Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294714 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline chch

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #720 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 11:29:13 »
Mateuszu,

przede wszystkim chcę napisać, że podziwiam Twoją wyrozumiałość i cierpliwość. Osobiście miałem nieraz przemyślenia, że pewne osoby, pomimo kontrowersji jakie budzą ich wypowiedzi, dodają forum kolorytu. Należy je traktować jako lokalny folklor.
Być może jednak częstsze rozdawanie czasowych (5 dniowych) banów, będzie miało dodatni wpływ na poziom treści pojawiających się na forum i w konsekwencji odejmie Ci pracy przy usuwaniu postów. Apeluję zatem nie do Twojego rozsądku, a lenistwa. :)

JanT

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #721 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 11:33:21 »
Sugerowanie komuś, że ma urojenia, jest obrażaniem. Bazyliszek dostał ostrzeżenia za swoje przewinienia, inni za jego obrażanie.
To jeżeli Bazyl nie ma urojeń to powinien dostać bana za ciągły trolling. Czy się mylę?

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #722 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 11:37:59 »
Być może jednak częstsze rozdawanie czasowych (5 dniowych) banów, będzie miało dodatni wpływ na poziom treści pojawiających się na forum i w konsekwencji odejmie Ci pracy przy usuwaniu postów. Apeluję zatem nie do Twojego rozsądku, a lenistwa. :)

Niewykluczone, jednak jak pokazuje doświadczenie zawsze znajdzie się ktoś komu dane rozwiązanie nie będzie pasowało. Wszystkim dogodzić się nie da.

To jeżeli Bazyl nie ma urojeń to powinien dostać bana za ciągły trolling. Czy się mylę?

Dostał dzisiaj dwa ostrzeżenia. Wcześniej jeśli przymykałem oko na jego posty, to przymykałem także oko na uszczypliwości w jego kierunku.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

JanT

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #723 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 11:40:48 »
Te ostrzeżenia powinny być większe.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #724 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 11:43:55 »
No i właśnie o tym wspominałem. Bazyliszek twierdzi, że to za dużo, a Ty, że za mało.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline chch

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #725 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 11:45:01 »
Dostał dzisiaj dwa ostrzeżenia. Wcześniej jeśli przymykałem oko na jego posty, to przymykałem także oko na uszczypliwości w jego kierunku.

Co było raczej niefortunnym rozwiązaniem, ponieważ sprawiało wrażenie braku moderacji na forum.

JanT

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #726 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 11:50:03 »
No i właśnie o tym wspominałem. Bazyliszek twierdzi, że to za dużo, a Ty, że za mało.
Ukarany chyba zawsze wolałby mniej :)

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #727 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 11:51:21 »
Droga moderacjo, spójrz na swoje zarządzanie z perspektywy czasu i stwierdź czy twoje działania cokolwiek dają, gdyż wg mnie jest tylko gorzej.
A moim zdaniem zmiana na plus, ktora w dluzszej perspektywie sprawi, ze bazyl czy kapral dwa razy sie zastanowia zanim cos napisza, a co za tym idzie i ty bedziesz sie tym mniej denerwowal.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Cypher

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #728 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 11:55:19 »
Dokładnie ... a inni może się dwa razy się zastanowią, nim im odpiszą.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #729 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 12:01:06 »
Ja bym wolał moderację ciągłą, bo skąd mam wiedzieć, że robię coś źle? A potem na raz dostaję aż 50% a nie dwa razy po 10%. Uważam to za niesprawiedliwe. Tym bardziej, ze padło wiele jednozdaniowych postów tymu Geez, piszesz bzdury (czemu to niby ja pisze bzdury a ktoś inny już nie pisze? Jakie są kryteria?) czy ten gif "He we go again.

@ramirez82 dostał też 10%? I tak go to oburzyło, że usunął konto?

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #730 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 12:04:15 »
Dostawałeś już ostrzeżenia za spamowanie.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Online michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #731 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 12:05:04 »
bo skąd mam wiedzieć, że robię coś źle?


@ramirez82 dostał też 10%? I tak go to oburzyło, że usunął konto?
szkoda i duża strata
« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Styczeń 2021, 12:09:20 wysłana przez michał81 »

JanT

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #732 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 12:07:57 »
Jak się moderacja nie zmieni to odejdą następni.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #733 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 12:09:43 »
To jeżeli Bazyl nie ma urojeń to powinien dostać bana za ciągły trolling. Czy się mylę?
Ja za takie teoretyzowanie jestem Obserwowany  :)

Ja bym wolał moderację ciągłą, bo skąd mam wiedzieć, że robię coś źle? A potem na raz dostaję aż 50% a nie dwa razy po 10%. Uważam to za niesprawiedliwe.
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

I wy drodzy moderatorzy twierdzicie, że jest wszystko w porządeczku.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #734 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 12:21:42 »
Jacy moderatorzy? Skąd ta liczba mnoga?  ;)