Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 295203 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #615 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 14:25:04 »
Tematy Shout Box i Gospodarka zamieniły się w ciągu ostatnich tygodni w polityczną arenę, więc zostały zamknięte. Jak ktoś ma ochotę przerzucać się politycznym błotem, to proponuję znaleźć do tego inne miejsce.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #616 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 14:26:46 »
Nie no nawet podczas epidemii nie dacie pospamować  :)
To może nowy temat "polityczna arena"  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #617 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 20:05:37 »
Już było wystarczająco pobłażliwie. Jakby nie patrzeć to forum o komiksach, a nie o obrzucaniu się błotem w tematach politycznych.

Może dla odmiany napisać coś o przeczytanym komiksie?

John

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #618 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 20:08:14 »
I dobrze, niektórym już za mocno uderzało do głowy. Umiejętność spokojnego i konstruktywnego dyskutowania na tematy polityczne i społeczne przerasta większość społeczeństwa więc nie inaczej musiało być na tym forum. Zwłaszcza że fandom komiksowy ostentacyjnie opowiada się po dwóch przeciwstawnych stronach (niuanse lub środek zbyt skomplikowane). Plus jest taki że w ostatnich tygodniach przynajmniej kolejnego artystę mogłem dodać do listy ignorowanych, bo sam Kapral czuł się na niej samotnie. :)

Cytuj
Może dla odmiany napisać coś o przeczytanym komiksie?

I co jeszcze? To jest forum od polityki i okazjonalnie filmów komiksowych. Komiksy to tylko dla boomerów.

Online parsom

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #619 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 21:07:39 »
^ Przyganiał kocioł...
Zamknięcie tematu "Gospodarka" w zasadzie popieram. Shout box w sumie bym zostawił, ale płakał po nim nie będę.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #620 dnia: So, 04 Kwiecień 2020, 09:15:36 »
A oczywiście bluzgający w tamtych wątkach pozostali tradycyjnie bezkarni. Gdybym ja napisał o kimś to, co pisali tam niektórzy użytkownicy, to znów dostałbym jednorazowo 50 pkt ostrzeżenia. Takie to podwójne standardy na tym forum...

Aha, za wskazywanie na stronniczość administratora też dostaję ostrzeżenia, zatem do zobaczenia za parę dni lub na innym koncie :)

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #621 dnia: So, 04 Kwiecień 2020, 10:19:06 »
Sugestia odnosnie forum - proponuje wprowadzic bezterminowy ban dla ludzi ktorzy multinickuja w celu obejscia blokady tymczasowej. Na wszystkich kontach oczywiscie.

Pozdrawiam! :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #622 dnia: Pn, 06 Kwiecień 2020, 11:09:22 »
w końcu zareagowałem zniewagą wzajemną i w odpowiedzi otrzymałem nieadekwatny poziom ostrzeżenia.

Gwoli przypomnienia. W tamtym wątku toczyła się może ostra, ale cywilizowana dyskusja. Apasz w niej nie uczestniczył do pewnego momentu, więc i też nikt do niego nic nie pisał. I pierwsze wystąpienie Apasza - do mnie:
Cytuj
A Pawel.M to wyjątkowo zabawny typ. Na pewno siedzi zabarykadowany w domu i robi pod siebie ze strachu czytając te wszystkie newsy w internetach. Dla niego świat już się skończył  ;D
Podkreślę jeszcze raz - to jest odzywka niczym nie sprowokowana.

Teraz dziękuję moderacji, że w swej nieskończonej mądrości uznała, że sprawiedliwym będzie zbanować mnie na tydzień a a Apasza wcale. Owszem Apasz dostał bana, ale nie za to, dopiero po recydywie. Aż jednodniowego. Słuszne to i sprawiedliwe.

Moderacja tłumaczyła mi, że bana dostałem za dwie dyskusje, druga w wątku o gospodarce, tylko że wcześniej za gospodarkę nie dostałem nawet 1%, a do tego inni uczestnicy tamtej dyskusji też do dziś procentów nie dostali, a i z ich strony leciały teksty typu:
Cytuj
Czy Ty jesteś psychiczny?

Więc tak szczerze, moderacja tu jest pod psem - anemiczna i niesprawiedliwa. Przy czym osobom o poglądach skrajnie prawicowych wolno więcej. Mnie taka moderacja jest niepotrzebna, to już wolę ring wolny.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #623 dnia: Pn, 06 Kwiecień 2020, 11:21:17 »
Nie musisz przebywać na tym forum jak ci się nie podoba.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online parsom

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #624 dnia: Pn, 06 Kwiecień 2020, 12:00:02 »
Szczerze mówiąc to ban dla Pawła.M też wydał i się zdecydowanie przesadzony. Zwłaszcza jeżeli wziąć pod uwagę, że za całą masę postów nie przydzielono nawet żadnego ostrzeżenia.

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #625 dnia: Pn, 06 Kwiecień 2020, 12:02:33 »
xanar
Nie musisz się wypowiadać, jak nie masz nic do powiedzenia na temat, tylko ad personam - własnie już w takim momencie moderator powinien reagować, a nie hodować awanturę.

parsom
Tym bardziej, że od roku uczestniczę tu w dyskusjach i wcześniej nigdy nie złamałem regulaminu w -przeciwieństwie do paru notorycznych łamaczy, którzy są traktowani nader pobłażliwie. Jeszcze raz: awantura zaczęta przez Apasza. Bany:
Ja - tydzień (od razu 65% - za jeden występ).
Apasz - zero.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #626 dnia: Pn, 06 Kwiecień 2020, 12:02:41 »
Nie musisz przebywać na tym forum jak ci się nie podoba.
A on powiedział, że mu się nie podoba? Powiedział, że moderacja jest fatalna, z czym się należy zgodzić, choć nie sądzę by miało to jakikolwiek związek z poglądami - patrz kapral.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #627 dnia: Pn, 06 Kwiecień 2020, 12:05:07 »
Żeby było jasne - nie mam pretensji o bana, mam pretensje o różne potraktowanie uczestników awantury, przy czym prowokator, który ją wywołał nie został de facto ukarany (krótkiego banika dostał za inne występy).

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #628 dnia: Pn, 06 Kwiecień 2020, 12:08:34 »
Moderacja raczej jest nieodłączną częścią forum. Zawsze możecie postulować o zmianę moderatorów.
Chociaż myślę, ze problem już został rozwiązany, zostały pokasowane tematy, w których był największy burdel.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #629 dnia: Pn, 06 Kwiecień 2020, 12:09:51 »
zostały pokasowane tematy, w których był największy burdel.
Wczoraj widziałem, że przedstawiciele naszej prawicy dzielnie próbowali przeszczepić te dyskusje do innych wątków. Procentów nie było.