumiem wykolejanie dyskusji może być męczące.

@ramirez82 wiesz samochodem jak wpadniesz w dziurę to możesz uszkodzić auto bądź spowodować wypadek jak ominiesz posty bazyliszka to tylko on nie przyciągnie uwagi do swoich wynurzeń i najwyżej smutno mu się zrobi że nikt nie zwraca na niego uwagi ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #796 dnia: Pt, 29 Styczeń 2021, 14:22:55 »
@ramirez82 wiesz samochodem jak wpadniesz w dziurę to możesz uszkodzić auto bądź spowodować wypadek jak ominiesz posty bazyliszka to tylko on nie przyciągnie uwagi do swoich wynurzeń i najwyżej smutno mu się zrobi że nikt nie zwraca na niego uwagi ;)

Jasne, ale to nie jest rozwiązanie. Po to jest regulamin, by nie dochodziło do takich sytuacji, że jeden osobnik ku swojej uciesze, wprowadza takie zamieszanie.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #797 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 21:41:06 »
Wiesz, że dostałem ostrzeżenie, za coś równie banalnego, co teraz mi zarzuciłeś?

I jeśli tak to cię intryguje (skoro już drugi raz to komentujesz), to wkurzyło mnie ostrzeżenie dawane ZA NIC, podczas gdy nagminny trolling w wykonaniu Bazyla jest tolerowany.

Było tak na Gildii i tutaj też tak jest.  Nie jest problemem 10 osób, które odpowiedzą na trolling jednej, ale ta jedna, która trolluje. Od lat to samo. A później z rozbrajającą niewinnością stwierdzi, że nie wie co takiego robi  ::)

 :o :o :o :o
Ja dostałem osty za spam. Zatem jeśli moje posty były spamem, to twoje jednozdaniowce, wymierzone tylko we mnie i nie pisane na tytuł tematu, tym bardziej zasługują na takie ostrzeżenia.

Wy po prostu szukacie kozła ofiarnego, by uzasadnić swoje wzajemne obrzucanie się szlamem. Niedziela 31 stycznia, temat Egmont 2021. Przez 5 stron xanar, JanT, Ramirez83, michał81 i dodatkowo SkandalistaLarryFlint naskakują sobie o sprzedaż Invincible. Oni nikogo innego nie potrzebują, by kisić się w swoim sosie i ciągle pokazywać jak to każdy z nich ma rację, a reszta ma się słuchać, lub siedzieć cicho. I to jest właśnie skrzywione pojmowanie dyskusji wg tych userów.

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #798 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 21:50:26 »
Bazyl, Bazyl, Bazyl, Bazyl...jakby to powiedzieć...wcześniej wróciłeś niż zwykle. Ciągnie wilka do lasu, no nie?

ramirez82

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #799 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 21:50:52 »
Rozumiem, że teraz każdą dyskusję na forum, będziesz przytaczał na swoją korzyść, jaki to jesteś biedny i pokrzywdzony?

Powodzenia!

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #800 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 21:54:41 »
:o :o :o :o
Ja dostałem osty za spam.
No i słusznie dostałeś.

Nie nadskakują tylko dyskutują i nie spamują. Jakoś nie było cię parę dni i nawet nikt o tobie nie wspomniał.
W zasadzie to na co się skarżysz tym postem, bo nie bardzo rozumiem ? że paru gości ze sobą pisało ? czy co ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #801 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 21:59:59 »
Zacytuję sam siebie, nigdy tego nie robiłem ale muszę przyznać że to całkiem przyjemnie karmi moją próżność. Wiadomość z kosza:

Cytuj
modus operandi było identyczne jak i tutaj jak tylko sytuacja się naprawdę zaogniała to przyczajał się na jakiś czas, po jakimś czasie kilka żali wylewał że skoro on dostaje ostrzeżenia to inni tym bardziej powinni zwłaszcza, że zawsze pisze "na temat" i nikogo nie obraża a chwilę później dalej od nowa Kołodziejczak i Hachette.
 
  Zatem jesteśmy już na etapie drugim.


ramirez82

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #802 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 22:02:17 »
Cytuj
...że zawsze pisze "na temat" i nikogo nie obraża a chwilę później dalej od nowa Kołodziejczak i Hachette.

Acha, czyli zaraz coś będzie w temacie Egmont 2021, idę tam! ;D

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #803 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 22:03:50 »
Nie zapominaj o wydawnictwa vs kolekcje, Hachette, Eaglemoss i pokrewne, jest pole do działania w temacie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #804 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 22:23:28 »
Przez 5 stron xanar, JanT, Ramirez83, michał81 i dodatkowo SkandalistaLarryFlint naskakują sobie o sprzedaż Invincible. Oni nikogo innego nie potrzebują, by kisić się w swoim sosie i ciągle pokazywać jak to każdy z nich ma rację, a reszta ma się słuchać, lub siedzieć cicho. I to jest właśnie skrzywione pojmowanie dyskusji wg tych userów.

Cholera, tak patrzę gdzie ja przez 5 stron naskakuję z kimś o sprzedaż Invincible, i znalazłem aż jeden swój wpis na ten temat.

@SkandalistaLarryFlynt @xanar @JanT

Pewnie, że nie mając danych sprzedażowych, możemy tylko gdybać. Ale faktycznie TK mówił, że Invincible sprzedaje się poniżej oczekiwań. Skoro i tak wydają taką drogą i długą serię, to chyba nie jest źle? Źle to było w przypadku Sexu, czy TW+TD od Muchy. czy kilku serii z Odrodzenia od Egmontu.

Bazyl, proszę swoją kłamliwą wypowiedź sprostować, albo zgłaszam ją do moderacji o pomówienia.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #805 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 22:27:16 »
Ja to ze 4 posty napisałem przez cały dzień dzisiaj  :) z tym to będzie z 5.  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #806 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 22:28:57 »
@ramirez
Na samej 75 stronie masz 3 posty, gdzie spierasz się o Vertigo i tak przez kolejne strony.

Kilka powyższych postów tylko potwierdza moje słowa. I moim zdaniem skoro ja za swoje posty dostaje osty, to skoro wy piszecie bardzo podobne, też powinniście dostawać takie osty.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #807 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 22:30:57 »
Przed chwilą napisałeś, że spieram się o sprzedaż Invincible. Bazyl, ty nawet nie rozróżniasz rozmowy, od sprzeczki. Proszę, powiedz mi za co powinienem dostać ostrzeżenie w tamtej dyskusji, a najlepiej zgłoś te posty od razu do moderacji.

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #808 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 22:31:53 »
Więcej, cała dyskusja o sprzedaż trwała 2 strony. 5 stron to wyjątkowo perfidne kłamstwo, nie wiem jak trzeba być pełnym złej woli, aby takie oszczerstwa wymyślać.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #809 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 22:32:00 »
Ich pisanie w żaden sposób nie przypomina twojego  :)
Może dlatego oni mieli po 10/20 % a ty 50%  :) Ale to na pewno nie było sprawiedliwe, tak jak każde inne forum było w stosunku do ciebie   :)

Teraz będę przewidywał przyszłość - będziesz tak marudził, że wszystko niesprawiedliwe itp. aż zrównają ci się % z innymi użytkownikami a później wrócisz do swoich tradycyjnych wpisów  :)
« Ostatnia zmiana: Nd, 31 Styczeń 2021, 22:35:56 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój