Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294912 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #690 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 23:22:03 »
Strzelił mnie w potylicę taki pomysł: skoro Egmont postanowił brutalnie przerwać żywot KŚK i nie będzie już tej fajnej tabelki z zapowiedziami może warto byłoby założyć wątek poświęcony jedynie zapowiedziom Egmontu w którym pojawiałby się jeden post w miesiącu z linkiem do Filmożerców.
Może nawet - żeby uniknąć dyskusji przez które te linki byłyby trudniejsze do odkopania - byłby to temat do wyłącznej dyspozycji Administratora.
Jak myślicie?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #691 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 23:45:14 »
Generalnie to by się przydał jeden zbiorczy wątek (post per miesiąc) ze wszystkimi komiksami, jakie się ukazują w danym roku. Może jakiś arkusz na google docs (jak ktoś ma lepszy pomysł to wrzucajcie), którzy by chętni uzupełniali? Kiedyś Centrum Komiksu robiło coś takiego na FB, ale lista umarła :/

Online misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #692 dnia: Pt, 18 Grudzień 2020, 07:56:28 »
Jak się komuś chce odkrywać koło na nowo, to czemu nie? Choć wygodniej posiłkować się serwisami komiksowymi. Nom Aleją Komiksu http://alejakomiksu.com/archiwum_komiksow/

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #693 dnia: Pt, 18 Grudzień 2020, 18:01:46 »
Ale piszesz to z perspektywy komiksowego wyjadacza, który wie gdzie szukać. Nie każdy ma taką wiedzę. Zarówno na forum jak i poza.
Osobny, łatwy do odszukania wątek z dostępną rozpiską miałby konkretny walor informacyjny. Zarówno dla forumowiczów jak i zaglądających sporadycznie.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

c08mk

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #694 dnia: Pn, 18 Styczeń 2021, 09:25:19 »
Nie wiem czy to jest dobre miejsce na pytanie ale można to też potraktować jako sugestię. Czy jest na forum możliwość edytowania/usuwania swoich starych postów? Pytam z myślą o "czyszczeniu" moich sprzedanych ofert z działu zakupy.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #695 dnia: Pn, 18 Styczeń 2021, 10:22:25 »
Posty można edytować przez 2 godziny od napisania. Jak chcesz usunąć ofertę sprzedaży, to użyj opcji Zgłoś do moderatora.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #696 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 13:42:46 »
Ja to nie wiem, wam to się chce cały czas usuwać posty tych samych użytkowników, strasznie mocną psychikę macie  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #697 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 15:38:01 »
Ja mam pytanie odnosnie sensu ostrzezen, upomnien itp. Taki kapral, chlopek ktory wykloca sie ciagle ze wszystkimi o wszystko ma obecnie 52% ostrzezenia i przy jego dalszych klotniach i ciaglych wycieczkach osobiatych gdzie sobie rxuca co mu slina na jezyk prxyniesie, np. ze ktos nie dostanie zasilku itp. ten licznik ostrzezen mu bedzie spadal. I teraz pytanie, jaki sens w takim razie ma ten licznik skoro nie pelni on zadnej funkcji? Logicznym sie wydaje, ze osoba obserwowana z nabitym licznikiem powinna sie zachowywac wzorowo, zeby nie nabic go do 100%, a tu chlopek niby jest obserwowany i lata sobie po forum i spina sie z kazdym i nie dosc, ze tego licznika nie nabija, to jeszcze mu spada. Absurd. Jaki sens ma licznik, jaki sens ma status obserwowany? Na co to sie przeklada, jakie konsekwencje niesie?
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Styczeń 2021, 15:41:11 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #698 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 19:25:40 »
Ostrzeżenia są ostatecznym sposobem upominania użytkowników, a to że ktoś jest obserwowany sprowadza się przede wszystkim do tego, że w panelu moderatora pojawiają się informacje o jego ostatniej aktywności na forum.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #699 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 19:28:07 »
Ok, i jak użytkownik łapie co chwila te "ostateczne sposoby upomnienia" i dalej sobie hasa i robi burdel jakby nigdy nie został ostatecznie upomniany, to co w zwiazku z tym następuje? Czy jest ostatecznie upominany w nieskończoność, na tym to ma polegać?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #700 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 19:46:53 »
Każdy punkt ostrzeżenia powyżej 60 to jeden dzień bez możliwości pisania. Definitywną opcją jest całkowity ban.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #701 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 19:51:01 »
A czy nie wydawaloby sie logicznym rozwiazanie takie, ze uzyykownik obserwowany ktory dostaje juz ostrzezenia po raz kyorys byl faktycznie wziety pod lupe? W pilce sedzia jak widzi, ze pilkarz fauluje ktorys raz mimo upomnien, to nawet jak sam faul w sobie nie byl brutalny i nie zaslugiwal na zolta, to dostaje zolta wlasnie za nagminnosc i brak poprawy, a tutaj kapral obserwowany jest i dzien po dniu rzuca kolejne wycieczki osobiste w strone innych i to wszystko leci w proznie. Ile mozna? To powinno byc tak, ze jak gosc przegina po raz ktorys i jest obserwowany, to jak sie dalej spina to leca kolejne procenty, az do skutku, az nie nabierze pokory, a mamy samowolke, i to niekpnsekwentna samowolke, bo co chwila w koszu londuja jakies niegrozne posty, a z drugiej codzienne spiny i wycieczki danego jegomoscia sa tolerowane.
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Styczeń 2021, 19:54:22 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #702 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 20:21:25 »
Mateusz - Ci dwaj kolesie szukają zaczepki praktycznie non-stop, na każdym innym forum na jakim się udzielam (lub udzielałem) dawno temu by wylecieli (a od 2005 roku byłem na naprawdę wielu). Zawsze byłeś BARDZO pobłażliwy (prawdopodobnie za bardzo) i między innymi dlatego nie mogłem na dłuższą metę współpracować z Tobą jako moderator. Z tego co widzę, tutaj praktycznie co chwilę ktoś narzeka, że administracja nic nie robi w sprawie notorycznych (i zawsze tych samych) mącicieli.

Just sayin' :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Styczeń 2021, 20:27:38 wysłana przez Gieferg »

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #703 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 20:52:10 »
A czy nie wydawaloby sie logicznym rozwiazanie takie, ze uzyykownik obserwowany ktory dostaje juz ostrzezenia po raz kyorys byl faktycznie wziety pod lupe? W pilce sedzia jak widzi, ze pilkarz fauluje ktorys raz mimo upomnien, to nawet jak sam faul w sobie nie byl brutalny i nie zaslugiwal na zolta, to dostaje zolta wlasnie za nagminnosc i brak poprawy, a tutaj kapral obserwowany jest i dzien po dniu rzuca kolejne wycieczki osobiste w strone innych i to wszystko leci w proznie. Ile mozna? To powinno byc tak, ze jak gosc przegina po raz ktorys i jest obserwowany, to jak sie dalej spina to leca kolejne procenty, az do skutku, az nie nabierze pokory, a mamy samowolke, i to niekpnsekwentna samowolke, bo co chwila w koszu londuja jakies niegrozne posty, a z drugiej codzienne spiny i wycieczki danego jegomoscia sa tolerowane.

I tak to mniej więcej wygląda. Jak ktoś kiedyś dostał już ostrzeżenia, to następnym razem jest traktowany ostrzej no, ale jak wspominał Gieferg jestem znany z pobłażliwości (przynajmniej w niektórych kręgach).
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #704 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 21:01:19 »
No i i tak Kapralu, tak ja napisałem wcześniej, dzisiaj pierwszy raz napisałem o tobie, co ciebie o miesięcy, więc nie wiem co to miał ten mój cytat z dzisiaj udowodnić  ::)
Twój komiks jest lepszy niż mój