Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294882 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #705 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 21:09:04 »
I tak to mniej więcej wygląda. Jak ktoś kiedyś dostał już ostrzeżenia, to następnym razem jest traktowany ostrzej no, ale jak wspominał Gieferg jestem znany z pobłażliwości (przynajmniej w niektórych kręgach).
Wlasnie w tym prpblem, ze to tak noe wyglada. Prosty przyklad, pbserwowany kapral z 52% na koncie rzuca sobie w innych komunistami jak gdyby nigdy nic, a Ty co robisz? Nic. I taki kapral yo wykorzystuje, ze mu wszystko wolno i codziennie rzuca gownem w innych. Na kazdym innym forum dostalby po uszach za swoje zalosne zachowanie i za to, ze mimo ostrzezen dalej sobie za duzo pozwala. Tutaj dostaje od ciebie za to pochwale w postaci tolerowania takiego zachowania, a jak tak, to nie ma co sie dziwic, ze panoszy sie tutaj jak rozkapryszony gowniarz.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline PJP

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #706 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 21:30:49 »
Byłbym ostrożny z tym ocenianiem, bo wielu forumowiczów robi syf w tematach i natrętnie offtopuje :>
Jestem zdania, że powinien być dział a la Hyde Park nazwany np. Napierdalanka z moderacją ograniczoną do minimum!

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #707 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 23:24:36 »
@Szekak - tak narzekasz na pobłażliwości względem Kaprala (skądinąd słusznie) a jednocześnie nie bierzesz pod uwagę faktu, że sam jeździsz na tym koniku, bo też kto inny już dawno wywaliłby Ci ten awatar w kosmos jako sprzeczny z legendarnym, zaginionym w czeluściach internetów regulaminem.
Także tego.
Może Twoje narzekania i zażalenia byłyby bardziej wiarygodne gdybyś sam wcześniej poczyścił to co masz za uszami.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #708 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 23:31:05 »
Skąd wniosek, że nie biorę pod uwagę? Wręcz przeciwnie, biorę. Nie narzekam na pobłażliwość względem kaprala, a ogólnie, tylko fakt, że kapral jest naczelnym trollem forum i codziennie rzuca w kogo innego po prostu sprawił, że był dobrym przykładem by pokazać o co mi chodzi.

Co do awatara to masz prawo do swojego zdania, ja się z nim nie zgadzam.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Lafar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #709 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 08:03:39 »
Death_Bird ma rację, forum komiksowe to nie miejsce na politykę, trollowanie, wojenki, homofobie, rasizm. Nie ma znaczenia czy w formie avataru czy w formie postów. Każdy ma swoje opinie na te tematy i może je zachować dla siebie lub rozmawiać o nich w odpowiednich tematach w dziale do tego przeznaczonym.

Nadal jestem zdania, że admin jest zbyt pobłażliwy co bardzo uderza w forum. Wystarczy popatrzeć na stosunek gości do zarejestrowanych codziennie. Ktoś wchodzi, widzi 'gimbusowe' avatary, trolle, kłótnie, wyzywanie i myśli 'no spoko, to ja tylko popatrzę na newsy i poczekam na linki do promocji'.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #710 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 08:44:21 »
'gimbusowe' avatary
Forum to nie miejsce na obrazanie przede wszystkim. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #711 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 09:46:48 »
Ja protestuję przeciwko temu, że znowu tylko ja dostaję ostrzeżenia i to aż 30%. A @michał81, @xanar czy @ramirez, którzy ciągle robią do mnie wycieczki osobiste, piszą posty nie na temat, znowu NIC nie dostają. To nie ja jestem winny bałaganowi na forum.

Online michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #712 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 10:08:41 »
@michał81, (...) którzy ciągle robią do mnie wycieczki osobiste
Pokaż mi tą wycieczkę osobistą w tych ostatnich dyskusjach. Jeśli uważasz, że zarzucenie ci pisania bzdur jest wycieczką osobistą, to może pora jej przestać pisać.

Offline Lafar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #713 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 10:10:49 »
Forum to nie miejsce na obrazanie przede wszystkim. :)

Akurat w całej mojej wiadomości określenie jakie wybrałem jest najmniej ważne. Nikt nikogo nie zmusi ale może warto się zastanowić czy to odpowiednie miejsce na takie rzeczy i czy coś takiego ma być pierwszą rzeczą którą widzi osoba z którą chcę rozmawiać na forum.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #714 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 10:20:20 »
Musze Cie uspokoic - wybor awatara byl przemyslany. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

JanT

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #715 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 10:51:23 »
W którym miejscu Ramirez82 obraził Bazyliszka? Przecież to są jaja do kwadratu.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #716 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 10:54:19 »
No coraz ciekawiej się tu robi, to może zdanujcie wszystkich i zostawcie tylko tych waszych "ulubieńców"

A tak na marginesie, proszę moderacje o wytłumaczenie mi gidze ja kogoś obraziłem, pisałem to w trybie przypuszczającym.
Nie piszcie mi, że jak ktoś pisze to samo w każdy poście to jest to normlane zachowanie.
« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Styczeń 2021, 10:57:58 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #717 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 11:10:36 »
W którym miejscu Ramirez82 obraził Bazyliszka? Przecież to są jaja do kwadratu.

Sugerowanie komuś, że ma urojenia, jest obrażaniem. Bazyliszek dostał ostrzeżenia za swoje przewinienia, inni za jego obrażanie.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #718 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 11:14:10 »
A jeżeli to była diagnoza?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #719 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 11:19:35 »
Droga moderacjo, spójrz na swoje zarządzanie z perspektywy czasu i stwierdź czy twoje działania cokolwiek dają, gdyż wg mnie jest tylko gorzej.
Twój komiks jest lepszy niż mój