Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294797 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #600 dnia: Pt, 07 Luty 2020, 14:51:54 »
Cytuj
ale nie rozdaje banów i jest liberalny.
I to akurat skutkuje tym, że wszelkie trolle musza bardzo się postarać, żeby ich spotkały jakiekolwiek konsekwencje. Osobiście nie jestem zwolennikiem takiego podejścia, sam robiłem na różnych forach za moderatora i zazwyczaj uskuteczniałem podejście tego pana :>
i tego pana:
ale tutaj to nie przejdzie :P

Cytuj
Kapral - weźmiesz to na siebie?
Mocny kandydat na podium w kategorii najgłupszy pomysł roku :P
« Ostatnia zmiana: Pt, 07 Luty 2020, 15:04:19 wysłana przez Gieferg »

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #601 dnia: Pt, 07 Luty 2020, 15:17:50 »
A ja proponuję ta dyskusję przenieść do kosza. Forum działa ok i strach pomyśleć co się stanie jak adminowi siadzie Internet..  :)

Tak jest! Nie dyskutować! Nie warcholić!
Najlepiej żeby było tak jak było!

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #602 dnia: Pt, 07 Luty 2020, 15:37:12 »
No w sumie lepiej już było  :) teraz to już chyba nawet nikt ostrzeżeń nie dostaje  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #603 dnia: Pt, 07 Luty 2020, 21:42:29 »
No patrzcie, mimo oporów starszyzny, Mateusz zabrał się jednak za robienie porządków :)
Zuch!

Offline Krakers

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #604 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 19:46:23 »
Proszę o przywrócenie możliwości edytowania i usuwania własnych komentarzy. Na otwarcie forum była taka możliwość, a dziś zauważyłem, jak chciałem wyedytować poranny wpis, żeby go poprawić, że już się nie da.
Strona „Krakersa” - komiks.top

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #605 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 20:21:12 »
Usuwania bym nie przywracał, ale edycja z historią by się przydała.

Offline Antari

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #606 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 23:50:22 »
A ja bym przywrócił. Są tematy w których powstają podwójne posty, bo np. jestem ostatnią osobą, która coś napisała (a reszta nie kwapi się do napisania czegokolwiek w temacie) i chcę napisać kolejnego posta (np. po jakimś czasie). W takim przypadku usuwało się starego i było po problemie. A tak to co? Czekać w nieskończoność aż ktoś coś napisze albo walić podwójnego.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #607 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 23:57:51 »
Po dłuższym czasie można śmiało odświeżać temat nowym postem.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline LordDisneyland

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #608 dnia: Śr, 12 Luty 2020, 06:32:21 »
Bardzo dobra decyzja, wreszcie będę mógł zauważone poniewczasie literówki korygować ;)
,, - Eeeeech.''

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #609 dnia: Nd, 01 Marzec 2020, 14:32:58 »
Panie adminie, czy mógłbym się dowiedzieć który punkt pańskiego regulaminu złamały moje dowcipy o slipach? Czy na tym forum jest od dziś zakaz opowiadania sucharów? A może będzie pan teraz kasował wszystkie moje komentarze, bo do tej pory kasował pan nie wszystkie? Czekam na odpowiedź, żeby wiedzieć co robię nie tak jak należy. :D
« Ostatnia zmiana: Nd, 01 Marzec 2020, 15:04:13 wysłana przez Kapral »

Offline Arion Flux

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #610 dnia: Nd, 01 Marzec 2020, 14:49:19 »
Nie doczekasz się, bo Pan Administrator w ogóle nie rozumie, że w komiksowie wyraża się przyjaźń poprzez nieustane prztyczki w nos i przytyki. Mysli, że jak dwaj komiksiarze wyrażają sobie wzajemnie sympatię kopiąc sie po tylkach, to robią sobie krzywde. Po prostu nie rozumie klimatu Komiksowa, bo nie pochodzi stąd, tylko z jakichs pretensjonalnych filmozerców, co to tylko "ą" i "ę" jak jakies korvace albo i co gorszego. Przykre ale prawdziwe.

Żegnam ozięble.   
« Ostatnia zmiana: Nd, 01 Marzec 2020, 14:52:58 wysłana przez KukiOktopus »

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #611 dnia: Nd, 01 Marzec 2020, 15:25:01 »
Panie adminie, czy mógłbym się dowiedzieć który punkt pańskiego regulaminu złamały moje dowcipy o slipach? Czy na tym forum jest od dziś zakaz opowiadania sucharów? A może będzie pan teraz kasował wszystkie moje komentarze, bo do tej pory kasował pan nie wszystkie? Czekam na odpowiedź, żeby wiedzieć co robię nie tak jak należy. :D

Posty, które nie odnoszą się do tematu, lądują w koszu.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #612 dnia: Nd, 01 Marzec 2020, 23:41:25 »
Posty, które nie odnoszą się do tematu, lądują w koszu.

Rozumiem, że WSZYSTKIE takie posty. Trzymam za słowo.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #613 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 11:21:27 »
Apeluję o reagowanie na obraźliwe posty na bieżąco. Od wielu dni jestem przez pojedynczych użytkowników forum obrażany w sekcji "na luzie" (i nie tylko), posty zawierające wyzwiska były zgłaszane, zero reakcji. W związku z przyzwoleniem administracji na taki stan rzeczy, w końcu zareagowałem zniewagą wzajemną i w odpowiedzi otrzymałem nieadekwatny poziom ostrzeżenia. Tradycyjnie brak konsekwencji... Teraz chyba obraźliwe posty będę zgłaszał publicznie, żeby udowodnić stronniczość administratora...

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #614 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 12:00:10 »
Apaszku, ostatnio jak na forum było rzucane mendami to nie zgłaszałeś tego nigdzie, tylko do tego się podpinałeś merdając przy tym wesoło ogonkiem, więc się teraz już nie kompromituj, chociaż nie wiem czy ty się bardziej skompromitować jeszcze możesz, bo apelowanie przez ciebie o jakikolwiek poziom dyskusji można w najlepszym dla ciebie razie odebrać jako nieśmieszny żart.
Piękno jest w oczach patrzącego.